Top 10 Philips Hue Schalter – Philips Hue B2B

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Stmívací spínač Philips Hue, vyvolání světelných scén, bezdrátové stmívání bez instalace, příslušenství pro váš systém Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Dosah spínače: ovládejte s dosahem 12 metrů až 10 žárovek Hue současně. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace.

Personalizovaná nastavení: stmívací spínač hue lze jednoduše integrovat do systému Hue a individuálně nastavit pomocí aplikace Philips Hue – například si vyberte světelné scény a místnosti. Individuální umístění: stmívací spínač hue připevněte jednoduše pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vašem domě. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a využijte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška4.92
Délka0.59
Hmotnost0.16
Šířka3.15
Číslo dílu929002398602
Modelka929002398602
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. Philips Hue

#ad

Příslušenství pro Philips Hue, bezdrátové upevnění, Philips Hue Smart Button, ovládání jedním kliknutím, komfortní stmívání bez instalace

#ad
Philips Hue #ad - Individuální umístění spínače: hue smart button lze umístit na libovolné místo pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: smart button vám umožňuje ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace a je okamžitě připraven k použití.

Jednoduchá integrace: hue smart button lze integrovat do stávajícího systému Hue a individuálně nastavit přes aplikaci Philips Hue český jazyk nelze zaručit. Flexibilní možnosti použití: zažijte plynulé stmívání a používejte Smart Button nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání. Kompaktní, nenápadný design: hue smart Button přesvědčí svým hezkým tvarem a moderním designem.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška2.99
Délka0.24
Hmotnost0.09
Šířka2.99
Číslo dílu929002223005
Modelka929002223005

3. Philips Hue

#ad

Bílá, Philips Hue Modul nástěnného spínače, instalace za stávající nástěnné spínače, dvojité balení, balení po 2 kusech, umožňuje neustálý přístup k žárovkám Hue

#ad
Philips Hue #ad - Snadná integrace do vašeho systému hue: nástěnný spínač funguje se všemi žárovkami Hue. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: s nástěnným spínačem Hue zůstanou vaše žárovky Hue vždy zapnuté a přístupné.

Hodí se za stávající nástěnný spínač: nainstalujte modul nástěnného spínače za váš stávající spínač a použijte jej k ovládání svých chytrých svítidel. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge lze objednat zvlášť. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: Rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a objevte mnoho dalších funkcí. Personalizovaná nastavení: pomocí spínače nastavte více scén pro jednu lampu, místnost nebo zónu.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.69
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo dílu871951431802100
Modelka929003017102
Záruka2 roky výrobce.

4. Philips Hue

#ad

Philips Hue, 2 stmívače Switch EU/UK

#ad
Philips Hue #ad - Dosah spínače: ovládejte až 10 žárovek Hue současně s dosahem 12 metrů. Stmívací spínač hue lze zcela jednoduše připevnit pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vaší domácnosti.

Pro plný zážitek z chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Individuální umístění. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a používejte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Číslo díluPH-Bundle226-HUE-DE

5. Philips Hue

#ad

černý, možnost personalizace přes aplikaci Hue, Philips Otočný spínač Hue Tap Dial Switch, příslušenství

#ad
Philips Hue #ad - Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla. Personalizovaná nastavení: naprogramujte každé tlačítko pro ovládání jiné místnosti s individuálním nastavením světla.

Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem. Flexibilně použitelné: nastavte světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím. Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby přibližně jednu místnost rychle ztlumila nebo pomalu přesně rozjasnila. Určete, které scény jsou uloženy.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo dílu8719514440937
Modelka929003500201
Záruka2 roky výrobce

6. Philips Hue

#ad

Balení po jednom kuse, balení 1 ks, umožňuje neustálý přístup k žárovkám Hue, bílá, Philips Hue Modul nástěnného spínače, instalace za stávající nástěnné spínače

#ad
Philips Hue #ad - Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: Rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a objevte mnoho dalších funkcí. Hodí se za stávající nástěnný spínač: nainstalujte modul nástěnného spínače za váš stávající spínač a použijte jej k ovládání svých chytrých svítidel.

