Top 10 Xaomi̇ Smartwatch Damen – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, sportovní řemínek hvězdně bílý starlight – standardní

#ad
Apple #ad - Nemusí být dostupné ve všech zemích. Vždy a všude. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec.

Udělejte si ekg. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost0.11
Šířka0.31
Číslo díluMKJV3FD/A
ModelkaMKJV3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. TAOPON

#ad

Smartwatch Fitnessuhr mit Telefonfunktion Uhren, Damen Fitness Armbanduhr mit SpO2 Pulsuhr Schlafmonitor Schrittzähler Uhr 1.83 Zoll Smart Watch Wasserdichte 100+ Sportmodi Sportuhr für Android ios

#ad
TAOPON #ad - Nachdem die fitnessuhr erfolgreich mit Ihrem Telefon gekoppelt wurde, können Sie Anrufe, häufig verwendete Kontakte hinzufügen und Anrufaufzeichnungen anzeigen, WhatsApp usw. Smartwatch mit bluetooth anrufe: smartwatch damen über bluetooth mit dem mobiltelefon "da fit" app verbunden ist, nachrichten und SNS-Benachrichtigungen Twitter, können Sie jederzeit und überall direkt auf der Uhr Anrufe entgegennehmen oder tätigen, facebook, Instagram, Unterstützt auch AI-Sprachassistent.

Ganztägige gesundheitsverfolgung: die damen herren uhren verwendet einen fortschrittlichen optischen sensor, indem es Ihre Wachzustand, um Ihre Herzfrequenz 24 Stunden am Tag zu verfolgen, gute Schlafgewohnheiten zu entwickeln, Blutsauerstoff und Schlaf. Sie können in der App detaillierte Analysen einsehen. 1, bieten ihnen eine hervorragende bildqualität und hervorragendes visuelles erlebnis.

Der eingebaute akku hält 7 Tage bei normaler Nutzung und 20 Tage Standby. Kompatibel mit Geräten mit iOS 9. 0+ und Android 5. 0+. Starkes und langlebiges 2. 5d glas, 83-zoll-bildschirm mit einer auflösung von 240*284, 83 zoll großer Touchscreen Smartwatch: Fitnessuhr Damen hat einen großen 1, und passen Sie sogar Ihre eigenen Zifferblätter aus Ihrer Telefongalerie an. In der mobilen app sind über 100 verschiedene zifferblätter verfügbar, Einstellbare Bildschirm Helligkeit, Komplette Touchscreen Oberfläche, so dass es einfach zu bedienen.
ZnačkaTAOPON #ad
VýrobceTAOPON #ad
Číslo díluMontres Connectée metal gold
Modelkasmartwatch 5402gd

3. KIPTUMTEK

#ad

Pro iOS Android, monitorem spánku, krokoměrem, Vánoce, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, vodotěsné IP68, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, Chytré hodinky pro dámy a pány

#ad
KIPTUMTEK #ad - Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, 01" full-touch tft obrazovku, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.

Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Facebook / Instagram / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.1100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, jízda na kole, jóga, skákání přes švihadlo, fotbal, badminton, baseball, basketbal, volejbal, horolezectví atd.

Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

4. KIPTUMTEK

#ad

Tracker s funkcí telefonu, hodinky, kyslík v krvi/sportovní hodinky, dámské, KIPTUMTEK Chytré hodinky, fitness hodinky, fitness tracker, dotykový displej 2,01", vodotěsnost IP68, sledovač, pánské

#ad
KIPTUMTEK #ad - 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, baseball, jóga, badminton, fotbal, volejbal, basketbal, skákání přes švihadlo, jízda na kole, horolezectví atd. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, 01" full-touch tft obrazovku, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.

Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

5. HUAWEI

#ad

Noční černá, 1,39" AMOLED HD dotyková obrazovka, měření srdeční frekvence, výdrž baterie 2 týdny, 100+ tréninkové režimy, GPS a GLONASS, Bluetooth hovory, SpO2, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 2 Pro

#ad
HUAWEI #ad - Hodinky podporují přesný sběr dat pro více než 100 tréninkových režimů, z toho 17 profesionálních a 85 uživatelsky definovaných režimů/S režimem Golf Driving Range pro analýzu držení těla švihu.

Huawei watch gt 2 pro poskytuje komplexní hodnoty o srdeční frekvenci, průměrné rychlosti, stopě a vzdálenosti pro běh na lyžích, maximálním stoupání, lyžování a snowboardingu. Efektivní, bezdrátové nabíjení: huawei gt 2 pro má výdrž baterie až 2 týdny / s bezdrátovým rychlým nabíjením 5 minut lze náramkové hodinky používat po dobu 10 hodin.

Huawei shareonehop: pomocí hodinek jednoduše klepněte na chytré telefony HUAWEI – již začíná rychlý přenos fotografií a ciferníky lze přizpůsobit libovolným obrázkům. Bluetooth hovory: přes bluetooth spojení s telefonem lze hovory přijímat přímo na HUAWEI WATCH GT 2 Pro, odmítnout nebo ztlumit a zkontrolovat historii.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.87
Délka5.51
Hmotnost0.77
Šířka1.87
Číslo dílu55025791
Modelka55025791
Záruka2 roky výrobce

6. DEKELIFE

#ad

1,57" diamantová dotyková obrazovka, Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, monitorem spánku, dámské s hodinkami na měření tepu, menstruačním cyklem, SpO2, krokoměrem, kaloriemi,, fitness hodinky

#ad
DEKELIFE #ad - Inteligentní oznámení vás informují v reálném čase o zprávách z aplikací jako WhatsApp, takže nezmeškáte žádnou zprávu. Postarejte se o své zdraví hodinky byly vyvinuty pro zdraví žen a zaznamenávají menstruace, těhotenství a přípravu na těhotenství.

