Top 10 Rock mit Hose – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pontec

#ad

Pontec PondoFall, Quellelement / Auslauflippe für Bachlauf und Wasserfall

#ad
Pontec #ad - Der auslauf ist unkompliziert einzubauen - eine Stufenschlauchtülle 19/25 mm ist im Lieferumfang enthalten. Die pondofall bachlauf- und wasserfallschütte ist ein wasserberuhigendes Quellelement für Bachläufe und Wasserfälle. Bestehend aus haltbarem, wetterfesten und uV-beständigem Kunststoff, händelt die Auslauflippe Wasserdurchflussmengen von 1. 000 l/h - 4. 000 l/h.
ZnačkaPontec #ad
VýrobceOASE #ad
Výška5.51
Délka11.81
Šířka10.24
Číslo dílu73348
Modelka73348
Záruka2 Jahre

2. Oase

#ad

OASE 51102 filtrační a potokové čerpadlo AquaMax Eco Classic 11500, čerpací výkon 11 000 l/h, čerpadlo, energeticky úsporné potokové čerpadlo, vodní dýmka, filtr, jezírkové čerpadlo

#ad
Oase #ad - Při příkonu pouze 100 w přepravuje částice nečistot až 8 mm. Třída pro začátečníky mezi filtračními a potokovými čerpadly: s výkonem 11000 l/h odvádí AquaMax Eco 11500 silně a spolehlivě vodu v jezírku na potok, vodopád nebo filtrační systém.

Plavecký bazén a přírodní bazén: možné použití ve vnější komoře čerpadla. Erpadla se díky novému "environmental function control" EFC by OASE automaticky vypnou při chodu na sucho nebo zablokování a zabraňují tak poškození přístroje. Včetně: speciální hadice s převlečnou maticí pro různé velikosti hadic 25/32/38 mm je součástí dodávky.
ZnačkaOase #ad
VýrobceOase #ad
Výška8.27
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka9.45
Číslo dílu51102
Modelka51102

3. Teamson Home

#ad

Peaktop HF31701AA-EU propanová místa kamenná šedá

#ad
Teamson Home #ad - Sporné skla: hladký kryt z plexiskla nabízí ochrannou bariéru s tepelně odolnými vlastnostmi a zajišťuje, že plameny jsou osvětleny i v těchto vzdušných nocích.

Polstrování: 6 kg lávová sukně obsažena. Ochrana: včetně odolného PVC krytu. Velikost š 42 cm x d 42 cm x v 80 cm. Stylový design: tato stylová moderní topeniště je skvělým doplňkem ke každé terasě a postará vás i všechny vaše hosty teplo v přírodním prostoru. Rychlé zapuštění: díky elektronickému zapalování s lehkým startem můžete tato křesla rychle a snadno zapnout. Ložný: včetně regulátoru plynu, který lze umístit do topeniště a 3metrové plynové hadice. Nastavitelné plameny jsou perfektním doplňkem k osvětlení zahrady.
ZnačkaTeamson Home #ad
VýrobcePeaktop #ad
Výška31.5
Délka16.54
Hmotnost2.2
Šířka16.54
Číslo díluHF31701AA-EU
ModelkaHF31701AA-EU
Záruka30 Tage

4. Elbe

#ad

Ruční sprchou, sprchou na hlavu, Elbe Zahradní sprcha mrazuvzdorný model RNP-G32 Baltrum ušlechtilá ocel 304, s pákovou baterií, s přípojkou na studenou a teplou vodu, bez podlahové desky WPC, na

#ad
Elbe #ad - Důrazně se však doporučuje zakoupit a namontovat těleso zahradní sprchy společně s podlahovou deskou, aby byla zajištěna stabilita sprchy. Montáž zahradní sprchy "baltrum" se provádí bez podlahové desky wpc. Tato ruční sprcha umožňuje flexibilní čištění jednotlivých částí těla a zajišťuje dodatečný komfort.

Lze ji namontovat přímo na pevnou zem, kámen nebo cihly. Zahradní sprcha "baltrum" se dodává s pákovou směšovačem, která vám umožňuje kontrolu nad teplotou vody. Můžete si bez problémů vybrat mezi studenou a teplou vodou, abyste si zachovali preferovaný zážitek ze sprchování. Nabízí vám příjemný zážitek ze sprchování a promění vaši zahradu nebo bazén ve wellness oázu.

