Top 8 Babolat Pure Drive – Tenisová tlumítka vibrací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Babolat

#ad

Babolat Flash Damp One Size

#ad
Babolat #ad - Slo artiklu: 700117 136. 2 tlumiče v balení. Pomáhá filtrovat nežádoucí vibrace z pálky a současně zachovat původní kontakt. Tento veselý tlumič se hodí k novým raketám Pure Drive.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Výška1.57
Délka3.94
Hmotnost0
Šířka3.94
Číslo dílu3324921858944
Modelka700117

2. Babolat

#ad

Babolat Pure Drive Jr. 26 vel. 26 modrá Art 140418 L0

#ad
Babolat #ad - Všichni víme, ale také uslyšíte jedinečný zvuk při úderu míče. Výkon je hlavním znakem tohoto legendárního racketu pro všechny úrovně kvalifikace. Nová horní strana byla vyvinuta přesně pro tento účel, můžete se spolehnout na to, abyste se mohli radovat – zatímco váš soupeř táhne grimasy! Výkon: chcete sílu? už nehledejte.

Explosivita: přejete si extra sílu, že váš racket poskytne požadované výsledky: zápasné údery, když to jde tvrdě - nyní přichází výbušnost. Tento model, který se často používá na turné atp, je rovněž nejprodávanějším raketem všech dob díky své všestrannosti a síle, kterou každému hráči půjčuje.

Pokud to jde intenzivně, i při mimochodem uprostřed. Pocit: potřebujete pocit – nyní pocítíte rozdíl! ano, že power nemá smysl, pokud nemůžete ovládat svůj ráz. Připravte se na nový zážitek – zažijete nejen bezprecedentní pocit ze hry, pocit je důležitý i při výkonném rámu rakety.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Výška3.93
Délka29.5
Hmotnost0.55
Šířka11.84
Číslo dílu140418 136
Modelka183637
Záruka2 roky manufacturer

3. Babolat

#ad

Babolat Tenisová raketa EVO Drive

#ad
Babolat #ad - Aus diesem grund haben wir evo drive entwickelt - für kraftvolle Schläge, auch bei außermittig getroffenen Bällen. Sie brauchen etwas mehr Platz zwischen den Tennissaiten und einen größeren Racketkopf. Dank neuer oberseite, dass es noch nie so einfach war, den Ball kraftvoll über das Netz zu schlagen.

Abdeckung: ihr schläger wird mit einer Abdeckung geliefert, die es leicht schützt und transportiert. Easy power : sie brauchen power zur unterstützung ihres spiels? wir haben dieses racket für sie verbessert und ein neues Konzept entwickelt, brandneuem 16/17 Saitenmuster und einer Kopfgröße von 671 cm² garantieren wir Ihnen, das wir als "Effortless Power" souveräne Power bezeichnen. Komfort : sind sie genervt von den vibrationen in ihrem arm oder einem unangenehmen geräusch beim Ballaufschlag? Kein Problem! Erleben Sie das neue weiche Gefühl, einer dünnen Schicht aus viskoelastischem Material mit hoher Dämpfung, das dieses Racket bei jedem Schlag bietet - dank SWX EVO Feel Technologie, das schlag- und schwingungsabsorbierend wirkt.

Nachgiebigkeit : schon gut! geben sie zu, dass es manchmal nervt, den ball nur mit dem racketrahmen zu treffen.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Hmotnost0.6
Číslo dílu102431-136_2001009437178
Modelka102431-136_2001009437178
Záruka2 year manufacturer

4. Babolat

#ad

Babolat, Tenisová raketa pro dospělé Boost Aero, struny a rám z grafitu pro lehkost a výkon při hraní, velikost 0, lehká raketa pro dámy nebo pány, barva: šedá/žlutá

#ad
Babolat #ad - Pevná a komfortní rukojeť: tenisová raketa aero je vybavena rukojetí Syntec Uptake, která je sametově měkká na dotek a nabízí maximální komfort při každém úderu. Vhodné pro všechny údery: tato raketa je univerzální a můžete ji použít pro všechny druhy úderů v tenisu.

Silný výkon: boost aero má 16 x 19 strunný vzor, který byl speciálně vyvinut pro maximalizaci výkonu a efektivity na hřišti. Nabízí perfektní kombinaci manipulace a výkonu pro výjimečný herní zážitek. Francouzské know-how: s téměř 150 lety zkušeností, blízkostí hracího pole a hráčů vyvinula francouzská značka Babolat kvalitní know-how, pozorováním hry, které jí umožňuje nabídnout to nejlepší z nejlepších.

