Top 10 Profilzylinder Gleichschließend – Válcové vložky zámku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Profilzylinder

#ad

BKS Profilová cylindrická vložka PZ 8800 Stavební délka: 27/27 bez GF také možné stejným způsobem respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte!

#ad
Profilzylinder #ad - Testováno podle din en 1303 a din 18252, série přiměřeně chráněné proti úderům. 5 stylových procylindrických vložek s paratritriprofil. 3 originální bks klíč a 2 šrouby 1 x krátká/1 x dlouhé. Stavební délka: 27/27 bez nebezpečí kvůli konstrukční délce není možná. Možné uzavření a vícenásobné klíče viz pokyny dole!! vezměte prosím na vědomí, že při stejném zamykání jsou přiloženy pouze celkem 3 klíče!! ! .
ZnačkaProfilzylinder #ad
VýrobceBKS/SN-TEC #ad
Číslo díluB 8800 0001

2. ABUS

#ad

S bezpečnostní kartou, ABUS EC660 ECK660 Profilová hlavicová vložka délka a/b Z28/K34mm C=62 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Další klíče lze doobjednat online jako dodatečné klíče. Profilová hlavicová vložka s bezpečnostní kartou a ochranou proti kopírování díky značkové ochraně žádná patentová ochrana. Další cylindrické vložky lze doobjednat online stejně jako uzávěr tedy vhodné k vašim klíčům. Vně lze vždy zamknout klíčem, uvnitř otočením otočnou hlavicí. Testováno s vysoce kvalitní ochranou proti vrtání SKG**.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluJD-JD-0443

3. SN-TEC

#ad

BKS Vícenásobný klíč/přídavný klíč/klíč pro profilové cylindrické vložky série PZ 88 & 89 pouze ve spojení s profilovými válci SN-Buildetechnik GbR ! !

#ad
SN-TEC #ad - Bez kopií klíčů. Příslušenství pro profilové válce a půlválce z našeho obchodu Amazon. Hlava klíče: hranatá velikost viz obrázek 2. Speciální výroba na přání zákazníka je vyloučena z výměny a vrácení zboží. Originální bks klíč s nápisem BKS. Výroba probíhá nejnovější cnc technikou na základě původních hodnot a tolerancí výrobce.
ZnačkaSN-TEC #ad
VýrobceBKS/SN-TEC #ad
Hmotnost2.2

4. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilová hlavicová vložka délka Z40/K30 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - 6 klíčů z toho 3 s vyraženým kódem a 3 bez vyražení kódu. Vnitřek lze ovládat otočnou hlavicí – zvenku vždy zamknout klíčem. Profilová hlavicová vložka z40/K30 mm celková délka 70 mm bez hlavice. S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluECK550 Z40/K30-6

5. FELGNER

#ad

WINKHAUS N-Tra knoflíková vložka 50/35K vč. 5 klíčů – bezpečnostní válec s otočným klíčem – bezpečnostní karta – patentová ochrana do roku 2029 K=strana knoflíku stejné zamykání

#ad
FELGNER #ad - Oboustranný klíč s horizontálním vedením klíčů – ochrana patentů až do roku 2029. Cylindrická vložka v systému winkhaus n-tra – k = strana knoflíku/vnitřní strana – na každou stranu se musí vždy počítat 0, 7 mm. Nerezové speciální kolíky z oceli. S bezpečnostní kartou – napodobenina klíčů možná pouze po předložení bezpečnostní karty. Ochrany proti navrtání a ochrany proti vyjímání díky tvrzené. Vč. Vč. 5 klíčů na válec.
ZnačkaFELGNER #ad
VýrobceWINKHAUS #ad
Číslo díluK-NTRA-KZ-50-35K-5-GL

6. ToniTec

#ad

Profilová cylindrická vložka C73 N+G GS se stejným klíčem, ABUS cylindrická vložka do zámku, včetně 3 klíčů vč. ToniTec CodeCard velikost 30/35 mm

#ad
ToniTec #ad - Všechny cylindrické vložky jsou dodávány vč. Např. Tak lze domovní dveře, dveře bytu nebo garáže ovládat pouze jedním klíčem. Jednoduše vyberte příslušný počet stejných uzávěrů.

