Top 10 Markise balkon 3m – Zahradní markýzy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. home Trends

#ad

Vodoodpudivá a ochrana proti slunci, markýzový potah, balkónová markýza, Home Trends Markýza, 4 x 3 m, náhrada markýzy P1018, markýza s volánem, náhradní látka 387 x 300 cm

#ad
home Trends #ad - Der markisenstoff aus festem polyester-gewebe 280 g/m² ist formbeständig und widerstandsfähig. Unsere markisenersatzstoffe sind in verschiedenen farben erhältlich, um Ihrem persönlichen Geschmack und dem Stil Ihres Gartens gerecht zu werden. Sie schaffen eine gemütliche Atmosphäre auf Ihrer Terrasse, Ihrem Balkon oder um den Pool herum.

Dank des widerstandsfähigen Materials können Sie die Markise den ganzen Sommer über draußen lassen. Auch bei längerer verwendung behält der Stoff seine Spannung und sein schönes Aussehen bei. Diese markisenbespannung besteht aus hauptstoff von 387 x 300 cm und 1 getrennt Volant, die für 400 x 300 cm Markisen geeignet ist. Unsere markisenstoffe und Volant sind separat zu bespannen. Durch seine hohe qualität verleiht er Ihrem Garten einen ansprechenden und eleganten Look.

Der stoff ist fertig genäht und hat wandseitig eingenähte Loch für Schlaufe, um den Stoff an der Markise zu befestigen. Mit unserem markisenersatzstoff aus 100% festem polyester-gewebe können sie ihre alte Markise einfach und schnell erneuern oder aktualisieren. Unsere markisenersatzstoffe eignen sich perfekt für den einsatz im garten. Wählen sie aus verschiedenen Farben, um eine stilvolle und gemütliche Atmosphäre im Freien zu schaffen.
Značkahome Trends #ad
VýrobceHooeasy #ad

2. Ultranatura

#ad

Ultranatura Boční markýza Maui – boční roleta jako ochrana před nežádoucími pohledy pro vertikální připevnění – 300 × 180 cm

#ad
Ultranatura #ad - Boční roleta jako ochrana před nežádoucími pohledy pro vertikální připevnění. Individuální délky vytažení až do 3 m při výšce cca 1, 80 m. V zasunutém stavu velmi skladná 18, 5 cm – různé barevné variace. Odolná vůči povětrnostním vlivům a nepromokavá – vysoká stabilita a odolnost proti protržení. Optimální ochrana soukromí a ochrana před větrem.
ZnačkaUltranatura #ad
VýrobceUltranatura #ad
Výška70.87
Délka118.11
Hmotnost18.74
Šířka5.51
Číslo dílu200100001040
Modelka200100001040

3. Vana Vana Deutschland Gmbh

#ad

Potah markýzy, markýzový hadřík, látky do stanu, SPD023, hotově šité 3 x 2 m, náhradní látky vč. volánu, VANA markýzové látky, ochrana proti slunci

#ad
Vana Vana Deutschland Gmbh #ad - Uv 60+, odolný proti roztržení, vysoký ochranný faktor, počasí a hnilobě. Markýzová látka z pevné polyesterové tkaniny 280 g/m². Odpuzuje prach, olej, nečistoty a mastnotu díky polyuretanové vrstvě. 1 x hadřík na markýzu s 1 x volánem. Materiál: polyester: 100%, tvarově stálá, syntetická vlákna, odolná.
ZnačkaVana Vana Deutschland Gmbh #ad
VýrobceVANA Deutschland GmbH #ad
Hmotnost0.62

4. paramondo

#ad

3,5 x 2,5 m, Markýzy s kloubovými rameny Paramondo Easy velikost a barva dle vašeho výběru

#ad
paramondo #ad - Světlostálé barvy si dlouho zachovají svoji svítivost. Dodávané kombinované držáky umožňují upevnění na stěnu nebo na strop. Tek a volánek jsou opatřeny vrstvou odpuzující vodu a nečistoty.

Doporučujeme vám také výlučné použití originálního příslušenství. Montáž kloubového ramene je velmi jednoduchá. Samotné nastavení sklonu je možné až do 45°. Vodováha integrovaná v profilu výpadku pomáhá při přesném vystartování. Proto nejsou součástí dodávky. Ovládání probíhá pomocí kliky. Rouby a hmoždinky musí být pro upevnění sladěny s příslušným podkladem.

Nastavení úhlu sklonu se provádí přímo na ložisku kloubového ramene. Robustní hliníková konstrukce naší easy je opatřena bílým práškovým nástřikem, který chrání konstrukci před škodlivými povětrnostními vlivy. Tato markýzová utěrka je vyrobena z vysoce kvalitní polyesterové látky.
Značkaparamondo #ad
Výrobceparamondo #ad
Výška6.69
Délka137.8
Hmotnost78.26
Šířka98.43

5. Outsunny

#ad

Outsunny Vertikální markýza, polyesterová látka + hliník, balkonová markýza, 120 x, tmavě šedá, vertikální markýza, ochrana proti větru, ochrana před nežádoucími pohledy s ruční klikou, boční roleta

#ad
Outsunny #ad - Ochrana ochrana: lidé a nábytek jsou chráněni před silným UV zářením. Prodyšná tkanina: lehká tkanina je prodyšná.

