Top 10 Yizhet Lichtervorhang 3x3m – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SALCAR

#ad

6 × 3 m, světelný závěs, vodotěsný LED světelný řetěz, LED světelný řetěz závěs od Salcar, 9 × 3 m, 3*3M, 3 m × 3 m

#ad
SALCAR #ad - Energiesparend und umweltfreundlich: 2800-3000K warme Farbtemperatur. Ip44 spritzwassergeschützt. Reiner kupferdraht ist recycelbar, ohne Strahlung, verbreitetkeine Umwelt-Verschmutzung und keine Augenschmerzen.

Spritzwassergeschützt: ip44, geeignet für den Innen- und Außenbereich. Und memory-Funktion. Vielseitige verwendung: der biegsame led-lichtvorhang kann für verschiedene Anlässe wie Weihnachtsbäume, Fußböden, Decken, Wände, Türen, Fenster, Rasen usw. Bitte halten Sie Stecker vom Wasser fern. 8 modi wie blinkend, Aus usw. Verwendet werden. Niederspannung: 31v gs zertifizierteStromversorgung. Salcar led lichtervorhang parameter: 3m / 6m / 600 / 9m horizontal x 3m längs, 300 / 900 leds; Farbtemperatur: 2800-3000K; Lampenabstand: 30cm; Kabellänge: 3m.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.23
Číslo dílu910015
Modelka922215

2. QINER

#ad

Měnící se barvy, světelný řetěz do dětského pokoje s 16 miliony barev, aplikace, synchronizace s hudbou, barevný pro den svatého Valentýna,, světelný řetěz, QINER Světla na závěs, 3 × 3 m, 300 LED

#ad
QINER #ad - Tyto světelné řetězy do ložnice mohou dokonce reagovat na váš hlas, společně s rytmy hudby nebo tleskání rukou, kterým světlo "tancuje" na beat. Co dostanete: qiner 3 × 3 m 300 led závěsů, 1× manuál, 1× dálkové ovládání, upozornění: závěs není součástí dodávky! 24hodinový zákaznický servis a doživotní záruka.

Dálkové ovládání pomocí usb: závěsové světlo lze ovládat dálkovým ovládáním přes bluetooth připojení, jasu a rychlosti. Iroké použití: světelné řetězy v různých barvách a scénických režimech vytvářejí atmosféru patrika, přístřešky, zahrady, Valentýna, svatby a narozenin. Usb konektor však není vodotěsný, nedají se snadno zlomit, doporučuje se používat v interiéru. Technologie dynamic control vykazuje přirozenější barvy, vyšší jas lumenů a bohatší barevný výkon než běžné světelné řetězy. S 10 háčky na hrnce a extra 3 m dlouhým připojovacím kabelem.

Vodotěsný a lze stříhat: světelný řetěz do ložnice má 3 stříbrné dráty v jednom a je zabalen do kvalitního pvc, led světla s vrstvou horkého lepidla, nezahřívají se, aby se žárovka pevně ovinula. Setpix Input 30210+ režimů scény, režim blikání, upravte led displej s 16 miliony barev, hudební režim a časovač. Plně barevný patch světelný řetěz: qiner valentine's day závěs světla do ložnice obsahuje vestavěné nezávislé ovládání ic čipy, které ukazují různé barvy a scénické režimy na závěsu světla současně, tekoucí jako duha.
ZnačkaQINER #ad
VýrobceShenzhen Jinhui Photoelectric Technology Co. , Ltd. #ad
Hmotnost0.77

3. Lighting EVER

#ad

Ložnice, světelný řetěz, 8 režimů, stmívatelný měděný drát, závěs 300 LED, USB světelný řetěz, dekorace na, teplá bílá, 3 × 3 m, baterie pro venkovní použití, Světelný závěs LE, vnitřní dekorace

#ad
Lighting EVER #ad - Závěs světelného řetězu: 3 × 3 metry s 300 teple bílými led diodami, s usb pouzdrem na baterie a dálkovým ovládáním. Jmenovité napětí nabití baterie by mělo být nižší než 4, 5 V DC.

Napájení usb a bateriemi: namísto baterií nejsou součástí dodávky je také možné použití přes USB. 8 světelných režimů: kombinace, pomalu vyblednoucí, vlnový tvar, postupné, rozsvícené, pomalu se rozjasňující, jiskřivé, svítící. Ovladač má paměťovou funkci, která se po restartu může zotavit z předchozího nastavovacího režimu. Spínací hodiny a stmívatelné: pokud stisknete tlačítko "timer" na dálkovém ovládání, světlo svítí po dobu 6 hodin a 18 hodin zhasne.

