Top 10 Tagesplaner 2024 A4 1 Tag 1 Seite – Diáře a plánovací zápisníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Moleskine

#ad

Moleskine Wochenplaner 2021, 144 Seiten, 12 Monate Wochenkalender, Wochenplaner und Notizbuch, farbe saphir, weicher Einband, Format Groβ 13 x 21 cm

#ad
Moleskine #ad - Dieser planer hat ein farblich abgestimmtes gummiband, ein passendes Lesezeichenband, abgerundete Ecken und ein "in case of loss" Hinweis auf dem Deckblatt. Elfenbeinweißes säurefreies Papier, 70 g/m².

Jeder terminkalender kommt mit 295 bunten aufklebern für die Personalisierung Ihres Wochenkalenders: 1 Bogen mit Buchstaben-Aufklebern und 2 Bögen mit Bildaufklebern. Das set beinhaltet einen 12-monate-wochenplaner mit weichem Einband, 144 Seiten, erhältlich im Format Large 13 x 21 cm, Saphir. Dieser wochenplaner ermöglicht eine komplette Wochenübersicht auf der linken Seite, wobei auf der rechten linierten Seite Platz für Notizen bleibt. Starten sie das neue jahr mit dem 12-monate-wochenkalender, der von Januar bis Dezember 2021 reicht, mit einer ganzen Seite für jede Woche für eine komplette Übersicht.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška8.27
Délka5.12
Hmotnost0.46
Šířka0.47
Číslo dílu8053853606570
ModelkaDSB2012WN3Y20
ZárukaKeine Garantie

2. Moleskine

#ad

Format XL 19 x 25 cm, 12 Monate Wochenkalender, Farbe Schwarz, Wochenplaner und Notizbuch, weicher Einband, 144 Seiten, Moleskine Wochenplaner 2022

#ad
Moleskine #ad - Starten sie das neue jahr mit dem 12-monate-wochenkalender, der von Januar bis Dezember 2022 reicht, mit einer ganzen Seite für jede Woche für eine komplette Übersicht.

Dieser wochenplaner ermöglicht eine komplette Wochenübersicht auf der linken Seite, wobei auf der rechten linierten Seite Platz für Notizen bleibt. Das set beinhaltet einen 12-monate-wochenplaner mit weichem Einband, 144 Seiten, erhältlich im Format XL 19 x 25 cm, Schwarz. Elfenbeinweißes säurefreies Papier, 70 g/m². Jeder terminkalender kommt mit 295 bunten aufklebern für die Personalisierung Ihres Wochenkalenders: 1 Bogen mit Buchstaben-Aufklebern und 2 Bögen mit Bildaufklebern. Dieser planer hat ein farblich abgestimmtes gummiband, ein passendes Lesezeichenband, abgerundete Ecken und ein "in case of loss" Hinweis auf dem Deckblatt.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška11.14
Délka13.82
Hmotnost0.79
Šířka0.51
Číslo dílu8056420855845
Modelka8056420855845

3. The Christian Journal Co.

#ad

Christliches Tagebuch, Gebet und Dankbarkeit, Tagesplaner, datenloses gebundenes Design mit goldgeprägten Details, biblische Affirmationen und Gebetsanfragen, 196 Seiten und Trennband

#ad
The Christian Journal Co. #ad - Hochwertiges design: unsere tagebücher mit festem rücken bestehen aus abwischbarem schwarzem Kunstleder mit Goldprägung. Maße: 142 x 205 mm. 1 band-Trennwand. Schauen sie am ende des Tagebuchs zurück, die er beantwortet hat. Der planer enthält 196 seiten aus hochwertigem, 100 g/m² dickem, elfenbeinfarbenem Papier und Trennband.

