Top 10 Schwimmkopfhörer Wasserdicht – Sportovní sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TELNP

#ad

MP3 Play, plavání zvuk kostí Bluetooth 5.3, plavání, headset s pamětí 32 G, plavání, TELNP Vodotěsná sluchátka, IPX8, otevřené ucho, podvodní sluchátka, plavání

#ad
TELNP #ad - Sluchátka s otevřenými ušimi – zvuk kostí – sluchátka se liší od běžných sluchátek. 6 hodin dlouhá výdrž baterie nabíjecí přípojka sluchátek na plavání využívá magnetický sací design. Doba nabíjení vyžaduje pouze 1, 5 – 2 hodiny a lze jej používat po dobu 6 hodin náhlavní soupravy. Upozorňujeme však, jízdě na kole, protože voda narušuje přenos Bluetooth! .

Design s otevřenými ušima zároveň usnadňuje pochopení okolí, což výrazně zlepšuje bezpečnost během tréninku. Sluchátka se nemusí nacházet v uších, což vám pomůže vyhnout se bolestem způsobeným dlouhým nošením sluchátek. Přenášejí zvuk do vnitřního ucha ve formě vibrací přes lícní kost. Ve vypnutém stavu činí pohotovostní doba více než 300 hodin! Bluetooth 5. 3vodotěsná sluchátka plavání používají nejmodernější technologii bluetooth 5. 3, že přenos bluetooth je stabilnější a rychlejší a lze je použít na počítačích s iOS, aby bylo zajištěno, android, tabletami a na každém zařízení s funkcí párování Bluetooth.

Duální režim bluetooth/mp3 plavecká sluchátka mají vestavěnou paměťovou kartu 32g s velkou kapacitou, kterou lze použít jako MP3 přehrávač. I bez mobilního telefonu si můžete hudbu volně užívat! vodotěsná sluchátka ipx8 plavecká sluchátka jsou vodotěsná ipx8, že pod vodou lze používat pouze režim MP3, surfování, tato vodotěsná sluchátka můžete nosit při běhu, plavání a dokonce i koupání, fitness studiu, aniž byste je museli sundat. Pokud jej používáte, můžete volně přepínat mezi režimem Bluetooth a MP3 režimem.
ZnačkaTELNP #ad
VýrobceTELNP #ad
ModelkaA29
ZárukaČ

2. BEARTAIN

#ad

Běh, BEARTAIN Zvuk kostí Bluetooth 5.3 sluchátka na plavání pod vodou IP68 plavání vodotěsná sluchátka pro MP3, perfektní pro plavání, zabudovaná paměť 32 GB

#ad
BEARTAIN #ad - Technika vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami. Bezpečnost s otevřenými uši ať už běháte, jezdíte na kole, sprintujete nebo pěstujete, bezdrátová sportovní sluchátka OpenMove nabízejí nejbezpečnější způsob poslechu hudby nebo podcastů – aniž by přitom zcela potlačovala okolní hluk.

To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. Vyhněte se neočekávaným situacím. Sluchátka s kostí lze nosit společně s plaveckými kukly, potápěčskými brýlemi a špunty do uší. Na rozdíl od běžných sluchátek je zvuk přenášen vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha.

Může vstříknout hudbu do vašeho denního cvičení. Jedno nabití může trvat 8 hodin 80% hlasitost. Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, téměř nulovou latencí, vzdálenost komunikace a stabilitu. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu.
ZnačkaBEARTAIN #ad
VýrobceBEARTAIN #ad
Číslo dílus800
Modelkaas19
Záruka1 roky

3. SANOTO

#ad

SANOTO Zvuk kostí Open Ear Bluetooth 5.0 Sport Bone Conduction bezdrátová IPX7 vodotěsná sportovní sluchátka odolná proti potu pro běžce, fitness, jízdní kolo, cyklistiku

#ad
SANOTO #ad - Design sluchátek s otevřeným uchem vám pomůže vnímat okolí při poslechu hudby. Sluchátka do vedení kostí mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory. Technologie bluetooth 5. 0 sportovní bluetooth sluchátka mají nejnovější spojení bluetooth v5.