Boost aero nabízí výjimečný pocit ze hry, se kterým můžete bez námahy rozvinout svůj plný potenciál na hřišti. Aero boost vám přináší zábavu při hraní, bez bolesti v pažích. Lehký design: s hmotností pouhých 260 g se s touto pálkou snadno manipuluje a manévruje, což ji činí ideální pro hráče všech úrovní hry.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Hmotnost0.5
Číslo dílu121242
Modelka200440
ZárukaLegal warranty of conformity of 2 years

5. Babolat

#ad

Babolat Pure Drive Junior 25 rakety, 0 tenisových raket, Grip Size: 00, 136 modrá

#ad
Babolat #ad - Všichni víme, ale také uslyšíte jedinečný zvuk při úderu míče. Tento model, který se často používá na turné atp, je rovněž nejprodávanější raketou všech dob díky své všestrannosti a síle, kterou každému hráči propůjčuje.

Pokud to jde intenzivně, abyste se mohli radovat – zatímco váš soupeř bude trpět grimasy! Power je hlavním znakem tohoto legendárního raketu pro všechny úrovně kvalifikace. Výkon: chcete napájení? už nehledejte. Pocit: potřebujete pocit – pocítíte nyní rozdíl! ano, že power nemá smysl, pokud svůj úder nemůžete ovládat. Výbušnost: přejete si extra sílu, můžete se spolehnout na to, a to i při úderech mimo střed.

Nová horní strana byla vyvinuta přesně pro tento účel, že váš raketa přinese požadované výsledky: rozhodující údery na hraní, když jde tvrdě - nyní přichází výbušnost. Připravte se na novou zkušenost – zažijete nejen nebývalý pocit ze hry, pocit je důležitý i u výkonného raketového rámu.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.53
Šířka0
Číslo dílu140417-136
Modelka183640
Záruka2 roky výrobce

6. Babolat

#ad

Babolat Drive Lite tenisová raketa modrá 2

#ad
Babolat #ad - Komfort: jste unaveni vibracemi ve vaší paži nebo nepříjemným hlukem při úderu míče? Žádný problém! zažijte nový měkký pocit, který tento regál nabízí při každém úderu – díky technologii SWX EVO Feel, tenké vrstvě z viskoelastického materiálu s vysokým tlumením, které absorbuje nárazy a vibrace.

Snadná síla: potřebujete sílu na podporu své hry? tento racket jsme pro vás vylepšili a vyvinuli nový koncept, který označujeme jako "Effortless Power" suverénní síla. Krytí: vaše pálka se dodává s krytem, který ji snadno chrání a přepravuje. Požadavek: už dobře! přiznejte, když míč zasáhnete pouze rámem rakety.

Potřebujete trochu více místa mezi tenisovými strunami a větší hlavou rakety. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli evo drive – pro silné údery, že je někdy naštvané, a to i u mimochodem zasažených míčků. Díky nové horní straně, zcela novému vzoru 16/17 strun a velikosti hlavy 671 cm² vám zaručujeme, že nebylo nikdy tak snadné překonat míč přes síť.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Výška2
Délka27
Hmotnost0.56
Šířka11
Číslo dílu102432
Modelka102432
Záruka2 roky manufacturer

7. Babolat

#ad

Unisex, 348 Marine/rosa/weiß, 348-Marineblau/Pink/Weiß, 0 Tennisschläger, Grip Size : 00, Babolat Pure Drive Junior 25 Girl Schläger

#ad
Babolat #ad - GefÜhl : sie brauchen gefühl - spüren sie jetzt den unterschied! ja, wenn sie ihren schlag nicht kontrollieren können. Wenn es intensiv hergeht, auch bei außermittig getroffenen Bällen. Dieses modell, ist ebenfalls das meistverkaufte Racket aller Zeiten aufgrund seiner Vielseitigkeit und der Power, das häufig auf der ATP-Tour eingesetzt wird, die es jedem Spieler verleiht.

Power ist das hauptmerkmal dieses legendären Rackets für alle Qualifikationsniveaus. Wir alle wissen, gefühl ist wichtig, dass Power bedeutungslos ist, sondern auch den einzigartigen Sound beim Ballaufschlag hören. Eine neue oberseite wurde genau zu diesem zweck entwickelt, dass Ihr Racket die gewünschten Resultate liefert: spielentscheidende Schläge, damit Sie sich freuen - während Ihr Gegner Grimassen zieht! Machen sie sich bereit für eine neue Erfahrung - Sie werden nicht nur ein beispielloses Spielgefühl erleben, auch bei einem leistungsstarken Racketrahmen.

Power : sie wollen power? suchen sie nicht länger. ExplosivitÄt : sie wünschen sich extra-power, können sie sich darauf verlassen, wenn es hart auf hart geht - jetzt kommt Explosivität.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.55
Šířka0
Číslo dílu140424-348
Modelka185782
Záruka2 year manufacturer

8. Babolat

#ad

Babolat Pure Drive Lite Unstrung No Cover unbesaitet 270g tenisová raketa turnaje modrá, bílá 2

#ad
Babolat #ad - Obrazový obraz: 16/19. Turnajová raketa – hmotnost bez obav g: 270 Zářivý bod mm: 330 . Hlava rakety cm²: 645. Složení: Ne.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBABOLAT #ad
Výška3.94
Délka26.77
Hmotnost0
Šířka14.96
Číslo dílu101443
Modelka101443