Uzávěr 1. Zavírání 1" vícenásobné použití pouze jedním klíčem. Roubu, 3 klíčů a ToniTec CodeCard. Lze kombinovat s pancéřovými závorami Abus, přídavnými dveřními zámky a visacími zámky. Lze samozřejmě také míchat v rámci stejného uzávěru mezi dvojitými, hlavicovými a polovičními válci. Profilové cylindrické vložky abus se stejným zavíráním umožňují při objednání více vložek např. Vysoce kvalitní materiály a materiály odolné proti opotřebení zajišťují dlouhou životnost.
ZnačkaToniTec #ad
VýrobceToniTec GmbH #ad

7. ABUS

#ad

S bezpečnostní kartou, ABUS EC660 Profilový dvojitý válec délka a/b 40/45mm C=85mm s 5 klíči

#ad
ABUS #ad - S funkcí nouze a nebezpečí také uzamykatelné, pokud je na druhé straně zaseknutý klíč. Další klíče lze dodatečně objednat jako doklíč online. Profilová dvojitá vložka s bezpečnostní kartou a ochranou proti kopírování díky značkové ochraně žádná patentová ochrana. Další válce lze objednat stejně jako uzavření tedy vhodné k vašim klíčům online. Testováno s vysoce kvalitní ochranou proti vrtání SKG**.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC660 40/45-5

8. ABUS

#ad

Abus profilová cylindrická vložka, včetně 5 unikátních klíčů a ToniTec CodeCard, cylindrická dveřní vložka EC550 EC 550 VS systém unikátního klíče

#ad
ABUS #ad - Tonitec codecard. S funkcí pro případ nouze a nebezpečí zamykatelné z obou stran i v případě, že je zevnitř zasunut klíč. Rozsah dodávky: 1 x cylindrická vložka, 5 klíčů, 1 x upevňovací šroub, 1 x ToniTec CodeCard. Ochrana proti navrtání díky tvrzeným ocelovým kolíkům. Oboustranný klíč bez ostrohranných zářezů. Nabízí výhody doobjednání klíče nebo vložky bez zaslání klíče.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceToniTec #ad
Číslo díluDE-TO5-0394

9. ABUS

#ad

S bezpečnostní kartou, ABUS EC660 profilový dvojitý válec délka a/b 35/60 mm c=95 mm s 5 klíči

#ad
ABUS #ad - Další cylindrické vložky lze doobjednat online stejně jako uzávěr tedy vhodné k vašim klíčům. Další klíče lze doobjednat online jako dodatečné klíče. Testováno s vysoce kvalitní ochranou proti vrtání SKG**. S funkcí pro případ nouze a nebezpečí také uzamykatelné, pokud je na druhé straně zastrčený klíč. Profilový dvojitý válec s bezpečnostní kartou a ochranou proti kopírování díky značkové ochraně žádná patentová ochrana.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC660 35/60-5

10. Schließzylinder

#ad

Cylindrická vložka zámku pro zamykací set / délky lze libovolně kombinovat

#ad
Schließzylinder #ad - Poniklovaná mosaz matná se 6 stavítky a ochranou proti odvrtání a vytažení, jakož i systémem proti vloupání Picking s anti-picking kolíky.

Kvalitní cylindrická vložka zámku s funkcí nouzového stavu a nebezpečí i při zasunutém klíči lze z obou stran zamknout. Pokud potřebujete další cylindrické vložky, opakujte postup. Základna činí 30/30 mm, lze prodloužit z jedné nebo z obou stran vždy o 5 mm s použitím dodávaného příslušenství. Pokyn k objednávce: vyberte si v seznamu Dropdown vaši požadovanou variantu. Strana se přídavně označí písmenem K. Cylindrické vložky se zpravidla dodávají se 3 klíči. Upozornění: u cylindrických vložek s knoflíkem se knoflík nachází na straně:B.
ZnačkaSchließzylinder #ad
VýrobceWeRo #ad
Číslo dílu387488