Top 10 Little People Figuren – Zvířecí hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

6 klasických figurek Disney, podporuje jemnou motoriku, HPJ88, Fisher-Price Disneys 100. narozeniny, sada figurek Micky Mouse a jeho přátelé, pro děti od 18 měsíců do 5 let

#ad
Fisher-Price #ad - Slavíme disneyho 100 Narozeniny s touto sadou figurek Little People s klasickými postavičkami Disney. Tyto figurky mají perfektní velikost pro malé dětské ruce. Obsahuje 6 figurek: micky myš, daisy Duck, Donald Duck, Minnie myš, Goofy a Pluto. Díky uchopení a pohybu se podporuje jemná motorika. Inspiruje malé děti a děti předškolního věku od 18 měsíců do 5 let k vymýšlení nápaditých příběhů. Každá figurka je přes 6 cm vysoká a okouzlí lesklými, třpytivými akcenty u příležitosti 100 Disney narozeniny.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost0.83
Šířka5
Číslo díluHPJ88
ModelkaHPJ88
ZárukaZáruka 2 roky

2. Peppa Pig

#ad

Ab 3 JahrenExklusiv bei Amazon, enthält 8 Figuren, Peppa Pig Dr. Polar Bears Besuch bei Peppa und ihren Freunden Figurenpack, Vorschulspielzeug

#ad
Peppa Pig #ad - Je nach Verfügbarkeit. Peppa und ihre freunde lernen eine neue Ärztin kennen! es ist ein aufregender tag, an dem peppa und ihre Freunde Dr. Ein oinktastisches geschenk fÜr vorschulkinder: dieses 8-teilige Figurenset für Kinder und kleine Fans von Peppa Wutz ab 3 Jahren ist zu jeder Zeit ein tolles Geschenk und ganz besonders nach dem Besuch beim Kinderarzt.

Polar bear treffen, eine 7, 5 cm große Figur mit Stethoskop. Polar bears besuch bei peppa und ihren freunden“ enthält 8 figuren, Emily Elefant, Luzie Locke, 5 cm groß sind — Peppa Wutz, die rund 7, die Kuh, die Ärztin und ihre Nichte.

Nachhaltige verpackung: der Artikel kommt in einer einfachen, recycelbaren Verpackung, die sich leicht öffnen lässt. Separat erhältlich. EnthÄlt 8 figuren 7, klausi kläff, schorsch wutz, 5 cm: der figurenpack „dr. Es gibt noch mehr peppa pig spielzeuge von hasbro: es gibt auch die Spielsets Peppa s Club Freundebox, Peppas Spielplatzfreunde Überraschungspack und Winterspaß mit Familie Wutz.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška4.75
Délka2
Hmotnost0.42
Šířka8
Číslo díluF4827FF1
ModelkaF4827

3. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Little People Disney Encanto Figuren-Set mit 7 Figuren für Pretend Play ab 18 Monaten

#ad
Fisher-Price #ad - Fördert fantasievolles geschichtenerzähl-Spielen für Kleinkinder und Vorschulkinder im Alter von 18 Monaten bis 5 Jahren. Enthält 7 figuren: mirabel, Dolores, Luisa, Isabela, Camilo, Antonio und Bruno. Jede figur ist über 7 cm groß und ist wie eine andere Figur aus dem Film gestylt. Feiern sie disney 100 years of wonder mit diesem Little People Figuren-Set mit der Madrigal-Familie aus Walt Disney Animation Studio's Encanto. Die figuren haben genau die richtige Größe für kleine Hände zum Greifen und Bewegen, um die Feinmotorik zu stärken.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher-Price #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost1.12
Šířka5
Číslo díluHMX75
ModelkaHMX75

4. Fisher-Price

#ad

8 roztomilých zvířecích figurek pro farmu, Fisher-Price GFL21 – Farma Little People, hračka dárek pro děti od 1 roku

#ad
Fisher-Price #ad - Sada figurek s osmi hospodářskými zvířaty. Pro děti od 1 do 5 let. Figurky mají perfektní velikost pro malé ruce. Obsahuje následující figurky: lama, prase, koza, kůň, kráva, kuře, ovce a pes. Tyto figurky lze sbírat a starat se o zvířecí divokou" zábavu na farmě hrací sada je k dostání samostatně.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška11
Délka9
Hmotnost1
Šířka3
Číslo díluGFL21
ModelkaGFL21
Záruka2 roky výrobce

5. HABA

#ad

HABA Little Friends Kočičí miminka, Domácí zvířata pro kreativní hraní rolí, zvířecí figurka pro děti od 3 let, Panenka z robustního plastu – 1303891001, S kočičím košem a přikrývkou

#ad
HABA #ad - Okamžitý požitek ze hry: tato sada s kočičími miminky, kočičím košem a přikrývkou umožňuje kreativní hraní bez náročné montáže. Vysoce kvalitní zpracování: kočičky a jejich příslušenství jsou vyrobeny z odolného plastu, což zajišťuje dlouhou radost ze hry a realistické hraní rolí.