0, rychlý, laptopem, kompatibilní s vaším chytrým telefonem, náhlavní souprava pro zvuk kostí, chytrými hodinkami, která podporuje propojení dvou zařízení současně. Super dlouhá pohotovostní režim sluchátka s funkcí bone conduction mají dlouhou výdrž baterie, nabíjí se 1, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, 5 hodiny, užívají si nepřerušované hovory a hudbu po dobu 6–8 hodin. Absolutně odpuzuje pot a vodu, takže můžete bez obav zvládnout namáhavá cvičení a extrémní počasí.

Vodotěsné ipx7 naše vodotěsná bluetooth sluchátka jsou perfektní pro outdoorové aktivity nebo sport. Stabilní, tabletem. Ne pro plavání. Bluetooth sluchátka s otevřeným uším zvuk kostí se liší od sluchátek do uší, přenáší zvukové vibrace na vaši kochleu a zachovává věrnost zvuku. Příjemné nošení sluchátka bluetooth s kostí váží pouhých 29 gramů, i když nosíte brýle nebo helmu, extrémně lehká sportovní sluchátka s otevřenými ušima se perfektně přizpůsobí vaší hlavě, vzájemně se neruší.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluDG08
ModelkaDG08
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Relxhome

#ad

Relxhome Zvuk kosti, vestavěná paměť 32 GB, plavání, běh, IPX8, sluchátka, sluchátka Open Ear pro plavání, vodotěsná, MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, doba hraní 10 hodin

#ad
Relxhome #ad - Může vstříknout hudbu do vašeho denního cvičení. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, téměř nulovou latencí, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami. To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý.

Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci. Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Vyhněte se neočekávaným situacím. Voda ruší signál bluetooth, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3. 2. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5.

3, vzdálenost komunikace a stabilitu. Při plavání pod vodou přepněte do režimu mp3. Bluetooth režim není podporován pod vodou. Plavec: sluchátka relxhome s integrovanou technologií vedení kostí, vhodné pro sport, vám umožní současně nosit koupací čepici a plavecké brýle. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu. Jedno nabití může trvat 10 hodin 80% hlasitost.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Výška3
Délka6
Šířka4
Číslo díluX7
ModelkaXNCH-X7S

5. OICGOO

#ad

Sport výdrž 10 hodin , Bluetooth 5.3, bezdrátová sportovní sluchátka s otevřenými ušima, plavání MP3 sluchátka s pamětí 32 G, OICGOO Sluchátka se zvukem kostí, společník při plavání

#ad
OICGOO #ad - Vodotěsnost ipx8 vodotěsná sluchátka ipx8 lze ponořit na více než dvě hodiny do tří metrů vody. Bluetooth 5. 3 headset má integrovaný čip bluetooth 5. 3, vzdálenost komunikace a stabilitu. Klikněte na zásilky zboží a objednávky > vybrat objednávku > zobrazit podrobnosti objednávky > Klikněte na produkt > Klikněte na název obchodu IOCGOO > Zeptejte se pro zákaznickou podporu.

Nabízí výhody přenosové vzdálenosti 15 metrů, který výrazně zlepšuje rychlost komunikace, téměř nulového zpoždění a nízké spotřeby proudu. Během tréninkového dne si můžete užívat hudbu bez přerušení ve volné přírodě. Vynikající servis tým iocgoo vám nabízí 2 roky záruční servis.

Zvuk je zřetelně slyšet i ve vodě nebo mimo ni. Můžete trénovat, aniž byste museli mít mobilní telefony a jiné přístroje s sebou. Postupujte prosím podle následujících kroků, abyste nás kontaktovali. Paměť 32 gb není to jen bluetooth sluchátka, který dokáže uložit až 8000 skladeb. Upozornění: pod vodou není k dispozici žádné Bluetooth připojení. Vydrží více než 10 hodin na jedno nabití 80% baterie.
ZnačkaOICGOO #ad
VýrobceOICGOO #ad
Číslo díluX6
ModelkaX6
ZárukaOne YEAR

6. Relxhome

#ad

MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, běh, Relxhome Plavecká sluchátka, sluchátka Open Ear pro plavání, zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 GB, IPX8 vodotěsná, 10 hodin přehrávání

#ad
Relxhome #ad - Plavec: sluchátka relxhome s integrovanou technologií vedení kostí, která byla vyvinuta speciálně pro plavání, vhodné pro sport, vám umožní současně nosit koupací čepici a plavecké brýle. Technologie vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí.