Světlé jako hvězda. Pomocí gps mobilního telefonu lze zobrazit i vaši trajektorii pohybu. S extrémně dlouhou výdrží baterie 5 dní. Vyberte si svůj preferovaný tréninkový režim na dámských fitness hodinkách, abyste zaznamenali údaje o tréninku a podpořili vás při úpravě vašeho tréninkového plánu. Luneta je ozdobena třpytivými zirkony, které každým gestem zesilují svůj elegantní šarm. Další praktické funkce německý systém, personalizovaný ciferník, připomínka sezení, budík, hlasový asistent atd.

Upozornění na pitnou vodu, dámské hodinky dekelife jsou perfektní hodinky pro vás, počasí, navržené s funkcemi, které jsou vyhrazeny pouze pro ženy. Vybaveno vysoce přesným dynamickým optickým senzorem pro sledování srdeční frekvence, SpO2 a krevního tlaku 24 hodin denně a nočního spánku pro komplexní sledování vašich zdravotních ukazatelů. Kompatibilní s chytrými telefony s Android 4. 4+ a ios 8. 4+. K dispozici je 19 různých sportovních režimů.
ZnačkaDEKELIFE #ad
VýrobceDEKELIFE #ad
Číslo díluI68
Záruka2 roky

7. RUIMEN

#ad

Více, fitness hodinky s monitorováním SpO2, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, krokoměr, hodinky s měřením tepu, hodinky, chytré hodinky pro ženy i muže, monitor spánku, HD dotyková obrazovka

#ad
RUIMEN #ad - Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Měkký a pohodlný náhradní náramek dodatečný měkký a pohodlný náhradní náramek je součástí balení jako dárek, takže nemusíte kupovat žádný další náramek.

Můžete si také vybrat svůj oblíbený obrázek v aplikaci a přizpůsobit ciferník tak, aby se objevila vaše jedinečná osobnost. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti iP68, že je můžete bez obav nosit při plavání, což znamená, ale neponořujte se svými hodinkami. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, vzdálenost, spotřebu kalorií.

Nezmeškáte žádné důležité hovory, pokud trénujete, WhatsApp, Facebook, jezdíte na kole, běháte. Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0 Podporuje oznamování zpráv zprávy, Instagram, Wechat atd. Bt5.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

8. HUAWEI

#ad

černé, dlouhá výdrž baterie, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, 100+ tréninkových režimů, celodenní monitorování SpO2, trenažér KI, přesné sledování srdeční frekvence

#ad
HUAWEI #ad - Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 46 mm používat až 14 dní. Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, nezávisle na tom, a poskytnout vám kompletní návod na sledování.

Nezáleží na tom, plavání, jízda na kole, zda se ponoříte do bazénu nebo se potíte na sportovišti, můžete si svůj trénink užívat naplno. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence. Hodiny můžete používat také k přehrávání hudby. Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla.

Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, trénujete nebo spíte. Více než 100 tréninkových režimů: podpora více než 100 druhů sportů jako běh, turistika, skákání přes švihadlo a lyžování. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, zda pracujete, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55026956
Modelka55026956
Záruka30 Monate Herstellergarantie

9. HUAWEI

#ad

Dlouhá výdrž baterie, 100+ tréninkových režimů, AI běžecký trenažér, německá verze, White, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 42 mm, celodenní monitorování SpO2, přesné sledování srdeční frekvence

#ad
HUAWEI #ad - Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou poskytnout informace o zásobování těla kyslíkem. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 42 mm používat až 7 dní. Huawei watch gt 3 nepřetržitě zachycuje hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, zda pracujete, trénujete nebo spíte.

Osobní ai běžecký trenér: chytré hodinky huawei watch gt 3 mohou posoudit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální běžecký plán pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý běžec, a poskytne vám kompletní návod na sledování vašeho zdraví. Tak jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nepropásnete žádnou zdravotní kontrolu. Jednoduchý design pouzdra s vysoce lesklým povrchem a rafinované náramky zajišťují moderní, náročný vzhled.

Algoritmus ai byl optimalizován tak, aby účinněji odfiltroval rušivé signály, takže je možné přesné zaznamenávání srdeční frekvence. Přesné snímání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje rušení způsobené externími zdroji světla. Elegantní design: elegantní 42mm ciferník zachycuje světlo na vypouklém 3d skle a propůjčuje mu jemný, voděodolný lesk.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.67
Délka0.4
Hmotnost0.08
Šířka1.67
Číslo dílu55027150
Modelka55027150
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

10. HUAWEI

#ad

HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 42 mm, Bluetooth hovor, přesné sledování srdeční frekvence, celodenní sledování SpO2, 38měsíční záruka, 100+ tréninkových režimů, černá, dlouhá výdrž baterie, trenažér KI běhu

#ad
HUAWEI #ad - Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, nezávisle na tom, a poskytnout vám kompletní návod na sledování.

Jednoduchý design pouzdra s vysoce lesklým povrchem a rafinované náramky zajišťují moderní, náročný vzhled. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, zda pracujete, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem. Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla.

Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, trénujete nebo spíte. Elegantní design: elegantní 42mm ciferník zachycuje světlo na vypouklém 3d skle a propůjčuje mu jemný, vodě podobný třpyt. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 42 mm používat až 7 dní. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.67
Délka0.4
Hmotnost0.08
Šířka1.67
Číslo dílu55027152
Modelka55027152
Záruka30 Monate Herstellergarantie