Top 10 Tidyhelper Cable management Clips – Nástěnné svorky na elektrické kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SOULWIT

#ad

Domov, laptop, psací stůl, ethernetový kabel, PC, SOULWIT® 50 kusů silně samolepicích kabelů, kabelových organizérů, kabelových svorek pro TV, kancelář černý

#ad
SOULWIT #ad - Silné lepidlo: vyrobeno z ekologického prémiového materiálu A66 a silného lepidla. Skvělý organizér pro organizování síťových kabelů, audio kabelů, video kabelů a kabelových tras v datových centrech, v kanceláři i doma.

V případě problémů s nákupem nás prosím kontaktujte pro výměnu nebo vrácení peněz. Snadné použití: jednoduše oloupete a nalepte, aby váš domov vypadal uklizeněji. Všechny produkty soulwit jsou dodávány s 12měsíční zárukou a zárukou vrácení peněz. Funguje dobře: všechny hladké a čisté povrchy psacích stolů, skříní, podlahových lišt, stěn, dřeva atd.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Výška0.01
Délka0.7
Šířka1.8
Číslo díluNo
ModelkaNo

2. Highwings

#ad

Samolepicí na psací stůl, ethernetový kabel černý, TV, domov, silný organizér na kabel, Highwings 50 kusů samolepicích kabelových svorek, samolepicí, PC, držák kabelů, kancelář, laptop

#ad
Highwings #ad - Správa kabelů pomáhá udržovat váš prostor uklizený a organizovaný, kde je chcete mít, takže už nemusíte manipulovat s neuspořádanými kabely, kterou očekáváte. Držák kabelu s vysokou přilnavostíkabelové klipy jsou samolepicí a mají dobrou přilnavost. Spolehlivý organizér kabelů s našimi samolepicími svorkami na kabely je můžete nalepit v požadované poloze a kabely umístit do klipů přesně tam, čisté a uklizené prostředí pro vaše pohodlí a bezpečnost, abyste je chránili a prodloužili jejich životnost.

Pokud máte nějaké problémy, abychom vám poskytli lepší zážitek z nakupování. To vše jen proto, jsme za vás zodpovědní. Tento držák kabelu se používá pro téměř všechny typy kabelů a je obzvláště vhodný pro napájecí kabely, napájecí kabely notebooku atd.

Pokud používáte naše držáky kabelů, můžete nás vždy kontaktovat a my vám poskytneme dobrý zákaznický servis. Samolepicí držáky kabelů nelze při nalepení na povrch snadno odlepit, dřevo, plast, jako jsou stěny mramor, sklo, stoly, čistých površích, a mají dlouhou životnost. Upozornění: kabelové vedení není vhodné pro vlhké prostory a drsné nebo porézní povrchy. Pevně drží na hladkých, kov atd. Přátelská zákaznická podpora obdržíte: 50 kusů samolepicích kabelů jedna krabička.
ZnačkaHighwings #ad
VýrobceHighwings #ad
Výška0.31
Délka1.77
Šířka0.71
Číslo díluXJ-BLACK-50P

3. SOULWIT

#ad

Samolepicí organizér na kabel, sada pro psací stůl, domácí kancelář, 3 kusy Silikonový management kabelů, USB nabíjecí kabel, víceúčelový management, SOULWIT® Držák kabelových klipů, počítač

#ad
SOULWIT #ad - Vhodné pro držení kabelů s méně než 6 mm, jako jsou počítačové kabely, audio kabely, USB nabíjecí kabely a síťové kabely. Již žádné hýbání se na podlaze mezi pohovkou a servírovacím stolkem nebo mezi postelí a nočním stolkem, abyste našli konce nabíjecího kabelu.

