Top 10 Nicer Dicer Genius – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Genius

#ad

18 dílů – řezání, strouhání, známý z TV, krájení ovoce a zeleniny, spirály, Genius Nicer Dicer Plus, krájení, ozdobné řezání, kostky

#ad
Genius #ad - Extrémně ostré nožové vložky z ušlechtilé oceli v provedení G-NOX se 2 různými řezacími plochami pro současné krájení různých potravin.

Stiskem tlačítka „push“ je integrovaná průhledná čisticí plocha automaticky stlačena dolů a odstraní tak snadno i malé zbytky potravin z kolíkové mřížky. Nabízí mnoho různých možností řezání – kostky, špalíčky, proužky, plátky, čtvrtiny a osminy – to vše v jedné sadě. Sběrná nádoba s víkem pro přímé krájení, úsporné skladování lze stohovat, uchovávání čerstvosti potravin a přepravu. Nožové vložky jsou snadno vyměnitelné a skladné.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška5.12
Délka9.06
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluA33883
ModelkaA33883

2. WMF

#ad

Cibuli, plast, bylinky nebo ovoce, multifunkční sekáček 900 ml, WMF Gourmet kráječ zeleniny ruční s lankem, ořechy, česnek, ideální na zeleninu

#ad
WMF #ad - 2křídlé čepele z ušlechtilé oceli, Ø 12 cm, ochrana čepele a škrabky - číslo výrobku: 1876786040 Materiál: nádoba na mixování lze mýt v myčce, víko a škrabka z kvalitního plastu.

Díky víku je rovněž možné skladovat a uchovávat v čerstvém stavu. Dvě ostré čepele z ušlechtilé oceli pracují rotujícím způsobem ve dvou výškách a během několika sekund zajišťují spolehlivý výsledek. U víka a rotoru se doporučuje ruční praní. Multifunkční kráječ mixuje, krájí, drtí a může být použit jako kráječ zeleniny, sekání česneku, seká, cibule, multisekáček, chopper nebo garlic drtič.

Obsah: 1 x drtič s víkem na uchovávání čerstvosti výška 14 cm, objem 900 ml vč. Kráječ má bajonetový uzávěr pro bezpečné uzavření protiskluzové nádoby během zpracování zeleniny, ořechů, cibule, bylin nebo ovoce. Epele z ušlechtilé oceli.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost1.01
Šířka4.72
Číslo dílu1876786040
Modelka1876786040

3. Genius

#ad

Tužek, Genius Nicer Dicer Fun nožní vložky 5 dílů perfektní doplněk k vašemu Nicer Dicer Fun – XXL nůž pro perfektní výsledky řezání kostek, proužků, kotoučů

#ad
Genius #ad - Perfektně sladěné příslušenství pro Nicer Dicer Fun! Zcela nová vlastnost: rajčatové kráječky. Nejjednodušší čištění díky čisticímu štětci. Originální nicer dicer kvalita v jedinečném, zvířecím designu! Extra ostré čepele v kvalitě G-NOX.
ZnačkaGenius #ad
Číslo díluA34198

4. Genius

#ad

Kráječ zeleniny a zeleniny, Genius Nastavitelný hoblík Nicer Dicer Chef Speed Slicer vč. mobilu Hopper 2 díly – pro krájení rovnoměrných plátků 1–5 mm – kráječ na okurky

#ad
Genius #ad - Jednotlivé díly vhodné do myčky lze zcela jednoduše odstranit z podkladové desky. Plynule nastavitelná přívodová deska – proto obratem ruky a zcela podle přání plátky od tenoučké 1 mm do silné 5 mm.
ZnačkaGenius #ad
Výška4.53
Délka8.86
Hmotnost0.9
Šířka4.61
Číslo díluA27057

5. Genius

#ad

Tužky, plátky, kráječ na okurky, mandolína, Genius Nicer Dicer Smart 6 ks zelený – kráječ zeleniny na kostky, proužky a čtvrtiny – kráječ salátu

#ad
Genius #ad - Bez námahy, rychle a zcela bez proudu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnými vložkami nožů na úrovni restaurace v co nejkratším čase.

Multifunkční kráječ je geniální systém pro přípravu salátů, ovocných a zeleninových pokrmů. S nicer dicer smart vytvoříte malé a střední kostky nebo tužky, plátky, proužky a čtvrtky. Ovládáním tlačítka "push" se integrovaná čisticí deska automaticky tlačí dolů a vyčistí i ty nejmenší zbytky jídla. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Flexibilní multitalent pro vaši kuchyni a ideální pomocník pro zdravou výživu. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Ultrarobustní řezací víko se snadno zacvakne na protiskluzovou sběrnou nádobu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.33
Délka9.76
Hmotnost1.57
Šířka4.84
Číslo díluA34127
ModelkaA34127

6. Genius

#ad

Kráječ Nicer Dicer Smart Genius | 14 dílů | Kiwi | Krájení | Strouhání | Krouhání | Krájení na kostičky | Kráječ na ovoce a zeleninu | Znáte z TV

#ad
Genius #ad - Vč. Víka s funkcí samočištění. Bez námahy výměna nožů nástavců. Lze mýt v myčce. Epele z mimořádně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli ve kvalitě G-NOX. Nožové nástavce 2 v 1 pro současné řezání.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost2.87
Šířka8.27
Číslo díluA33902
ModelkaA33902

7. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin.

Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce. Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu. Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky. Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

8. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny, multifunkční kráječ zeleniny, kráječ hranolků, kráječ na cibuli, kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, mandolínu

#ad
Genius #ad - Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové.

Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ. Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu. S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, velké kostky nebo tužky, střední, plátky, proužky a čtvrtky.

Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny. Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934

9. Genius

#ad

Kráječ ovoce, kráječ hranolek, A34141, Genius Kráječ zeleniny Nicer Dicer Plus 12 dílů, univerzální kráječ – kostky/kolíky/krájení/loupání/skladování, kráječ na cibuli, stříbrný/černý

#ad
Genius #ad - Záchytná nádoba pro přímé řezání dovnitř zajišťuje čistý způsob práce. Oloupněte své ovoce a zeleninu jako profesionální rukou pomocí škrabky. Epele z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě g-nox zajišťují perfektní výsledky! Vždy rovnoměrně nakrájejte jemné plátky s hoblíkem o tloušťce 2 mm. Oblíbený nicer dicer plus v ušlechtilém vzhledu! Díky třpytivé barvě se každý kus stane unikátem.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka1.97
Číslo díluA34141
ModelkaA34141

10. Genius

#ad

Nůž kompatibilní pouze s Nicer Dicer Chef objem 2100 ml, Genius Nicer Dicer Chef vložky na nože 6 x 6 + 6 x 30 + 12 x 48 mm vč. vložky na rajčata 6 mm

#ad
Genius #ad - Rozmanité nožové vložky jsou ideálním doplňkem k inovativnímu Nicer Dicer Chef. S vložkou na nože máte mnoho možností řezání, tužky, jako např. Vložky na nože nicer dicer lze mýt v myčce, a proto je lze zcela jednoduše čistit. Vložky nožů můžete snadno vyměnit a zcela jednoduše uložit a skladně uložit. Kostky, plátky a proužky. Jsou vyrobeny z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě G NOX.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška16.5
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka14.41
Číslo díluA27058