Voděodolná a bezpečná: díky vodotěsnosti ip44 lze tento světelný řetěz používat při lehkém dešti. Stiskněte "+" a "-" pro nastavení jasu pomocí dálkového ovládání. Různé světelné efekty se ovládají dálkovým ovládáním nebo vypínačem na boxu na baterie.
ZnačkaLighting EVER #ad
VýrobceLighting EVER #ad
Výška3.15
Délka9.06
Hmotnost1.06
Šířka3.94
Číslo dílu4300024-WW
Modelka4300024-WW

4. YASENN

#ad

Domovní zahradu, 8 režimů, světelné řetězy na závěs, ložnici studená bílá, 300 LED, okno, YASENN Světelný závěs 3 × 3 m, okenní závěs, světelný řetěz, vánoční svatbu

#ad
YASENN #ad - Dodává se s přídavnou zdířkou na konci každé sady pro prodloužení a může spojit až 3 sady stejného světelného řetězu v jednom průchodu, aby splňovaly různé požadavky na délku. Interní spojení akceptováno: snadná obsluha a prodloužení.

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni, sdělte nám to prosím a my vám pomůžeme při výměně nebo vrácení peněz. Bez rizika: 30denní záruka vrácení peněz - žádné otázky. Okenní závěs svítí energeticky úsporně, má dlouhou životnost, šetří proud, že je dotek chladný a nepřehřívá se, chladí na dotek. Závěs 3 × 3 m, ukazatel horizontální délka: 9, tento výrobek je pouze led závěs, 300 led závěsů, světelný řetěz na čirém kabelu s 15 prameny, vertikální výška: 9, 8 stop / 3 metry, síťový kabel 5 metrů, 8 stop / 3 m, každý pramen 20 LED, bez závěsu.

S výstupním napětím 30 v a nízkým proudem pro nástěnnou zástrčku můžete zajistit, zatímco současně zajistíte jas světelného zdroje. Multifunkční: řídicí sada nabízí až 8 režimů osvětlení kombinace, sekvenční, in Waves, Slo-Glo, Chasing / Flash, Slow Fade, Twinkle / Flash a Steady On.1.
ZnačkaYASENN #ad
VýrobceYASENN #ad
Hmotnost1.52

5. AOSTOK

#ad

Lichtervorhang 3x3m, 300 LED Lichterketten Vorhang mit 8 Modi, IP65 Wasserdicht, LED Lichtervorhang mit Fernbedienung Timer verstellbare Helligkeit für Fenster,Weihnachten,Hochzeit,Party Warmweiß

#ad
AOSTOK #ad - 300 led lichtervorhang– 3x3 meter mit 300 warmweiße leds, wenn sie die "timer"-taste auf der Fernsteuerung drücken, mit USB gesteuert und fernbedienung. Ip65 wasserdichter– mit ip65 wasserdicht leistung, als dekoration für innen und außen lichterkettenvorhang ist die ideale Dekoration für Ihr Fenster, Hof, hochzeit, Partei, schlafzimmer, Pavillon, Terrassen und Weihnachtsbäumen.

Hochwertigdiese led lichterkette verwendet hochwertige wasserdichte Lampenperlen. Drücken sie "+" und "-", um die Helligkeit per Fernsteuerung anzupassen. Es hat die vorteile eines niedrigen Heizwerts, einer hohen Helligkeit und einer langen Lebensdauer. Fernbedienung mit timerfunktion, ist das Licht 6 Stunden lang an und 18 Stunden lang aus.

Lichtervorhang mit 300 warmen LEDs bieten genau die richtige Helligkeit. Sie können einfach jeden usb-port anschließen, einschließlich USB-Adapter, Powerbank oder Computer usw. 8 beleuchtungsmodi & 10 helligkeitseinstellung– 8 beleuchtungsmodi kombination; In Wellen; Sequentiell; Slow-Glow; Chasing; Fade; Flash; Steady. Einfach über den USB-Anschluss aufladen und die Lichterkette steuern. Usb-betrieben – montage ist nicht erforderlich.
ZnačkaAOSTOK #ad
VýrobceAOSTOK #ad
Výška0.79
Délka7.87
Hmotnost0.35
Šířka5.51
Číslo dílu1
ModelkaCLD-001

6. Joycome

#ad

600 LED světelných řetězů, venkovní interiér, vánoční dekorace teplá, 8 režimů, vánoční osvětlení, napájeno elektřinou, závěs, vodotěsné okno na stěnu, pokoj, balkon, Joycome Světelný závěs 6 m × 3 m

#ad
Joycome #ad - Ip65 vodotěsné & velmi rozšířené – náš vánoční světelný závěs je vodotěsný ip65, perfektní pro vnitřní a venkovní dekoraci na stěnu. Rychle odpovíme do 24 hodin a poskytneme vám uspokojivé řešení. Vodopádové světlo je 6 m široké a má výšku pádu 3 m, živější a krásnější než jiné podobné světelné řetězy, což je dostatečné pro zakrytí většiny oken a stěn.

