Top 10 Maxtra Pro All-in-1 Kartusche – Filtrační vložky na vodu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BRITA

#ad

Filtrační patrony kazeta pro všechny vodní filtry BRITA snížit vápno, chlor & chuť rušivých látek ve vodě z kohoutku, BRITA MAXTRA + 12 Pack

#ad
BRITA #ad - Ochrana před zanesením vápníkem: filtrační kartuše maxtra+ prodlužuje životnost kávovarů a rychlovarných konvic tím, že snižuje vodní kámen ve vodě – pro optimální ochranu přístroje.

Perfektní chuť: pro plné aroma čaje nebo kávy snižuje filtrační kartuše Brita ve vodě z vodovodu spolehlivě obsah vápna a látek poškozujících chuť, jako je třeba chlór. Pokud po 4 týdnech začne na víku filtrační konvice Brita blikat upozornění, měla by se použít další náhradní kazeta Maxtra+. 100 l filtrované vody / zcela bez BPA.

Rozsah dodávky: 12 × filtrační kartuše brita maxtra+ / roční zásoba pro všechny vodní filtry Brita – jedna kartuše stačí na 4 týdny, resp. Kvalita a design z německa: zákazníci na celém světě důvěřují kvalitě Brita / jako německý rodinný podnik splňují filtry na pitnou vodu Brita nejvyšší nároky na kvalitu výrobku.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost0.28
Šířka2.17
Číslo dílu1023130
Modelka1023130
Záruka2 jahre.

2. Brita Maxtra PLUS

#ad

Bílá, 5 + 1, Brita Maxtra PLUS Filtrační kartuše

#ad
Brita Maxtra PLUS #ad - Technologie Microflow. Obsah: 6 filtračních kazet. Redukce zápachu, chlór. Vhodné pro všechny běžné systémy Brita Maxtra.
ZnačkaBrita Maxtra PLUS #ad
VýrobceBrita #ad
Hmotnost0.28
Číslo dílu1
ModelkaMAXTRA+5+1

3. BRITA

#ad

Filtrační kartuše Brita Maxtra+, balení po 15 kusech – kartuše na všechny vodní filtry Brita pro snížení vodního kamene, chlóru a látek ovlivňujících negativně chuť ve vodě z vodovodu.

#ad
BRITA #ad - Rozsah dodávky: 15 × filtrační kartuše brita maxtra+ / xxl zásoba pro všechny vodní filtry Brita – jedna kartuše stačí na 4 týdny, resp. Kvalita a design z německa: zákazníci na celém světě důvěřují kvalitě Brita / jako německý rodinný podnik splňují filtry na pitnou vodu Brita nejvyšší nároky na kvalitu výrobku.

Ideální chuť: pro neperlivou vodu nebo plnou vůni kávy a čaje snižuje filtrační kartuše Brita ve vodě z vodovodu spolehlivě obsah vápna a látek poškozujících chuť, jako je třeba chlór. 100 l filtrované vody / zcela bez BPA.

Pokud po 4 týdnech začne na víku filtrační konvice Brita blikat upozornění, měla by se použít další náhradní kazeta Maxtra+. Ochrana před zanesením vápníkem: filtrační kartuše maxtra+ prodlužuje životnost kávovarů a rychlovarných konvic tím, že snižuje vodní kámen ve vodě – pro optimální ochranu přístroje.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.28
Šířka1
Číslo dílu079574
Modelka079574
Záruka2 year limited warranty.

4. Brita

#ad

Brita filtrační kartuše MaxtraPlus

#ad
Brita #ad - Všechny části, které přicházejí do styku s vodou, neobsahují BPA. Kvalita a design z německa: zákazníci po celém světě důvěřují kvalitě BRITA. Perfektní chuť: pro plné aroma čaje snižuje kartuše spolehlivě chlór ve vodě z vodovodu. Ochrana před kalcifikací: filtrační kartuše prodlužuje životnost kuchyňských spotřebičů. Pokud po 4 týdnech bliká praktická indikace na víku konvice, měla by se použít další doplňovací kazeta.
ZnačkaBrita #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost0.28
Šířka2.17
Číslo dílu1023128
Modelka1023128
Záruka2 roky výrobce.

5. BRITA

#ad

Kazety pro všechny filtre vody značky BRITA pro snížení obsahu vodního kamene, chlóru a látek poškozujících chuť v pitné vodě, BRITA Filtrační patrony MAXTRA + v balení 4

#ad
BRITA #ad - Kvalita a design z německa: zákazníci po celém světě důvěřují kvalitě BRITA. Všechny části, které přicházejí do styku s vodou, neobsahují BPA. Ochrana před kalcifikací: filtrační kartuše prodlužuje životnost kuchyňských spotřebičů. Pokud po 4 týdnech bliká praktická indikace na víku konvice, měla by se použít další doplňovací kazeta. Perfektní chuť: pro plné aroma čaje snižuje kartuše spolehlivě chlór ve vodě z vodovodu.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost0.28
Šířka2.17
Číslo dílu1023124
Modelka1023124
ZárukaZáruka výrobce.