Ein einzigartiges geschenk für Geburtstage, der seinen Glauben vertiefen und seine Gebete und Segen aufzeichnen möchte. Durch das setzen von täglichen absichten und Reflexion am Ende des Tages dienen die Zeitschriften auch dazu, Weihnachten und besondere Anlässe für Männer und Frauen. Das tägliche gebets- und dankbarkeits-Tagebuch ist ein einfaches und effektives Werkzeug, Ihre Segen zu zählen und positive Gewohnheiten durch biblische Bestätigungen aufzubauen. Positivität: beginnen sie ihren tag mit gebet und dankbarkeit, um die fülle an Segnungen zu sehen, die gott ihnen gegeben hat, und die Gebete, während Sie Ihre Absichten für den Tag festlegen und eine positive Einstellung durch handverlesene biblische Bestätigungen schaffen.6

6 monate tägliches gebet und dankbarkeit: stärken sie ihren glauben und vertiefen sie ihre beziehung zu gott durch tägliches Gebet und Dankbarkeit, um dem Herrn zu danken, während Sie christliche Lehren in Ihr tägliches Leben integrieren. Beenden sie ihren Tag mit Dankbarkeit und Reflexion. Das perfekte christliche geschenk: unsere wunderschön gestalteten täglichen gebets- und dankbarkeits-tagebücher sind das perfekte Geschenk für jeden Christen, die Produktivität zu steigern und eine positive Einstellung auf Ihrer Wohlfühlreise zu schaffen.
ZnačkaThe Christian Journal Co. #ad
Číslo díluCJDP
ModelkaCJDP

4. LEBENSKOMPASS

#ad

Lebenskompass Kalendář 2024, knižní kalendář A5 "WAVE" – krásný týdenní kalendář a diář 2024 – stabilní tvrdé desky – kapesní kalendář 2024 – knižní kalendář A5 + mnoho dalších doplňků

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Vysoká kvalita: se zaoblenými rohy, stabilním tvrdým obalem a 180 stranami ve stabilním papíru certifikovaném FSC a 2 záložkami, gumovým páskem a poutkem na pero.

Organizace v každodenním životě: obsahuje prvky pro vlastní organizaci a cvičení pro větší pozornost a reflexi pro vytvoření úspěšného roku 2024. Přehledný design: kalendář na leden až prosinec 2024 s ročními, měsíčními a týdenními přehledy a seznamy a doplňky pro větší organizaci. Plánovač týdnů a měsíců: knižní kalendář 2024 má místo pro plánování na 2 stranách ve stylu Dot-Grid / bodové mřížky pro maximální svobodu a kreativitu. Mise: kompas života byl založen v roce 2019 s cílem pomoci lidem na jejich cestě k větší pozornosti, struktuře a naplnění v životě.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK209

5. Häfft

#ad

Organizér Chäff Day by Day 2024 A5 Berry, termínový kalendář, kalendář | udržitelný a neutrální vůči klimatu, denní plánovací kalendář, 1 den 1 strana | Hardcover denní kalendář 2024 A5

#ad
Häfft #ad - Praktický formát – knižní kalendář v praktickém brožovaném formátu DIN A5 15, 3 x 21, 3 x 2, 3 cm; strany: 384. Vysoká kvalita – robustní tvrdá vazba je potažena vazbou z ušlechtilé umělé kůže a je ozdobena ušlechtilou fólií.

Se 2 záložkami a praktickým poutkem na tužku. Trvanlivé a náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování. Kromě toho: přehled prázdnin de & at, plán dovolené, měsíční a roční přehledy, pole pro poznámky, stránky s adresami a další stránky s poznámkami. Užitečné vlastnosti a další stránky – rozdělení denních časů, extra sloupec úkolů. Udržitelné a klimatické prostředí – plánování s dobrým svědomím: kvůli životnímu prostředí je náš prémiový papír vyrobený z odpovědných zdrojů udržitelného lesního hospodářství, certifikace FSC a potištěn neutrálně klimaticky neutrálně.