Nízké napětí 31 v je bezpečné pro děti a domácí zvířata na dotyk a lze jej bezpečně používat v ložnici, okně, na stěně atd. 6 m * 3 m 600 led závěsových světel – vánoční osvětlení do okna napájené ze sítě se dodává s 600 vysoce kvalitními led perlami, které mají pouze 300 led. Lze jej použít nejen jako vánoční dekorace, odolává silnému dešti a sněhu, jako na závěs, svatební kulisu, na stěně, ale také velmi vhodné pro každodenní použití, okně. Pokud máte dotazy nebo potřebujete další pomoc, obraťte se prosím přímo na nás.

Zabudovaný paměťový čip ukládá nastavení posledního režimu, takže nemusíte režim pokaždé znovu nastavovat. Energeticky úsporný a bezpečný na dotyk – zabudovaný led měděný drát světelný řetěz běží velmi chladně a nepřehřívá se, na pozadí, bezpečně po dlouhé době používání. 8 režimů osvětlení a funkce paměti – náš světelný řetěz závěs pro venkovní použití má 8 režimů: vlnitý, stabilní a tak můžete nastavit různé režimy podle různých příležitostí. Zboží je dodáváno a 365denní záruka – 1 * světelný závěs joycome 600 led, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJoycome #ad
VýrobceJoycome #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost1.9
Šířka3.54
ModelkaSW-LSL-3X6-600
ZárukaHerstellergarantie für 365 tage ab kaufdatum.

7. Sunniu

#ad

Sunniu LED závěsná svítidla se 300 ložnicemi, svatba, dálkové ovládání na USB, světelný řetěz, vánoční oslavy, vodotěsný světelný řetěz do okna teplá bílá, 8 režimů osvětlení, zahradní dekorace

#ad
Sunniu #ad - Stupeň vodotěsnosti s vodotěsností ip65, jako dekorace pro vnitřní i venkovní použití, lze jej zavěsit na strop, schodiště, závěs, terasu a vánoční stromek. Led světelný závěs 3 × 3 metry s 300 teple bílými led diodami, ovládanými usb a dálkovým ovládáním.

Spínací hodiny a stmívatelné pokud stisknete tlačítko "timer" na dálkovém ovládání, světlo svítí po dobu 6 hodin a 18 hodin zhasne. Vysoce kvalitní tento světelný řetěz led používá vysoce kvalitní vodotěsné lampy. Různé světelné efekty se ovládají dálkovým ovládáním nebo vypínačem na USB. Má výhody nízké výhřevnosti, vysokého jasu a dlouhé životnosti.

Stiskněte "+" a "-" pro nastavení jasu pomocí dálkového ovládání. 8 režimů osvětlení a 2 režimy ovládáníkombinace, průběh, pomalé vyblednutí, jiskřivé, postupné, pomalu se rozjasňující, rozsvícené, svítící. Ovladač má paměťovou funkci, která se po restartu může zotavit z předchozího nastavovacího režimu.
ZnačkaSunniu #ad
VýrobceSunniu #ad
Hmotnost0.33

8. TOFU

#ad

Venkovní použití, dětský pokoj, party, Světelný závěs 3 × 3 m, vánoční dekorace, s 8 režimy, závěs, 300 LED, světelný řetěz, IP44 pro Vánoce, vnitřní dekorace, svatbu atd

#ad
TOFU #ad - Svítící osvětlení, okna, chladný na dotek a nezahřívání, stropy, takže rozjasní atmosféru štěstí v interiéru i exteriéru a lze je zavěsit na stěny, dveře, aniž by rušilo vaše oči, perfektní pro rodinu s dětmi a domácími zvířaty.

Bezpečné a bezpečné okenní závěs má nízké napětí 31 v, velmi bezpečný. Různé efekty osvětlení rampouchů se ovládají pouze jedním tlačítkem. Pro zapnutí a vypnutí jej přímo zapojte a vypněte. A dva nebo více světelných řetězů stejného modelu lze použít v sérii. Perfektní dárekdíky jedinečnému designu a vysoké kvalitě světelného řetězu je perfektním vánočním dárkem pro vaše nejmilejší, ale také nádhernou dekorací pro váš domov. Svítící víla světla party, nákupní centrum atd.