Kromě hlavové sprchy je ruční sprcha namontována na boku. Upozornění: zahradní sprcha se dodává se dvěma flexibilními hadicemi, které mají vždy jednu ½palcovou vnější matici. Ty lze našroubovat na běžné ½palcové trubky pro teplou a studenou vodu. Zahradní sprcha "baltrum" je sprcha odolná proti mrazu s dlouhou životností, která je vhodná pro venkovní použití.
ZnačkaElbe #ad
VýrobceElbe #ad
Výška82.68
Délka7.09
Šířka2.95

5. Campingaz

#ad

Kempovací gril, teploměrem a litinovým grilovacím roštem, provoz s plynovými kartušemi CV, šedý, Campingaz plynový gril Attitude2go CV, stolní gril který moc nekouří, s víkem, přenosný balkonový gril

#ad
Campingaz #ad - Velká grilovací plocha, která nemá nerovnoměrný ostrý plamen: i přes kompaktní velikost nabízí malý plynový gril s rozměry 48 x 26 cm pořádnou grilovací plochu ze smaltované litiny; integrovaný kryt plamene v grilovacím roštu.

Kompaktní velikost, silný výkon: silný 2, 4kw hořák z ušlechtilé oceli poskytuje rovnoměrný žár na grilovací ploše až po okraje; kompaktní stolní gril na balkon, piknik, kempování. Provoz s plynovou kartuší cv 470 plus: velmi snadné připojení plynového grilu díky systému EasyClic Plus. Pičkové vybavení: piezo zapalování, grilovací rošt ze smaltované litiny, hmotnost 13 kg, rozměry otevřeného grilu 59 x 47 x 61 cm, rozměry zavřeného grilu 59 x 52 x 36 cm, víko s teploměrem, hadice a přípojka na kartuši součástí dodávky.
ZnačkaCampingaz #ad
VýrobceCampingaz #ad
Výška5.58
Délka9.15
Hmotnost28.66
Šířka8.06
Číslo dílu2000036953
Modelka2000036953
ZárukaZáruka výrobce.

6. GREENER

#ad

GREENER Elektrischer Hochdruckreiniger 3800 PSI Hochdruckreiniger mit 15,2 m Auslaufschlauch und verstellbarer Düse, 1,76 GPM Hochdruckreiniger elektrisch angetrieben mit Seifenkanone für Auto,

#ad
GREENER #ad - Leistungsstarke leistung, unübertroffene ergebnisse: unser elektrischer hochdruckreiniger liefert maximal 3800 PSI Wasserdruck und 1, 76 GPM Wasserdurchfluss. Organisiert und langlebig – verabschieden sie sich von unordnung mit unserem All-in-One-Aufbewahrungsdesign. Dreifache sicherheit: unser hochdruckreiniger nimmt ihre sicherheit ernst. Kundenservice- wir verpflichten uns, ihnen qualitätsprodukte zu bieten und Ihnen einen tadellosen Kundenservice zu bieten.

Bitte bedienen sie sich gemäß den Anweisungen im Paket, wenn Sie Fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Sie müssen den hochdruckreiniger während des Gebrauchs nicht ständig bewegen - egal ob Autowäsche, machen Sie diese Aufgaben einfacher und effizienter. Einstellbare düsenoptionen und seifenkanone- durch die verwendung rotierender düsen können unsere kleinen Hochdruckreiniger einen nahtlosen Übergang des Wasserflusswinkels von klein 0° zu großen Größen 60° erreichen, wodurch die Unannehmlichkeiten häufiger Düsenwechsel leicht beseitigt werden. Verwenden Sie es mit völliger Sicherheit.

Mit seinem verbesserten kupferkernmotor genießen Sie eine felsenfeste und zuverlässige Leistung und erobern mühelos den härtesten Schmutz und Dreck. Mühelose reinigung, der den anwendungsbereich erheblich erweitert, erweiterte Reichweite- Ausgestattet mit einem 15 m langen Schlauch, hofreinigung oder hauswartung, kann dieser Hochdruckreiniger die Bedürfnisse der täglichen Reinigungsaufgaben problemlos erfüllen. Kein suchen mehr nach verlegten Teilen oder Kabelsalat. Der elektrische hochdruckreiniger ist mit drei Sicherheitsmerkmalen ausgestattet: internem TSS Total Stop System, einem neu hinzugefügten GFCI der Erdungsstörkreisunterbrecher und einer Sicherheitsverriegelung am Wasserschlauchgriff.
ZnačkaGREENER #ad
VýrobceGREENER #ad
Výška26.38
Délka11.22
Šířka10.83