Oboustranné lepidlo je velmi pevné a s dlouhou životností a funguje dobře na hladkých a čistých površích, sklo, plast, dřevo, jako je mramor, kov a guma. Balíček je dodáván se 3 držáky kabelů, které jsou dostatečně dobré, aby všechny vaše chaotické kabely byly organizovány a přístupné na požadované poloze. Kabelové svorky jsou vyrobeny ze 100% silikonu, nemagnetický, antistatický a flexibilní. Jakmile kabel zasunete do otvoru, který je netoxický, tak to vůbec nevypadne.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Výška0.87
Délka5.91
Šířka3.54
Číslo díluNo
ModelkaNo

4. SOULWIT

#ad

20 Kabelschelle Nagelschellen, 7 Silikon Kabelhalter, SOULWIT Kabelmanagement Kit, 100 Kabelbinder, 37 Kabelklemmen Groß, 4 Kabelschläuche, 20+2 Kabelbinder Selbstklebend, 10 Klebesockel für TV PC

#ad
SOULWIT #ad - Verhindert, dass ihre füße an Kabeln hängen bleiben und sorgt für ein saubereres Aussehen. Premium-material: die kabelschläuche bestehen aus hochwertigem PET-Material, flexibel und selbstumwickelnd. Die 15-teiligen kabelclips sind aus umweltfreundlichem PA66-Material, sind langlebig, ungiftig und extra stark.

Einfach zu installieren: schneiden sie einfach die kabelschläuche auf die gewünschte Länge, während Sie die Kabelbinder oder die Kabelclips verwenden, um mehrere Kabel zu organisieren, um den Draht zu umwickeln, ohne dass gebohrt werden muss. Sicher und ordentlich: verhindern sie, dass haustiere in die Drähte beißen, die Sicherheitsrisiken verursachen. Packungsinhalt: 4 * kabelschläuche, 15 * kabelclips, 100 * kabelbinder, gut genug, 2 * Kabelbinderrollen, 3 * silikonkabelhalter, 10 * selbstklebende Kabelbinder, um alle Ihre unordentlichen Kabel organisiert und zugänglich zu halten in den von Ihnen gewünschten Positionen.

Weit verbreitet: diese produkte eignen sich für die meisten Gelegenheiten und eignen sich perfekt zum Organisieren von Ladekabeln, Netzkabeln, Audiokabeln, Videokabeln und Kabelwegen in Rechenzentren, Netzwerkkabeln, im Büro oder zu Hause.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Číslo díluNo
ModelkaNo

5. smofish

#ad

Kuchyňské náčiní, smofish Držák kabelů, magnetický organizér na psací stůl, 6 ks, kabelových spon, silný přilnavý drát nabíječka držák na noční stolek

#ad
smofish #ad - Tento stolní kabel lze použít pro nabíjecí kabel iPhone, síťový kabel kuchyňských přístrojů a tak dále. Silný magnetický uzávěr organizéru pevně brání tomu, stačí otevřít a vložit kabel, aby kabel vycházel. Odložené zbytky prémiová akrylová lepicí páska prošla tvrdými testy vysokých a nízkých teplot, nepoškodí psací stůl, pracuje pro dlouhou životnost, je vhodná pro vnitřní i venkovní použití, nezanechává žádné zbytky lepidla při demontáži, auto nebo stěnu.

Silné magnetické otevírání a zavírání ve srovnání se silikonovou kabelovou svorkou, kterou nelze zafixovat a nastavit, smofish – udělejte volný tah pro dráty, pak se snadno uzavře pod magnetismem. Keep tidy rozlučte se s neuspořádanými psacími stoly a udržujte vše čisté a uklizené, kuchyně, servírovací stolek, jako například: psací stůl, pod stolem, 6 ks kabelových klipů splní vaše potřeby pro více použití, auto a další!.

Za sekundu beenenenden. Snadná instalace odstraňte ochrannou fólii a upevněte organizátor kabelů, ocel, vhodný pro všechny typy hladkých povrchů, sklo, zrcadlo, jako jsou dlaždice, lakované dřevo a tak dále. Práce pro všechny druhy kabelů vhodné pro většinu stolních kabelů, usb kabel, síťový kabel, které jsou menší než 7 mm. Před použitím spon na organizér drátu se ujistěte, že jste vyčistili montážní plochu, aplikujte a pevně přitlačte 30 sekund a 24 hodin pro nejlepší přilnavost.
Značkasmofish #ad
Výrobcesmofish #ad
Výška0.67
Délka2.28
Šířka3.86
Číslo díluSC-01-BLACK
ModelkaSC-01-BLACK

6. MiuCo

#ad

Samolepicí kabelové spony, suchý zip + 40 ks kabelových svorek/klipů na kabely + 10 ks držáků kabelů, MiuCo Kabelový management psací stůl sada s 50 ks kabelových pásků, organizér pro vedení kabelů,

#ad
MiuCo #ad - 2 před nasazením klipu očistěte povrch, hladkém a suchém povrchu. Iroké využití: toto upevnění kabelu se dobře hodí pro správu mnoha druhů kabelů, jako jsou počítačové kabely, plochý kabel Ethernet, vedení sluchátek, USB kabely, kabely myši, USB kabel a síťový kabel atd.3 nepoužívejte přístroj do 24 hodin po nalepení, jinak se výrazně sníží nabíjecí kapacita.