Denní kalendář 2024 a5 – od ledna do prosince každý den nejlépe uspořádáno: 1 pracovní den na každou stranu sobota/neděle vždy na půl strany – tak je dostatek místa pro všechny termíny a úkoly.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.91
Délka8.43
Šířka5.91
Číslo dílu7548-1 berry

6. Daphne's Diary

#ad

Daphne's Diary Agenda 2024 | Kreativní a interaktivní termínový kalendář s nálepkami, pohlednicemi, úkoly a mnoha doplňky | s vyklápěcími měsíčními přehledy a místem pro denní plánování

#ad
Daphne's Diary #ad - Holandsky, německy a francouzsky. 4 jazyky | deník je čtyřjazyčný. Je zde spousta místa pro volný průběh své kreativitě. Praktické: uvnitř deníku se nachází dvě kapsy na nálepky a další potřeby. Deník kromě toho nabízí vyklápěcí měsíční přehled, seznam úkolů, anglicky, dostatek místa pro vyplnění dne a týdenní nákupní seznam.

Obsah | velikost deníku je 15 x 21 cm. Agenda 2024 | můj útulný a kreativní deník se postará o dobrý start do každého dne. Stránky můžete vystřihnout a vybarvovat zcela podle svých přání. Daphne's diary | kromě diary 2023 prodáváme také časopis daphne's diary s ještě více interaktivní kreativní inspirací, veselými články a tipy na cestování, vaření a wellness.

Například můžete vystřihnout a vybarvovat stránky zcela podle svých přání. Každá strana má jiný design a mezi jednotlivými týdenními listy je jedna extra strana pro všechny poznámky, seznamy úkolů a nákupní seznamy. Plné doplňky | obsahuje také mnoho veselých doplňků, jako jsou pohlednice, různé druhy nálepek, recepty a pravítko.
ZnačkaDaphne's Diary #ad
Číslo díluDDAG2024

7. LEBENSKOMPASS

#ad

Lebenskompass Kalendář 2024, knižní kalendář A5 "PALE" – krásný týdenní kalendář a diář 2024 – stabilní tvrdé desky – kapesní kalendář 2024 – knižní kalendář A5 + mnoho dalších doplňků

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Mise: kompas života byl založen v roce 2019 s cílem pomoci lidem na jejich cestě k větší pozornosti, struktuře a naplnění v životě. Přehledný design: kalendář na leden až prosinec 2024 s ročními, měsíčními a týdenními přehledy a seznamy a doplňky pro větší organizaci.

Plánovač týdnů a měsíců: knižní kalendář 2024 má místo pro plánování na 2 stranách ve stylu Dot-Grid / bodové mřížky pro maximální svobodu a kreativitu. Organizace v každodenním životě: obsahuje prvky pro vlastní organizaci a cvičení pro větší pozornost a reflexi pro vytvoření úspěšného roku 2024. Vysoká kvalita: se zaoblenými rohy, stabilním tvrdým obalem a 180 stranami ve stabilním papíru certifikovaném FSC a 2 záložkami, gumovým páskem a poutkem na pero.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK210

8. Sigel

#ad

1 týden = 2 strany, pouzdro na archiv,, 1 sloupec denně, A4+, 192 stran, tvrdá vazba, SIGEL Plánovací kniha C2418, černá, týdenní kalendář 2024, extra velký, poutko na pero, plánovací kalendář

#ad
Sigel #ad - Praktické funkce: zapínání na gumový pásek, poutko na tužku, arch s nálepkami, 2 kreslicí pásky. Papír chamois v barvě 80 g/m², potištěný v ušlechtilé šedé barvě | Certifikováno PEFC: vysoce kvalitní, ekologický papír z odpovědných zdrojů.

Do quickpocket a archivní tašky můžete vložit dokumenty až do formátu a4 | měsíční a roční přehledy také pro rok 2025, měrné jednotky EU/UK/US, prázdninové přehledy DE/AT/CH/NL, svátky DE/AT/CH/UK/FR/BE/NL, mapa časových pásem. S knižním kalendářem conceptum budete v každodenním životě vždy up-to-date | plánovací kniha s vertikálním rozdělením pro každodenní plánování termínů, např.