Personalizovaná nastavení: pomocí spínače nastavte více scén pro jednu lampu, místnost nebo zónu. Snadná integrace do vašeho systému hue: nástěnný spínač funguje se všemi žárovkami Hue. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: s nástěnným spínačem Hue zůstanou vaše žárovky Hue vždy zapnuté a přístupné. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge lze objednat zvlášť.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.69
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo dílu929003017101
Modelka929003017101

7. Senic

#ad

Chytrý spínač Gira + Senic Friends of Hue | bezdrátový vypínač světla Homekit a stmívač | kompatibilní s Philips Hue & Tado | žádné baterie, žádné nabíjení | Made in Germany | 1 x bílá matná

#ad
Senic #ad - Tak funguje příslušenství Philips Hue bez baterií a nikdy se nemusí nabíjet. Světelný spínač philips hue vytváří vlastní proud. Díky inovativní technologii energy harvesting EnOcean vytváří světelný spínač Philips Hue svůj vlastní proud.

Technologie zigbee umožňuje chytrému stmívači philips hue v minimalistickém designu GIRA bezdrátové přepínání a stmívání až 50 světel v ekosystému Philips Hue současně. Přepínač homekit do všech běžných systémů 55 spínačů 55 mm x 55 mm, aniž byste potřebovali elektrikáře. Díky dodaným lepicím bodům lze spínač umístit na všechny povrchy, jako jsou stěny nebo dveře, aniž by se poškodil.

Stmívací spínač vyrobený v německu lze propojit přes philips hue bridge v2 s termostaty HomeKit, tado° Smart termostaty a reproduktory jako Sonos nebo Homepod. Konfigurace tlačítek probíhá bez námahy pomocí aplikace Philips Hue. Také další spínače Friends of Hue lze kdykoli přidat.
ZnačkaSenic #ad
VýrobceSenic #ad
Výška1.18
Délka5.71
Hmotnost0.31
Šířka5.71
Číslo díluKD-JE7T-YBCL
Modelka100119

8. Philips Hue

#ad

Philips Hue – Stmívací spínač EU/UK + Bridge

#ad
Philips Hue #ad - Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace.

Pro plný zážitek z chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Philips hue bridge je začátek a centrální, inteligentní ovládací prvek vašeho Philips Hue systému. Frekvenční pásmo: 2400 až 2483, 5 MHz. Pro nastavení propojte philips hue bridge přes dodávaný lan kabel s vaším wlan routerem. Musíte si pouze stáhnout aplikaci philips Hue a ovládání LED žárovek Hue je již ve vašich rukou. Dosah spínače: ovládejte až 10 žárovek Hue současně s dosahem 12 metrů.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Číslo díluPH-Bundle224-HUE-DE

9. Philips Hue

#ad

Balení 2 ks Philips Tap Dial spínač bílý, Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Určete, které scény budou uloženy. Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby se místnost rychle ztlumila nebo pomalu a přesně osvětlovala.

Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla. Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem. Flexibilně použitelné: nastavte si světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím. Personalizované nastavení, naprogramujte každé tlačítko, abyste mohli ovládat jiný prostor s individuálním nastavením světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Číslo díluBundle216
ModelkaBundle216
ZárukaZáruka 2 roky

10. Philips Hue

#ad

Philips Hue, Balení 2 ks Philips Tap Dial spínač černý

#ad
Philips Hue #ad - Personalizované nastavení, naprogramujte každé tlačítko, abyste mohli ovládat jiný prostor s individuálním nastavením světla. Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby se místnost rychle ztlumila nebo pomalu a přesně osvětlovala.

Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla. Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem. Určete, které scény budou uloženy. Flexibilně použitelné: nastavte si světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Číslo díluBundle217
ModelkaBundle217
ZárukaZáruka 2 roky