7. Intex

#ad

Vysavačem dna a teleskopickou tyčí, Intex Pool čisticí sada s podběrákem

#ad
Intex #ad - Rozsah dodávky: intex pool čisticí sada, podběrák na dno a povrch, teleskopická tyč 239 cm, vysavač dna. Zahrnuje podběrák na listí, resp. Hliníková teleskopická tyč o délce 239 cm. Vysavač dna funguje podle Venturiho principu jednoduše ho připojíte na zahradní hadici. Pro čištění dna.
ZnačkaIntex #ad
VýrobceIntex #ad
Výška16.93
Délka11.42
Hmotnost1.82
Šířka4.33
Číslo dílu28002
Modelka28002
Záruka2 roky výrobce

8. EarlyGrow

#ad

Bílá A Modrá, Mpl Gardening MPLL50072/W/P Twist and Thaw slánka/Štěrku Sypátka pro LED a sníh

#ad
EarlyGrow #ad - Různé stupně tvrdosti a zrnitosti od soli a štěrku können verwendet werden. Jednoduchý a efektivní způsob, jak cesty a vjezdy v zimě bezpečnější. Twist a thaw má 4 nastavení, které jsou náchylné k ledu, aby rovnoměrnou distribuci sůl/štěrku na oblasti, . Vhodné pro až 3, 5 kg sůl nebo štěrku.
ZnačkaEarlyGrow #ad
VýrobceMalton Plastics (UK) Ltd. #ad
Výška7.87
Délka7.48
Hmotnost0.5
Šířka7.28
Číslo díluMPL50072/W/P
ModelkaMPL50072/W/P

9. wasserkaskaden

#ad

Béžová/hnědá, Vodní Kaskaden Zdrojové miska Fulda Skále zdroj, 42 x 41 x 9 cm

#ad
wasserkaskaden #ad - Vodní zdroje rozměry na díl: délka cca 45 cm šířka cca 45 cm výška cca 8 cm. Zdroj pro Fulda série. Gfk umělá hmota zpevněná skleněným. Hadicová přípojka 20 mm.
Značkawasserkaskaden #ad
Výrobcewasserkaskaden #ad
Výška3.54
Délka16.54
Hmotnost4.41
Šířka16.14
Číslo dílu559
Modelka559

10. Fiqops

#ad

Fiqops Sada 6 ks ochranných pásů z PVC, pro dvojité podložky plot, ochrana proti větru a UV povětrnostním vlivům, ochranná fólie proti pohledům, 210 m x 19 cm plotová fólie vč. 180 upevňovacích klipů, oboustranný tisk, antracitová

#ad
Fiqops #ad - Pvc ochranná fólie chrání vaši zahradu, terasu nebo balkon před zvědavými pohledy, současně může blokovat květiny a rostliny sousedů. Odolnost proti počasí a uv záření – jádro z tkaniny odolné proti roztržení a uv záření chrání váš ochranný film před poškozením a vyblednutím, je odolný proti povětrnostním vlivům a vydrží teploty od -60 °C do + 160 °C.

Mimochodem znečištěné nečistoty rychle odstraníte vodní hadicí a případně jemnou mýdlovou vodou. Je tou nejlepší volbou pro dekoraci balkonu/zahrady. Univerzální a snadná údržba – vhodné pro všechny běžné ploty s jednotlivými a dvojitými tyčemi. Snadná instalace – pomocí přiložených upevňovacích klipů lze namontovat na plot bez nářadí a přistřihnout nůžkami na požadovanou velikost, což je pohodlné a rychlé.

Praktické a pěkné – pásky na ochranu soukromí z kvalitního stabilního pvc materiálu, 4 mm, odolnost proti nárazu, snadno se nerozbijí, tloušťka cca 0, 450 g/m2, moderní a elegantní. Ochrana před nežádoucími pohledy a oboustranný tisk – neprůhledné materiály mohou chránit soukromí vaší rodiny.
ZnačkaFiqops #ad
VýrobceFiqops #ad
Hmotnost47.62