Elegantní design s drážkovaným povrchem softwave pro zvláštní pocit na omak | Stabilní vazba z tvrdé vazby zaručuje stabilitu při psaní. V ordinaci lékaře. Kalendář: jeden týden na dvoustraně plus jeden sloupec pro poznámky, rozdělení na čtvrthodinu 07:00 – 24:00 | V extra velkém formátu A4+ 22, 5 cm, 5 x 31, 192 stran, mnoho stránek s poznámkami z toho 18 listů perforovaných |.
ZnačkaSigel #ad
VýrobceSigel #ad
Výška0.79
Délka12.4
Hmotnost1.9
Šířka8.86
Číslo díluC2418
ModelkaC2418

9. Indeme

#ad

Vnitřní kapsa, šedá, Kalendář 2023–2024 – jeden den na stránku plánovač produktivity od července 2023 do června 2024 s měsíčními záložkami

#ad
Indeme #ad - Elastický pásek deníku udržuje bezpečně uzavřený, jednoduchý a elegantní design. Na každé straně s 53 týdny jsou referenční měsíční a minulé/budoucí měsíční kalendáře označeny jako stručný přehled. Před denním plánem si můžete vytvořit přibližný plán na období 2023–2024.

Dejte svému výtvoru více svobody při psaní. Je příjemný na dotek, aniž by se musel uvolňovat z krytu. Denní deník 2023 – 2024 – deník od července 2023 do června 2024, jeden den na stránku od 7:00 do 19:00 víkend lze použít na jedné straně. Zdokonalte si obchodní poznámkový blok, zpět ke školnímu dárku. Přehled všech svátků včetně. Vysoká kvalita papíru – papír je o 20 % silnější než obvykle, časopisy pro mládež, odolává vášnivým umělcům vykrvácení, cestovní zápisník, hrubé mazání a stínování.

Roční přehled – deník začíná na přehledné stránce od července 2023 do června 2024. FunkČnÍ – 180° plochý otevřený prémiový silný papír vnitřní kapsa 12měsíční záložky poutko na pero 2 záložky gumový pásek kvalitní kryt perfektní velikost A5 Referenční prázdniny. Prémiový obal – potah z kvalitní umělé kůže, když se ho dotknete, tvrdé pouzdro je velmi výživné.
ZnačkaIndeme #ad
VýrobceIndeme #ad
Hmotnost1.17
Číslo díluINA5HUISZW32A02

10. Moleskine

#ad

Pevný obal, velikost XL 19 x 25 cm, týdenní plánovač a poznámkový blok, 12měsíční týdenní diář, barva sena žlutá, Moleskine Týdenní plánovací kalendář 2023

#ad
Moleskine #ad - Plánovač má typické zaoblené rohy, elastický uzávěr, záložku a etiketu "In Case of Loss" na titulním listu. Každý plánovač obsahuje časové zóny, mezinárodní rozměry, předvolby a dobu letu.

S tímto týdenním plánovačem máte na levé straně celý týden pod dohledem, zatímco na pravé straně najdete linkovanou stranu pro poznámky, stejně jako u klasického poznámkového bloku. Začněte nový rok s tímto 12měsíčním týdenním plánovačem, od ledna do prosince 2023 a má jednu stranu pro všechny dny v týdnu, který pokrývá celý rok, abyste měli přehled. Papír v barvě slonoviny 70 g/m² bez obsahu kyselin. Balení obsahuje 12měsíční týdenní plánovací kalendář s tvrdou deskou, k dostání v XL velikosti 19 x 25 cm, dnes žlutá.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška9.95
Délka7.65
Hmotnost0.93
Šířka0.6
Číslo dílu8056598852837
Modelka8056598852837
Zárukažádné