Top 10 Onlyfire Dutch Oven Set – Holandské trouby k venkovnímu použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft9 – Dutch Oven z litiny na vaření a pečení – s víkem, uchem a nožkami – nádobí pro 8 až 14 osob – 7,5 l

#ad
Petromax #ad - Klasika: ft9 je ta správná vstupní velikost – od pečení kůrky až po maso, pokrmy pro 8 – 14 osob, ať už doma, na zahradě nebo na kempování. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax.

Praktické nohy: tři nohy poskytují pekáči bezpečnou stabilitu – navíc můžete umístit například uhlí, brikety nebo uhlíky přímo pod ohniště. Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla. Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška9.45
Délka14.17
Šířka14.17
Číslo dílu1644070_Anthrazit
Modelka1644070
Zárukažádné

2. Petromax

#ad

Zvedák víka u krbu/kotle, Petromax

#ad
Petromax #ad - Materiál: ocel, Š x v x h v cm: 4, lakovaná, 2 x 35 x 10, 7 Hmotnost: 500 g. Zvedák pro snadné zvedání a nasazení horkého víka. Perfektní manipulace díky rafinovanému designu Petromax. Vynikající díl příslušenství pro kotlík Petromax i pro jiné Dutch Oven. Hodí se pro kotlíky od petromax jakékoliv velikosti! lze jej použít také k zvedání jiných horkých předmětů, jako je grilovací rošt Petromax Atago, a hodí se stejně dobře jako pohrabáč pro domácí krbový oheň.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška14.17
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo dílu1644090_Schwarz
Modelka1644090
Zárukažádné

3. Petromax

#ad

Uchem a rovným dnem – nádobí pro 8 až 14 osob – 7,5 l, Petromax Hrnec na oheň ft9 – Dutch Oven z litiny pro vaření a pečení – s víkem

#ad
Petromax #ad - Provedení bez nohou: díky rovnému dnu lze pekáč obzvlášť dobře umístit na rovný povrch – například je tak na grilovacím roštu blíže zdroji tepla. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax.

Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku. Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla. Klasika: ft9 je ta správná vstupní velikost – od pečení kůrky až po maso, ať už doma, pokrmy pro 8 – 14 osob, na zahradě nebo na kempování.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška12.2
Délka12.2
Hmotnost21.16
Šířka6.3
Číslo dílu402411
Modelkaft9-t

4. BURNHARD

#ad

Litinový hrnec na oheň, 4 qt 3,8 litru, BURNHARD Dutch Oven Pre-Seasoned, hrnec na dušení se zvedákem víka bez nohou

#ad
BURNHARD #ad - Kvalita po celou dobu – litinové výrobky burnhard podléhají vysokým kontrolám kvality a jsou zárukou dlouholeté radosti z produktu. Díky předseasoned finišování je navíc okamžitě připravena k použití. Nepřilnavý efekt bez povrchové úpravy – díky patině se časem tvořící patině vyvíjí váš Dutch Oven po každém použití stále silnější přírodní nepřilnavé vlastnosti.

Při správné péči vydrží Dutch Oven celý život. Univerzálně použitelný – tvůj nový dutch oven je ideálním příslušenstvím pro dušení a smažení na všech druzích sporáků; ať už elektrický, sklokeramická nebo indukční. Nejlepší výsledky – díky dlouhotrvající akumulaci tepla a rovnoměrnému rozložení se vám každé jídlo podaří bez problémů.

Navíc je ke každému dutch oven přiložen kvalitní nerezový zvedák víka s akátovým dřevěným držadlem, který usnadňuje manipulaci s těžkým přístrojem. Ale také na vašem grilu, plyn, v troubě, nad otevřeným topeništěm nebo žhavicím kamenem ji lze velmi dobře použít. Speciální extra – díky velkému uchu z ušlechtilé oceli lze dutch oven bez problémů připevnit nad táborákem nebo po vychladnutí přenést do zavazadlového prostoru.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška7.99
Délka10.75
Hmotnost13.23
Šířka10.43
Číslo dílu943322

5. Petromax

#ad

Petromax Startovací sada ft9 Dutch Oven s podstavci vč. zvedáku víka + tašky + pečující pasty + škrabka

#ad
Petromax #ad - 1 kus petromax zvedák víka. 1 kus petromax taška na ft9. 1 kus petromax ohniště - ft 9. Petromax hrnec na oheň – startovací sada ft9. 1 kus petromax škrabka na topeniště, 1 kus pečující/vypalovací pasty.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška9.45
Délka14.57
Šířka12.99
Číslo díluCOMBI SET PETROMAX

6. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft9 Dutch Oven s nožkami vč. zvedáku víka