6. BRITA

#ad

Kazety pro všechny filtre na vodu BRITA pro redukci vodního kamene, chlóru a látek poškozujících chuť v pitné vodě, BRITA Filtrační patrony MAXTRA + v balení po 2

#ad
BRITA #ad - Kvalita a design z německa: zákazníci po celém světě důvěřují kvalitě BRITA. Ochrana před kalcifikací: filtrační kartuše prodlužuje životnost kuchyňských spotřebičů. Všechny části, které přicházejí do styku s vodou, neobsahují BPA. Perfektní chuť: pro plné aroma čaje snižuje kartuše spolehlivě chlór ve vodě z vodovodu. Pokud po 4 týdnech bliká praktická indikace na víku konvice, měla by se použít další doplňovací kazeta.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška2.95
Délka3.94
Hmotnost0.28
Šířka2.2
Číslo dílu1023118
Modelka1023118

7. BRITA

#ad

BRITA 075 224 MAXTRA+ balení 3 akce

#ad
BRITA #ad - Materiál: umělá hmota. Hmotnost balení: 421, 0 gramů. Rozměry balení d x Š x v: 6, 0 x 11, 0 x 24, 0 Zm. Země původu:- Německo.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA GmbH #ad
Výška9.45
Délka2.36
Hmotnost0.9
Šířka4.33
Číslo dílu075 224
Modelka075 224

8. BRITA

#ad

BRITA Kartuše s vodním filtrem MAXTRA PRO extra ochrana proti vodnímu kameni – 4 ks v balení – originální náhradní kartuše BRITA pro maximální ochranu přístroje a redukci vodního kamene, nečistot,

#ad
BRITA #ad - Důvěřujte originálu: čistou, čerstvou a chutnou chutnou vodu z vodovodu Brita – navíc spolehlivě chrání kuchyňské spotřebiče před kalcifikací. Rozsah dodávky: náhradní kartuše balení se 4 x originální kartuše Brita MAXTRA PRO extra ochrana proti vodnímu kameni.

Inovativní 4stupňová filtrace s přírodními perličkami s aktivním uhlím a iontovými výměníky: redukuje látky rušivé pachy a chuť, jako je chlór, jakož i kovy jako olovo a měď. Vhodné pro všechny nádoby na vodní filtry brita & brita Flow: díky osvědčenému systému Brita PerfectFit máte záruku spolehlivé a úplné filtrace.

Kvalita a design z německa: celosvětově důvěřují zákazníci kvalitě Brita / Jako německý rodinný podnik jsou filtry na pitnou vodu Brita za nejvyšší nároky na kvalitu výrobku. Expert na ochranu přístroje: snižuje hladinu vápna dokonce +50 % efektivněji než kartuše Brita Maxtra PRO ALL-IN-1 – koncipovaná pro tvrdou až extrémně tvrdou vodu a obzvláště vhodná pro lepší chuť čaje a kávy.
ZnačkaBRITA #ad
VýrobceBRITA SE #ad
Výška4.53
Délka4.53
Hmotnost0.23
Šířka6.46
Číslo dílu122188
Modelka122188
ZárukaŽádné údaje.

9. Brita

#ad

Brita Maxtra Pro 6 filters LIMESCALE EXPERT 4006387121983 Filterkartusche Weiß

#ad
Brita #ad - Reduziert +50% mehr kalk als die briTA MAXTRA PRO All-in-1 Kartusche. Verbesserte filterleistung: das innovative mikromesh reduziert Mikropartikel ≥ 30 μm sogar 4-mal besser im Vergleich zur vorherigen BRITA MAXTRA+ Filterkartusche – ideal für alte Rohre. Reduziert mikrokunststoffe, Chlor und Schwermetalle, hochwertiges gefiltertes Wasser, nachhaltigere Lösung. Passend für alle brita und brita flow-kanne: nicht nur kompatibel, sondern dank des bewährten BRITA PerfectFit-Systems es eine vollständige und zuverlässige Filtration.
ZnačkaBrita #ad
Hmotnost1.87
Číslo dílu1050825
Modelka1050825

10. Brita

#ad

Maxtra Pro Expert Wasserfilter gegen Kalk, 6 Stück

#ad
Brita #ad - Haltbarkeit hergestellt in europa mit 50 % biobasiertem und recycelbarem Material, wenn es an einer der teilnehmenden Sammelstellen gemeldet wird.

B. Brita. Innovative filterung: reduziert kalkablagerungen, die den Geschmack und Geruch von Leitungswasser beeinträchtigen können, substanzen, wie z. Ideal für alte Abflüsse. Chlor, feine partikel ? 30 µm und einige Metalle wie Blei und Kupfer. Verbesserte filterleistung: das extra dünne netz ermöglicht eine bis zu viermal effizientere Reduzierung feiner Partikel ? 30 ?m im Vergleich zu MAXTRA+. Experte für kalkschutz: 50 % stärker als die maxtra PRO All-in-1-Kartusche – ideal für Regionen mit hartem bis sehr hartem Leitungswasser.
ZnačkaBrita #ad
Hmotnost1.85
Číslo dílu1050936
Modelka1050936