Udržuje vás v chladu a stínu: náš venkovní slunečník je ideální pro verandy, paluby a další oblasti vašeho domu směřující ke slunci, terasy, takže si můžete odpočinout a užívat si krásného počasí, aniž by překonalo teplo. Mechanismus pružných koleček umožňuje bezproblémové otevírání a zavírání. Odolná: tato markýza se hodí do každého počasí a je odolná proti plísním a plísním. Jednoduchá montáž: markýza je dodávána včetně držáků na stěnu nebo strop.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška78.74
Délka47.24
Hmotnost5.95
Šířka0
Číslo díluDE830-2350431
Modelka830-235

6. empasa

#ad

Sluneční markýza, markýza, ochrana proti slunci, empasa Elektrická kazetová markýza 'Profi' s LED osvětlením, kloubová markýza, kazetová markýza, sluneční markýza

#ad
empasa #ad - Integrované LED osvětlení. Předmontované. Stabilní kloubová ramena díky dvojitému vedení ocelového lanka. Elektrické ovládání pomocí dálkového ovládání. Boční motor a nouzová klika: vpravo.
Značkaempasa #ad
Výrobceempasa #ad

7. home Trends

#ad

Dual-hliník 40 mm, home Trends Držák markýzy na strop a nástěnný držák s možností úpravy ocel/hliník a bílý/antracitový na výběr 1

#ad
home Trends #ad - Včetně upevňovacího materiálu – držáky na stěnu / stropní držáky z kvalitního hliníku, upevňovací šroub s maticí a betonovými hmoždinkami jsou součástí dodávky.

Vysoce kvalitní a univerzální – díky našemu vysoce kvalitnímu hliníku a oceli nemá rez žádnou šanci. Držák je optimálně použitelný jako nástěnný hák pro markýzy a mnoho dalšího. Přesvědčte se sami! vhodné pro všechny se čtyřhrannou tyčí 40 x 40 mm nosné trubky kloubového ramene nebo polokazetovými markýzami. Pohodlná montáž: díky dodanému montážnímu materiálu si ušetříte cestu do železářství.
Značkahome Trends #ad
VýrobceLead GmbH #ad
Výška2.76
Délka7.09
Šířka5.12
Modelka35/40 Dual Purpose Plate

8. Angerer Freizeitmöbel GmbH

#ad

Oranžová, Angerer závěsná markýza Dralon č. 200

#ad
Angerer Freizeitmöbel GmbH #ad - Vysoká kvalita: důvěřujte kvalitě made in germany. Je beze zbytku a snadno odstranitelná, takže je ideální pro nájemní byty. Praktické funkce: naše markýza má řetězový pohon s lehkým chodem a bezúdržbovým.

Současně poskytuje stín, takže můžete pohodlně a bezstarostně relaxovat na terase. Sluneční ochrana: naše markýza chrání před slunečním zářením a nabízí tak ochranu před UV zářením. Montáž bez vrtání: montáž markýzy na balkon se provádí upnutím a tím bez vrtání a hmoždinek. Kromě toho lze markýzu rozšířit vhodným balkonem a ochranou proti pohledům ze strany resp.

Kliku lze volitelně namontovat vpravo nebo vlevo, zatímco montážní výška je plynule nastavitelná. Vhodné rozšíření: náhradní díly pro markýzu lze kdykoliv doobjednat jednotlivě. Pozinkovaný ocelový rám s práškovým nástřikem nabízí robustní držení, zatímco kvalitní a pratelný polyakrylový potah chrání před sluncem.
ZnačkaAngerer Freizeitmöbel GmbH #ad
VýrobceAngerer Freizeitmöbel GmbH #ad
Výška108.27
Délka59.06
Šířka118.11
Číslo dílu2302/200
Modelka2302/200

9. SONGMICS

#ad

SONGMICS Hliníková boční markýza, neprůhledná, boční roleta, ochrana proti slunci, ochrana před nežádoucími pohledy, výsuvná, antracit GSA165G, 160 x 350 cm, terasu, zahradu, na balkon

#ad
SONGMICS #ad - Kromě toho nabízí dodávaný podlahový držák s ochranným krytem praktickou možnost montáže pro snadné použití. Díky ochrannému faktoru upF 50+ je kromě toho odolný proti vyblednutí barev. Snadné napnutí a bezhlučnost tato boční markýza je vybavena kvalitní pružinou a lze ji během používání snadno napnout bez rušivých zvuků.

Robustní a s dlouhou životností skříň a sloupky jsou vyrobeny z kvalitní hliníkové slitiny a šrouby ze zinkové slitiny a niklu jsou odolné proti korozi a mají dlouhou životnost. Prémiová markýza stínidlo na markýzu z polyesteru 280 g/m² s polyuretanovou vrstvou je chráněno proti stříkající vodě a neprůhledné a hodí se jako ochrana před pohledy a sluncem.

Co dostanete boční roleta o velikosti 160 x 350 cm od songmics, a dětskou pojistku na rukojeti, se kterou můžete chránit balkon nebo terasu, díky které je tato balkonová markýza ještě spolehlivější. Montáž bez rozbití hlavy díky balíčku příslušenství a jasnému návodu český jazyk nelze zaručit lze tuto markýzu postavit obratem ruky.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost20.28

10. empasa

#ad

300 x 250, markýza, markýza se sklopným ramenem, ochrana proti slunci, ALU/polyester, Empasa, mnoho barev a velikostí, sluneční markýza

#ad
empasa #ad - Polyesterová tkanina 280 g/m2/vodoodpudivá. Barvy: zelená/bílá, antracitová, bílá/antracit, slonová kost krémově bílá. Integrovaný úhel sklonu do 30 stupňů. Integrovaná vodováha.
Značkaempasa #ad
Výrobceempasa #ad