8 režimů & jednoduché použití světelné režimy zahrnují kombinaci vln, slo-glo, pomalé stmívání, chaing / blikání, sekvenčních, blikání a trvalé světlo. Světelný závěs300 led světelných řetězů, průhledný kabel. Vzdálenost od síťového zdroje ke světlu je 3 m. Stiskněte tlačítko v konektoru pro nastavení požadovaného režimu. Okenní světla jsou ip44 vodotěsná, podlahy, vánoční stromky atd.
ZnačkaTOFU #ad
VýrobceTOFU #ad
Výška8
Délka8
Hmotnost1.1
Šířka8

9. Ollny

#ad

300 LED světelný řetěz venku, závěs na Vánoce, dekorace, USB světelný řetěz, Ollny Světelný závěs uvnitř 3 × 3 m, stěnu, pokoj, záclona, teplá bílá, balkon, party, okno, vodotěsný

#ad
Ollny #ad - Světelný řetěz uvnitř lze snadno omotat kolem větví a sloupů ve vaší zahradě, pružné a tenké, měkké a teplé světlo přináší velmi útulnou atmosféru. Kabel 3m s konektorem vám nabízí více možností dekorace. S nízkým napětím pouze 5 v jsou extrémně energeticky úsporné a světelný řetěz se ani po delším používání nepřehřívá, variabilně bezpečný pro děti a domácí zvířata.

Můžete dokonce odříznout konec linie pádu a změnit výšku bez ovlivnění zbytku. Vysoká kvalitakrásný světelný řetěz s led závěsy se skládá ze stříbrného měděného drátu a účinných a ekologických led. V případě dotazů se světelnými závěsy se na nás obraťte, party a svatba, pokusíme se udělat vše pro to, zavěšení na okno, abychom problém vyřešili, dokud nebudete spokojeni. Vodotěsný a bezpečnývnitřní led světelný řetěz s vodotěsným výkonem ip44, který lze bezpečně používat i za deště a vlhkosti.

Exkluzivní box ollny se perfektně hodí jako dárek rodině a přátelům. Nejprve zavěste háčky na závěs a pak uvolněte spirály a rozbalte je jako cukrová lokna na požadovanou délku. Světelný závěs 3 × 3 m 3 × 3 m, vnitřní závěs se dodává s 10 háčky, takže nemusíte kupovat žádné další háčky nebo příslušenství, 300 led světelný řetěz, a díky tomu je velmi rychlá a snadná instalace. V balení je jednotlivě navinutých 10 příchytek, takže si nemusíte dělat starosti, že se všechny zamotí.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Délka300
Hmotnost0.35
ModelkaW0201M010L

10. Lighting EVER

#ad

LE Světelný závěs, studená bílá, stmívatelný měděný drát, 8 režimů, závěs 300 LED, světelný řetěz, dekorace do, USB světelný řetěz, venkovní použití, 3 × 3 m, svatbu, baterie na party, Vánoce

#ad
Lighting EVER #ad - 8 světelných režimů: kombinace, průběh, pomalu se rozjasňující, jiskřivé, postupné, pomalé vyblednutí, rozsvícené, svítící. Jmenovité napětí nabití baterie by mělo být nižší než 4, 5 V DC.

Voděodolná a bezpečná: díky certifikaci ip44 lze tento světelný řetěz používat při lehkém dešti. Různé světelné efekty se ovládají dálkovým ovládáním nebo vypínačem na boxu na baterie. Stiskněte "+" a "-" pro nastavení jasu pomocí dálkového ovládání. Ovladač má paměťovou funkci, která se po restartu může zotavit z předchozího nastavovacího režimu.

Usb a provoz na baterie: namísto baterií nejsou součástí dodávky je také možné použití přes USB. Závěs světelného řetězu: 3 × 3 metry se 300 studenými bílými led diodami, s usb pouzdrem na baterie a dálkovým ovládáním. Spínací hodiny a stmívatelné: pokud stisknete tlačítko "timer" na dálkovém ovládání, světlo svítí 6 hodin a 18 hodin zhasne.
ZnačkaLighting EVER #ad
VýrobceLighting EVER #ad
Výška3.15
Délka9.06
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo dílu4300024-WW
Modelka4300024-DW
Záruka2 roky záruka.