Vestavěná paměť 32 gb : zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 gb mohou uložit asi 8000 hudby, wav, podporují mp3, aac a FLAC a můžete poslouchat bez zařízení. Jedno nabití může trvat 10 hodin 80% hlasitost. Voda ruší signál bluetooth, wma, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, vzdálenost komunikace a stabilitu.

Vyhněte se neočekávaným situacím. Headset má velkou vestavěnou 200mAh baterii. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, téměř nulovou latencí, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami. Na rozdíl od běžných sluchátek se zvuk přenáší vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha. Ps: 1. Nebudete se cítit zatíženi, pokud je budete dlouho nosit.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluX7S-2
ModelkaX7S-2
Zárukaone year

7. Relxhome

#ad

Integrovaná paměť 32 GB, běh, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3, MP3 přehrávač na plavání, vodotěsnost IP68, Relxhome Plavecká sluchátka, zvuková sluchátka s kostí

#ad
Relxhome #ad - Rychlejší, aniž byste potřebovali mobilní telefon. Or, stabilnější transmissions. Můžete připojit podložku a mobilní telefon nebo dva mobilní telefony současně atd. Pokud by byl váš headset vadný, abyste nás kontaktovali. Doba přehrávání 10 hodin: na jedno nabití můžete až 10 hodin nepřetržitého poslouchat hudbu a podcasty, bezplatně jej vyměníme.

Navrženo pro sport, aby nabízela bezbolestný zvukový zážitek bez sluchátek a současně zajistila, práci a všední den. Sluchátka jsou na mnoha místech vyrobena z ultralehkého titanu a měkkého silikonu, aby vám poskytla komfort a nejlepší sportovní zážitek. Vodotěsnost ip68: bluetooth sluchátka jsou vodotěsná podle ip68 a lze je ponořit až na 3 hodiny 2 metry pod vodou. Sluchátka, integrovaný mp3 přehrávač a kompatibilita s koupací čepičkou a ochrannými brýlemi z něj činí ideální volbu pro plavce.

Klikněte na vrácení a objednávky > vyberte objednávku produktu > Zobrazit podrobnosti objednávky > klikněte na produkt > klikněte na název obchodu > Položte dotaz. Postupujte prosím podle následujících kroků, abyste během tréninku zásobili energií. Bezpečnost a komfort v otevřeném uchu: sluchátka pro zvuk kostí byla vyvinuta tak, že své okolí plně vnímáte a jste v bezpečí. No-latency transmission distance up to 33 ft.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluK9 PRO
ModelkaK9 PRO
Zárukajeden rok

8. soundcore

#ad

Bezdrátové nabíjení, ovládání tlačítek, nabíjení USB-C, Sportovní sluchátka Soundcore Life A1 In Ear Bluetooth, ochrana proti vodě, IPX7, bezdrátová sluchátka s individuálním zvukem, přehrávání 35 h

#ad
soundcore #ad - Ipx7 ochrana proti vodě: vodotěsnost ipx7 zajišťuje, že vaše sluchátka Life A1 Bluetooth jsou absolutně chráněna i při cvičení a v dešti. Non-stop hudba: užijte si 9 hodin bezdrátového přehrávání a navíc tři nabití baterie s kompaktním nabíjecím pouzdrem! A až budete někdy spěchat, nabijí se vaše sluchátka Soundcore Life A1 během 10 minut na další 1, 5 hodiny hudby.

Nepřekonatelný zvukový profil: sluchátka life a1 mají 8mm široké audio ovladače s trojvrstvou membránou a poskytují vám o 40 % více basů a o 100 % více výšek – pro intenzivní a současně vyvážený zvukový profil! 3 individuální režimy: něco pro všechny hudební žánry! basový booster pro intenzivní písně, režim podcastu pro podcasty a audio knihy a režim Signature pro všechny další hudební styly.