#ad
Petromax #ad - Obsah max. Petromax hrnec na oheň ft9 Dutch Oven se stojany vč. Materiál: litina -- osoby: 8 až 14 osob. Předupravený povrch seasoned finish činí první vypalování zbytečné a robustní hrnec na oheň lze okamžitě použít. Rozsah dodávky: 1x petromax ft9 s nožkami + 1x zvedák víka Petromax. Cca 9, 0 litru do horní hrany – obsah víka: cca 2, 5 litru – obsah hrnce: cca 8, 5 litru do horní hrany. Zvedáku víka.
ZnačkaPetromax #ad
Hmotnost25.35

7. BBQ-Toro

#ad

Topf mit Füße | bereits eingebrannt, preseasoned | Verschiedene Größen | Gusseisen Kochtopf | Bräter mit Deckelheber, BBQ-Toro Dutch Oven Premium Serie | 13,6 Liter DO12P

#ad
BBQ-Toro #ad - Značkový výrobek od BBQ-Toro. Různé barvy. Již vypálený – preseasoned – lze rovnou použít. Zvláštnosti: víko s patkami, lze použít také jako pánev nebo servírovací talíř. Materiál hrnce a víka: litina.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost33.07
Šířka0.01
Číslo díluDOP_auswahl

8. BBQ-Toro

#ad

Pánev, hrnce, rukavice a další, vypálená litina, 8dílná sada litinových hrnců typu holandská trouba dutch oven v dřevěné krabici

#ad
BBQ-Toro #ad - Včetně dřevěné bedny. Sestávající z holandské trouby, násady na hrnec, pánve a dalších. V holandské troubě se vám hravě podaří pokrmy jako dušené maso, eintopfy, chléb, buchty a další.8dílná sada litinových hrnců typu holandská trouba, předvypálená, litinová kuchyňská sada.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška9.06
Délka19.69
Hmotnost11.02
Šířka0.01
Číslo díluDO-Set2

9. ToCis Big BBQ

#ad

Velká litinová holandská trouba | hotový vypalovaný hrnec z litiny | prémiová holandská trouba se zvedákem víka| s nožičkami nebo bez nich

#ad
ToCis Big BBQ #ad - Se zvedákem víka můžete bezpečně a pohodlně zvednout víko dutch Ovens a stojan na hrnce lze použít k odložení hrnce, víka a dalšího grilovacího příslušenství. Včetně: naše příslušenství dutch oven je součástí dodávky.

Materiál: předvypálená litina zajišťuje perfektní vedení tepla, které zajišťuje perfektní uvaření na každém grilu a v skladu ohni. Díky otevření teploměru je možná optimální kontrola teploty, aniž byste museli sundat víko. Rozměry: 4, 5 cm, 3 litru se perfektně hodí pro 2-4 osoby. Okamžitě připraveno k použití: s touto sadou dutch oven můžete začít přímo! Originální litinový hrnec Big BBQ Premium je hotový a lahodnému pokrmu z grilovacího hrnce nestojí nic v cestě.

Praktické: 4 cm hlubokou poklici s integrovanými nohami lze použít jako pánev nebo servírování. Má vnitřní průměr 23, 5qt big bbq premium dutch Oven 4, vnitřní výška činí 10 cm. Vychutnejte si raketový sporák venku s přáteli a rodinou. Grilovací konvice má hmotnost cca 3, 5 kg a víko váží 3 kg.
ZnačkaToCis Big BBQ #ad
VýrobceToCis Big BBQ #ad
Výška6.3
Délka11.42
Hmotnost13.14
Šířka0.01
Číslo dílu15012
ModelkaGuernsey

10. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Dutch Oven Alpha Serie | 13,3 litru DO14A, hrnec s nožkami | již vypálený – preseasoned | litinový hrnec na vaření | pekáč se zvedákem víka

#ad
BBQ-Toro #ad - Dutch oven se tak zavírá ještě lépe. Ten zajišťuje dobrou přilnavost. Součástí dodávky je podrobný návod český jazyk nelze zaručit, pokud je po použití nutné opětovné vypálení. Již vypálené i dutch oven od bbq-toro jsou již vypálené a lze je okamžitě použít.

Co je dutch oven? i těžký, tradiční, smažit, litinový hrnec a přesně padnoucí víko, gril nebo táborák, se kterým lze všude vařit, smažit, dusit a péct. Jednoduše položte žhavé uhlíky, žhavé uhlíky nebo grilovací brikety na víko a pod hrnec a zážitek Dutch Oven může začít. Princip i dutch oven reguluje díky své vysoké hmotnosti litině nerovnoměrné teplo a umožňuje tak rovnoměrné vaření.

Dále má ucho komfortní spirálovou rukojeť. Dodatečný highlight i víko dutch oven má zvýšený okraj pro uhlí atd. Alpha serie i zvláštností této řady dutch oven je, že vedle kónického okraje víka je také dosedací plocha víka na hrnci obroušena. Ať už se jedná o ohniště, je mobilní a flexibilně použitelný.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška5.91
Délka13.78
Šířka13.78
Číslo díluDO14A