Top 10 WC Sitz bambus Absenkautomatik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wirquin

#ad

Béžová, Wirquin 20721956 WC sedátko FSC100% Trendy Line diplomat jelen, bílá a bambus

#ad
Wirquin #ad - Roubovací panty z nerezavějícího: ochrana proti korozi, Soft Close automatické sklápění. Vhodné pro standardní WC. Wc sedátko diplomat lisované dřevo fsc směs, na obou stranách víka, barva jelena dekor, víko matné | luneta: bambus přírodní. Endurance: testováno 20 000 cyklů otvorů/uzávěrů.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška0
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka14.96
Číslo dílu20721956
Modelka20721956

2. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

3. Wachaberga

#ad

Bambusové WC sedátko s automatickým sklápěním – velmi pevné držení bambusového víka díky speciálním pantům – víko toalety dřevo bambus s antibakteriálním 3násobným zapečetěným lakováním

#ad
Wachaberga #ad - Jako na mracích: bambusové wc sedátko má zaoblené hrany a měkké podložky pro příjemný pocit při sezení. Bambusové víko na toaletu zavírá víko i toaletní brýle zpomaleným pohybem. Tiché zavírání: zabudované dvojité bambusové wc sedátko zajišťuje tiché a pomalé zaklapnutí.

Hygiena: díky našemu antibakteriálnímu & 3krát zapečetěnému speciálnímu laku nemají bakterie a bakterie na bambusovém WC sedátku žádnou šanci. Bambusové wc sedátko zajišťuje pocit tepla v zimě a chladný pocit v létě. Pokud nebudete spokojeni se svým bambusovým víkem na záchod, dostanete peníze zpět – prosím kontaktujte nás.

Pevné uchycení: naše bambusové toaletní prkénko má individuálně nastavitelné speciální závěsy 110 – 190 mm a díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší toaletě. Slibujeme. Díky jednoduché instalaci zespodu drží bambusové sedátko naprosto pevně. Wc sedátko dřevo s automatickým sklápěním lze snadno čistit běžnými čisticími prostředky. Najdeme pro vás vhodné řešení! .
ZnačkaWachaberga #ad
VýrobceWachaberga #ad
Výška0.99
Délka17.13
Hmotnost6.46
Šířka14.84

4. aquaSu

#ad

Kámen, univerzální tvar O, víko na toaletu s povrchem z pravého kamene a dřevěným jádrem, 'aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, rychlé upevnění Fast-Fix, kávový cloud z pravého kamene

#ad
aquaSu #ad - Individuální, světlejší žilkování působí jako mléko v kávě a nechává každý kus vypadat jinak! Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše. Kamenná káva cloud: wc sedátko coffee cloud má ušlechtilý odstín cappuccino s pravým kamenným povrchem.

Povrch z přírodního pravého kamene je odolný a přináší do koupelny přírodní prvky. Pořiďte si kousek přírody do koupelny. Téměř fit a univerzální tvar: pomocí upevnění fast-fix z kovu namontujete WC sedátko bez námahy a rychle na keramiku. Wc sedátko z pravého kamene káva cloud: automatické sklápění: jemné zavírání víka dřevěné jádro testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg Každý exemplář je díky povrchu z pravého kamene v Coffee Cloud jiný Univerzální tvar Rychlé upevnění Fast-Fix kovový pant.

Víko toalety se díky standardnímu tvaru O hodí na celou řadu keramik. Pravý kámen & dřevěné jádro: vyrobeno s kvalitním dřevěným jádrem se wc sedátko ukazuje jako trvanlivé a odolné. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška1.97
Délka17.52
Hmotnost9.26
Šířka14.92
Číslo dílu40695 6
Modelka40695 6

5. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr, Sedátko na WC s automatickým sklápěním

#ad
Sanilo #ad - Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. 47, 0 / 37, 7 cm. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Kvalitní povrch, snadná údržba. D/š: cca.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84
Číslo díluA164967

6. aquaSu

#ad

Oválné víko na toaletu,, WC sedátko s dřevěným jádrem, 'aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, rychlé upevnění Fast Fix, dřevěná dekorace z uměleckého dřeva, univerzální tvar O, kovové panty

#ad
aquaSu #ad - Materiál přesvědčí navíc příjemně teplou konstrukcí. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu keramik. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Upevnění fast-fix: rychlá a jednoduchá montáž díky rychlému upevnění fast-Fix.

Kovový závěs zajišťuje pevné držení víka toalety na keramice. DlouhÉ dŘevĚnÉ jádro: vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Wc sedátko s motivem dřeva: s dřevěným jádrem s kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: jemné zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix S dekorem odolné vůči UV záření stálobarevné odolné proti poškrábání.

Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.77
Délka17.72
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo dílu40683 3
Modelka40683 3
ZárukaŽádná záruka výrobce.

7. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení.

S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost.

Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, aby se sedadlo ideálně umístilo. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

8. SANFINO

#ad

Vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži – "Garden Eden II", mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.

Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1028C

9. Wirquin

#ad

Casual Line bambus, Wirquin WC víko 20719732, přírodní

#ad
Wirquin #ad - Vhodné pro standardní WC. Závěsy z ušlechtilé oceli 304. Wc sedátko bambus, přírodní, materiál: bambus.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška2.36
Délka18.11
Hmotnost5.73
Šířka15.2
Číslo dílu20719732
Modelka20719732

10. Sanilo

#ad

WC sedátko s automatickým sklápěním, vysoce kvalitní a stabilní kvalita ze dřeva žula, mnoho krásných černých WC sedadel na výběr

#ad
Sanilo #ad - Univerzální díky tvaru wc víka se hodí na všechny běžné závěsné a stojací WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Praktické integrovaná automatika sklápění zavírá víko WC jemně a tiše.

Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Tím je povrch toaletního sedátka chráněn a prodloužena životnost výrobku. Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení. Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k tomu, aby koupelnu přizpůsobila vašim vlastním přáním a individuálně ji vytvořila.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84