Dvě možnosti nabíjení: jednoduše nabíjejte dodaným nabíjecím kabelem USB-C nebo zcela bezdrátově položením na nabíjecí podložku a užívejte si bleskové bezdrátové nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.3
Délka3.21
Hmotnost0.13
Šířka1.44
Číslo díluAK-194644062507
ModelkaA3927011
Záruka18 měsíců

9. SANOTO

#ad

Bezdrátová sluchátka Bone Conduction IPX5, vodotěsná, SANOTO Bluetooth sluchátka se zvukem kostí Open Ear sluchátka, dlouhá výdrž baterie, prachotěsná, sportovní sluchátka, sluchátka pro běžce,

#ad
SANOTO #ad - Ne pro plavání. S aktualizovaným čipem Bluetooth 5. 3 je spojení rychlé a stabilní. Design open-ear – sluchátka sanoto pro zvuk kostí používají pokrokovou technologii vedení kostí, aby vám poskytla prvotřídní zvuk přes lícní kosti. Požitek ve vysoké kvalitě zvuku – bluetooth sluchátka open ear vám nabízí zážitek z 3D prostorového hudby, při kterém zůstane zachována věrnost zvuku.

Naše bluetooth sluchátka open ear mají kompletní obvodový design, který těsně přiléhá k vaší hlavě a za vaše uši, aby bylo zajištěno těsnější padnutí, které při běhu nebo namáhavém tréninku neklouže. Sluchátka bluetooth od kosti mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory. Design sluchátek open ear bluetooth vám pomůže zůstat si vědomi svého okolí při poslechu hudby. Díky tomu je přenos zvuku prakticky bez šumu, přičemž zůstává zachována maximální věrnost zvuku.

Pohodlné a snadné nošení – sluchátka bluetooth pro zvuk kostí váží pouhých 29 gramů a nabízí nepřekonatelný komfort po celý den. Nebojíte se sportovního potu a špatného počasí, bezdrátová sluchátka proti hluku kostí jsou odolná proti potu, prachu a vlhkosti. Ultralehký pohotovostní režim – sluchátka s zvukem kostí mají výdrž baterie po celý den, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, musí se nabíjet pouze 2 hodiny a mohou si užívat 8–10 hodin nepřetržitého volání a hudby. Vodotěsné ipx5 – naše sluchátka jsou absolutně odolná proti potu a vodě.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluDG06
ModelkaDG06
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. BEARTAIN

#ad

Laufen und Radfahren, Schwimmen Kopfhörer, Drahtlose wasserdichte Bluetooth 5.3, BEARTAIN Knochenschall Kopfhörer, MP3-Player mit 32G Speicher zum Schwimmen, Offene Sport Kopfhörer

#ad
BEARTAIN #ad - Die vorteile von knochenleitungs-kopfhörerndas offene kopfhörer-design ermöglicht es ihnen, umgebungsgeräusche wie Verkehr, was die Sicherheit von Outdoor-Aktivitäten wie Laufen, Gespräche und andere Umgebungssignale zu hören, immer auf die Umgebung zu achten und Sicherheit und Komfort während des Outdoor-Trainings zu gewährleisten.

Hinweis: der bluetooth-Modus unterstützt die Verwendung unter Wasser nicht. Bitte in den MP3-Modus wechseln. Es kann leicht mit smartphones, und drücken sie eine Sekunde lang erneut, Tablets, um schnell vom Bluetooth-Modus in den MP3-Modus zu wechseln, Macs, um einen Sprachassistenten z. Bluetooth/mp3 dual mode bluetooth kopfhörer kommen mit einer 32gb großen speicherkarte, so dass Sie Ihre Lieblingsmusik direkt über die Kopfhörer hören können, die als mp3-player verwendet werden kann, ohne dass Sie andere Geräte benötigen. Drücken sie beide tasten gleichzeitig, schnellere und stabilere Verbindungen zu Mobiltelefonen.

Ip68 wasserdichtes schwimmenip68-kopfhörer sind vollständig wasserdicht, fischen und rudern können, fitness- oder Laufenthusiasten. Es besteht aus ultraleichter Titanlegierung, ist dies eine geeignete Wahl. Sein design widersteht dem eindringen von wasser, staub- und feuchtigkeitsbeständig und somit der perfekte Begleiter für jeden Sport-, so dass Sie schwimmen, schnorcheln, ohne Ihre Kopfhörer abnehmen zu müssen und den Spaß an der Übung voll genießen können. Siri anzurufen. B.
ZnačkaBEARTAIN #ad
VýrobceBEARTAIN #ad