Top 9 Epson EcoTank Et-2851 – Inkoustové multifunkční tiskárny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Epson

#ad

EcoTank ET-2850 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna, s dodávkou inkoustů až 3 roky

#ad
Epson #ad - Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, nastavovat a ovládat tiskárnu, kopírovat a skenovat, odstraňovat chyby a ponechat uzdu své kreativitě díky celé řadě šablon. Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free jsou inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet uživatelských zásahů – navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby energie – tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit.

Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je další inkoustová láhev černá pro zásobu inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 14 000 stran černobíle a 5 200 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 stran.

Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes WLAN a Wi-Fi Direct můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*. Plná funkce – díky barevnému lcd displeji s 3, automatickému oboustrannému tisku, 5 stran za minutu*, 7 cm, bezokrajovému tisku fotografií a rychlosti tisku až 10, můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly. Inkoinkoustové kazety! *.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost11.9
Šířka6.3
Číslo díluC11CJ63405
ModelkaC11CJ63405
Záruka12 měsíců Carry-in, 30 000 stran

2. Epson

#ad

EcoTank ET-2856 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna, s dodávkou inkoustů až 3 roky

#ad
Epson #ad - Plná funkce – díky barevnému lcd displeji s 3, bezokrajovému tisku fotografií a rychlosti tisku až 10, 7 cm, automatickému oboustrannému tisku, 5 stran za minutu*, můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly. Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust.

Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free zaměřené na budoucnost mají inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet zásahů uživatele. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Inkoinkoustové kazety! *. Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je další inkoustová láhev černá pro zásobu inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 14 000 stran černobíle a 5 200 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 stran.

Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavovat a ovládat tiskárnu, odstraňovat chyby a ponechat uzdu své kreativitě díky celé řadě šablon. Navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby proudu. Tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit. Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes WLAN a Wi-Fi Direct můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška7.36
Délka13.66
Hmotnost17.02
Šířka14.76
Číslo díluC11CJ63406
ModelkaET-2856
Záruka2 měsíce Carry-in, 30 000 stran

3. Epson

#ad

S dodávkou inkoustů až 3 roky, EcoTank ET-2820 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna

#ad
Epson #ad - Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free jsou inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet uživatelských zásahů – navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby energie – tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit. Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavovat a ovládat tiskárnu, odstraňovat chyby a ponechat uzdu své kreativitě díky celé řadě šablon.

Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je zásoba inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 4 500 stran černobíle a 7 500 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 inkoustových kazet. *. Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes WLAN a Wi-Fi Direct můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*.

Plná funkce – díky barevnému lcd displeji s 3, 7 cm, kazetě papíru na 100 listů na zadní straně, bezokrajovému fotografickému tisku až 10 x 15 cm a rychlosti tisku až 10 stran za minutu* můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly. Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška5.38
Délka2.77
Hmotnost13.23
Šířka5.81
Číslo díluC11CJ66404
ModelkaC11CJ66404
Záruka12 měsíců Carry-in, 30 000 stran

4. Epson

#ad

S dodávkou inkoustů až 3 roky, EcoTank ET-3850 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna

#ad
Epson #ad - Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes wi-Fi, Wi-Fi Direct a Ethernet můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova nebo kanceláře a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*. Tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit. Navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby proudu.

Inkoinkoustové kazety! *. Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je další inkoustová láhev černá pro zásobu inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 14 000 stran černobíle a 5 200 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 stran. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Plná funkce – díky barevnému lcd displeji s 6, 1 cm, podavači dokumentů na 30 listů, automatickému oboustrannému tisku, papírové kazetě na 250 listů na přední straně a rychlosti tisku až 15, 5 stran za minutu* můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly.

Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavit tiskárnu a ovládat a odstraňovat chyby – to vše prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu. Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free zaměřené na budoucnost mají inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet zásahů uživatele. Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška9.09
Délka13.66
Hmotnost14.77
Šířka14.76
Číslo díluC11CJ61402
ModelkaC11CJ61402
Záruka12 měsíců Carry-in, 50 000 stran

5. Epson

#ad

Schwarz 337 ml 25.500 Seiten Flasche EcoTank 102, Magenta, Epson C13T03R640 Tinte 4 Cyan, standard, gelb

#ad
Epson #ad - C13t03r640 Kann allergische Reaktionen hervorrufen. Farbe: cyan, gelb, magenta, schwarz. Enthält 2, 7, 9-tetramethyldec-5-yne-4, 4, 7-diol. Inhalt: 337 ml.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška3.82
Délka5.91
Hmotnost0.12
Šířka3.74
Číslo díluC13T03R640
ModelkaC13T03R640
Záruka2 Jahre

6. Epson

#ad

S dodávkou inkoustů až 3 roky, EcoTank ET-2810 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna

#ad
Epson #ad - Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free jsou inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet uživatelských zásahů – navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby energie – tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit. Plná funkcí – s papírovou kazetou na 100 listů papíru na zadní straně, podpora bezokrajového tisku až 10 x 15 cm a rychlostí tisku až 10 stran za minutu* můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly.

Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je zásoba inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 4 500 stran černobíle a 7 500 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 inkoustových kazet. Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust - Na předním displeji stavu inkoustu můžete snadno rozpoznat, kdy je třeba tiskárnu doplnit.

Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavit tiskárnu a ovládat a odstraňovat chyby – to vše prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu. *. Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a konektivitě přes WLAN a Wi-Fi Direct můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška7.05
Délka13.66
Hmotnost8.6
Šířka14.76
Číslo díluC11CJ67403
ModelkaC11CJ67403
Záruka12 měsíců Carry-in, 30 000 stran

7. Epson

#ad

Epson EcoTank ET-1810 doplňovací barevná inkoustová tiskárna DIN A4, nízké náklady na stránky, USB 2.0 velká zásobník inkoustu, WiFi, 12 GB, vysoký dosah, černá

#ad
Epson #ad - Pro tisk až 4 500 stran černobíle a 7 500 stran v barvě. Až 72 patron v jedné sadě inkoustových lahví. Jednoduchý systém zásobníku inkoustu: bezproblémové doplňování díky principu zámku klíče a zásobníku inkoustu na přední straně. Konektivita přes WLAN a Wi-Fi Direct. Tato tiskárna je pouze neskenovací a kopírovací tiskárna.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška6.65
Délka13.66
Hmotnost6.39
Šířka14.76
Číslo díluC11CJ71401
ModelkaC11CJ71401
Záruka12 měsíců Carry-in, 30 000 stran

8. Epson

#ad

EcoTank ET-4850 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna, s dodávkou inkoustů až 3 roky

#ad
Epson #ad - Plná funkce - s 6, faxem, 1cm velkou barevnou dotykovou obrazovkou, podavačem dokumentů na 30 stranách, automatickým oboustranným tiskem, přední kazetou papíru na 250 stran a rychlostí tisku až 15, 5 stran za minutu* zvládnete celou řadu úkolů obratem ruky. Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes wi-Fi, Wi-Fi Direct a Ethernet můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova nebo kanceláře a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*.

Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je další inkoustová láhev černá pro zásobu inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 14 000 stran černobíle a 5 200 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 stran.

Inkoinkoustové kazety! *. Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free jsou inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet uživatelských zásahů – navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby energie – tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit. Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavit tiskárnu a ovládat a odstraňovat chyby – to vše prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška9.09
Délka13.66
Hmotnost14.77
Šířka14.76
Číslo díluC11CJ60402
ModelkaET-4850
ZárukaDvouletá záruka.

9. Epson

#ad

S dodávkou inkoustů až 3 roky, EcoTank ET-2826 A4 multifunkční Wi-Fi inkoustová tiskárna

#ad
Epson #ad - Plná funkce – díky barevnému lcd displeji s 3, kazetě papíru na 100 listů na zadní straně, 7 cm, bezokrajovému fotografickému tisku až 10 x 15 cm a rychlosti tisku až 10 stran za minutu* můžete bez problémů a rychle zvládnout různé úkoly. *. Technologie heat-free – díky naší technologii micro piezo heat-free jsou inkoustové tiskárny epson méně náročné na údržbu, což snižuje počet uživatelských zásahů – navíc profitujete z výrazně snížené spotřeby energie – tisková hlava je rovněž předinstalována, takže tiskárnu lze bez problémů nastavit.

Epson aplikace smart panel – s touto aplikací můžete tiskárnu ovládat přes svůj chytrý přístroj* – dokumenty a fotografie můžete tisknout, kopírovat a skenovat, nastavovat a ovládat tiskárnu, odstraňovat chyby a ponechat uzdu své kreativitě díky celé řadě šablon. Viz poznámky pod čarou 1-15 na webové stránce Epson EcoTank. Ušetřete dále - s touto ekonomickou tiskárnou snížíte náklady na inkoust až o 90 %* - součástí dodávky je zásoba inkoustu až na 3 roky* - Jedna sada inkoustových lahví vystačí na tisk až 4 500 stran černobíle a 7 500 stran barevně* - To odpovídá působivému počtu až 72 inkoustových kazet.

Konečně tiskněte bez kazet - ecotank umožňuje pohodlný tisk doma - velkoobjemové zásobníky inkoustu umožňují snadné doplňování - Protože inkoustové lahve fungují na principu zámku klíče, lze naplnit pouze ten správný inkoust. Moderní flexibilita – díky kompaktnímu designu a plné konektivitě přes WLAN a Wi-Fi Direct můžete tuto tiskárnu bez problémů integrovat do svého domova a tisknout přes mobilní telefony, tablety a notebooky*.
ZnačkaEpson #ad
VýrobceEpson #ad
Výška2.77
Délka5.81
Hmotnost9.04
Šířka5.38
Číslo díluC11CJ66406
ModelkaET2826
Záruka12 měsíců Carry-in, 30 000 stran