Prostorově úsporné nářadí: s řízením kabelů získáte flexibilní kotevní body, díky nimž jsou kabely čistší a uspořádanější a chrání vaše místo před neuspořádaným prostředím. 100 kusů sady pro vedení kabelů a detaily velikost: 50 kusů kabelu suchého zipu: délka 6 palců, šířka 0, 3 x x dvojitý sloslo, 7 x 0, 7 x 0, 5 x 0, 25 palce, 91 palců, kabel pod 0, 6 palce + 10 kusů držáků na kabely silikagel ve 4 různých držácích: 3 x drážka, pevnost v tahu + 30 kusů vylepšených klipů: cca 13 x 16 x 7 mm / 0, 6 x 0, 5 palců; kompatibilní průměr kabelu: 0, 5 cm + 10 kusů kabelových klipů: 1, 2 x tři štěrbiny a 2 x pět drážek; kompatibilní s obvodem menším než 6 mm.

DŮleŽitÉ upozornĚnÍ: 1 tento kabelový klip je určen pro udržení na čistém, jako je malovaná stěna. Barva výrobku odpovídá obrázku. Držák vázací pásky na kabely lze okamžitě nalepit a odstranit bez poškození a zbytků. Jednoduché použití: samolepicí držáky, rychlá instalace, v porovnání s běžným pěnovým lepidlem má akrylové lepidlo vlastnosti silné přilnavosti. Výrobek nedrží na matných nebo nerovných površích, aby pevně držel.
ZnačkaMiuCo #ad
VýrobceMiuCo #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílupart_B08YCWKLGQ
ModelkaE
Záruka30 day warranty against manufacturer defects.

7. RYCHUI

#ad

Háčky, organizátor kabelových klipů, 60 kusů držáků kabelů, dráty, venkovní kabelové klipy na vedení kabelů, samolepicí, dekorace, světelný řetěz –, kabelových svorek, držák pro upevnění kabelů

#ad
RYCHUI #ad - Silné samolepicí lepicí podložky samolepicí kabelové svorky. Oboustranná lepicí podložka dosáhne po 24 hodinách nejsilnější přilnavosti. Použijte naše silné oboustranné samolepicí podložky. Snadno se odstraní, nezanechává žádné zbytky a nepoškozuje povrch. Nevkládejte kabel ihned poté, co je kabelový klip nalepen na povrch.

Dné nečistoty, prach, mastnotu a vosk. 60 kusů držáků kabelů v krabici kabelové svorky délka 15 mm/0, výška 9 mm/0, 2 palce. Velmi rozšířené v domě, hdmi kabel, garáži a kanceláři. Víceúčelová drátěná svorka na úklid kabelu splňují vaše různé požadavky na organizaci kabelů. Používají se k ukládání a správě různých druhů kabelů: ethernetový kabel, venkovní světla, USB kabel, zahradě, TV kabel atd. Snadná instalace na různé povrchy, plasty, sklo, stěny, snadná obsluha Kabelové svorky jednoduše odstraní papír a drží se na povrchu použití, jako jsou stoly, dřevo, kov atd.

Při použití udržujte povrch čistý a suchý, aby byla zajištěna maximální přilnavost. Kabelové svorky k nalepení, 6 palce, 35 palců; vhodné pro kabely s průměrem maximálně 5 mm/0, velikost se hodí pro většinu drátů, šířka 15 mm/0, 6 palce, je malá a šetří místo. Kabelový organizér, takže nejsou nutné žádné další nástroje. Upozornění před použitím ujistěte se, že je montážní plocha čistá.
ZnačkaRYCHUI #ad
VýrobceRYCHUI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluRY-60

8. ANKER

#ad

Anker Kabelový manažer, magnetický držák kabelů, drží na dřevě, kovu, 5 klipů pro kabel Lightning, víceúčelový držák kabelů pro psací stoly, kabel USB-C, skle černý, mikro kabel, mramoru

#ad
ANKER #ad - Odstranění a opakované použití: nejste spokojeni s místem správce kabelů? Jednoduše stáhněte, lepidlo omyjte, nechte uschnout na vzduchu a nanejvýš 10krát znovu nalepte.

Drží na každém povrchu: silné lepidlo drží na téměř každém hladkém povrchu, mramoru, včetně dřeva, kovu, skla a dalších. Pro všechny kabely: integrovaný magnet drží kabely lightning a magSafe pevně na svém místě, zatímco 5 dodávaných magnetických klipů zajišťuje každý 3, 5mm kabel. Udržujte svůj psací stůl bez nepořádku pro čistý, uspořádaný pracovní prostor. Uspořádejte si svůj pracovní prostor: s magnetickým držákem kabelu od Anker máte své kabely pod kontrolou. Připevněno během několika sekund: jednoduše vyčistěte místo, kam chcete správce kabelů připevnit, odstraňte lepicí pásku a připevněte správce kabelů.
ZnačkaANKER #ad
VýrobceANKER #ad
Výška0.36
Délka3.48
Hmotnost0.11
Šířka1.61
Číslo díluA8891011
ModelkaA8891011

9. SOULWIT

#ad

Kabel Organizer, Schreibtisch, Ethernet Kabel, Laptop, Heim, Büro Weiß, PC, SOULWIT® 50 Stück Stark Selbstklebende kabelmanagement, Kabel Clips für TV

#ad
SOULWIT #ad - Arbeiten gut an: alle glatten und sauberen Oberflächen von Schreibtischen, Fußleisten, Schränken, Wänden, Holz usw. Einfache benutzung: einfach schälen und kleben, damit Ihr Zuhause aufgeräumter aussieht.

Strong-klebstoff: hergestellt aus umweltfreundlichem Premium-PA66-Material und starkem Klebstoff. Alle soulwit-produkte werden mit 12 monaten garantie und geld-zurück-garantie geliefert. Bitte kontaktieren sie uns für Ersatz oder Rückerstattung, wenn es Probleme mit Ihrem Kauf gibt. Great cable organizer: perfekt für die Organisation von Netzwerkkabeln, Audiokabeln, Videokabeln und Kabelstrecken in Rechenzentren, im Büro und zu Hause.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Číslo díluNo
Modelka50Pcs-White

10. JIRVY

#ad

Organizátory, desktop Home Office černý, notebook, kabelové svorky pro TV PC, JIRVY 50 kusů kabelových klipů, samolepicích klipů na vedení kabelů, ethernetový kabel

#ad
JIRVY #ad - Snadná obsluha a odstranění držák vázacího kabelu lze okamžitě přilepit a bez poškození a zbytků odstranit. Snadno odtrhněte, aby vydržely dlouhou dobu. Obsah dodávky: 50 x samolepicí elektrické drátěné svorky +50 kusů 3M VHB silné červené lepidlo.

Nezanechává žádné značky. Pokud chcete dráty lépe uspořádat, můžete šrouby přibít uprostřed. Iroké spektrum použitívhodné pro všechny druhy kabelů, dřevo, vánoční osvětlení, stůl, domácnost a kancelář, na každý hladký a čistý povrch doma nebo v kanceláři, jako je stěna mramor, guma. Vysoká přilnavost na hladké plochy, pokud je k ničemu. Stabilnější samolepicí kabelové klipy mají dva otvory uprostřed, které lze přibit. Vhodné pro auta, tv kabely, kov, plast, sklo, usb kabelu a síťového kabelu, síťového kabelu, lze použít na různé kabely jako počítačové kabely, USB kabel a tak dále.

Organizace kabelů organizér na zip pomáhá udržovat vaše místo řádné a uspořádané, bez problémů s měřicími dráty, čisté a uklizené prostředí vás zpříjemní. Vysoká přilnavost tyto držáky kabelů byly vyrobeny podle nejvyšších standardů a jsou vyrobeny tak, není vhodné pro vlhké prostory a hrubé nebo porézní plochy.
ZnačkaJIRVY #ad
VýrobceJIRVY #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X