Děti se mohou ponořit přímo do nápaditých dobrodružství. Hrají žerty a rádi si navzájem hrají na své hebké dece. Když se unaví, spíte ve svém kočičím košíku. Jedno z kočiček je bílé, druhé šedě pruhované. Roztomilá kočička: obě tyto kočky little friends od haba jsou naprosto rozkošné a nadchnou děti od 3 let.

Ivá hra: kočičí miminka jsou plná energie a jsou úžasně divoká. Objevte svět jemných přátel: kromě zábavy nabízí svět little friends také příběhy pro čtení nahlas, DIY obsah a užitečné informace pro rodiče, aby prohloubily herní zážitek.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška1.18
Délka7.48
Hmotnost0.13
Šířka3.54
Číslo dílu303891
Modelka303891
ZárukaZákonná záruka 201 let

6. SCHLEICH

#ad

Figurka na hraní, schleich 14763 africké sloní miminko, pro děti od 3 let, WILD LIFE

#ad
SCHLEICH #ad - Velikost v x š x h cm: 5, 5x6, 8x3, 5. Zboží patří do tematického světa Wild Life a je vhodné pro děti od 3 do 8 let. Figurky schleich jsou všechny do detailu vymodelovány a představují pedagogicky hodnotné hry. Zboží patří do tematického světa wild LIFE a je vhodné pro děti od 3 do 8 let. Figurky schleich jsou modelovány do detailu a představují pedagogicky hodnotné hry.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška2.2
Délka2.7
Hmotnost0.07
Šířka2.7
Číslo dílu14763
Modelka14763
Záruka1 rok

7. Fisher-Price

#ad

Mattel Fisher-Price CHD20, Little People sada pro milovníky zvířat

#ad
Fisher-Price #ad - Přesně ta správná velikost pro malé dětské ruce. Perfektní doplněk k farmě Little People Tierfreunde k dostání samostatně. Ideální dárek pro předškoláky. Od 12 měsíců. Sada obsahuje celkem devět zvířat: prase, lama, kachna, kůň, králík, ovce, koza, kráva a kohout.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška9.5
Délka9
Hmotnost0.65
Šířka2.25
Číslo díluCHD20
ModelkaCHD20

8. Terra by Battat

#ad

Figurky na farmu Terra – krávy, dětská farma hračka pro dívky a chlapce od 3 let, býci, osli – sada 6 realistických zvířecích figurek

#ad
Terra by Battat #ad - Obdivujte tato farmářská zvířata: obsahuje angus býka, býka s dlouhým rohem, holstenskou krávu, býka Holsten, krávu na Vysočině a osla.

Skvělá naučná hračka pro učení zvířat, skvělý dárek pro dívky a chlapce. Vzdělávací hračka: se zvířecími figurkami mohou děti objevovat nové druhy a vzbudit velký zájem o přírodu. Realistické detaily: figurky v různých pozicích a velikostech jsou ideální pro děti a sběratele. Dětská hračka je doporučena pro děti od 3 let. Objevte celou řadu terra s velkým výběrem hraček zvířecích figurek, hracích sad a příslušenství. Sbírejte je všechny. Zvířata jsou cca délka 10 – 13 cm.
ZnačkaTerra by Battat #ad
VýrobceBranford #ad
Výška4.01
Délka5.63
Šířka5
Číslo díluAN6043BZ
ModelkaAN6043BZ

9. Terra by Battat

#ad

Gorilla – Realistische Tierfiguren Set, Tiger, Terra 3 Dschungeltiere Figuren – Löwe, Kinder Spielzeug für Mädchen und Jungen ab 3 Jahre

#ad
Terra by Battat #ad - Das kinderspielzeug ist empfohlen für Kinder ab 3 Jahren. Der löwe ist ca. Großartiges lernspielzeug zum Tiere lernen, großartiges Geschenk für Mädchen und Jungen.

Sammle sie alle! entdecke die gesamte Terra Reihe mit einer großen Auswahl an Spielzeug Tierfiguren, Spielsets und Zubehör. Bewundere diese dschungeltiere: enthält einen Löwen, einen Tiger und einen Gorilla. Realistische details: die figuren in verschiedenen posen und Größen sind ideal für Kinder und Sammler. 13 x 8 cm, der tiger 10 x 6 cm und der Gorilla 8 x 8 cm groß. Lernspielzeug: mit tierfiguren können Kinder neue Arten entdecken und großes Interesse an der Natur wecken.
ZnačkaTerra by Battat #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška2.95
Délka5.31
Hmotnost0.22
Šířka4.13
Číslo díluAN2837Z
ModelkaAN2837Z

10. HABA

#ad

Zoo Můj první svět her – velká hrací sada, HABA 7633

#ad
HABA #ad - Dřevěná hračka pro děti od 1, 5 roku v praktickém úložném a přepravním kufru. Malí milovníci zvířat mohou objevit spoustu věcí a hrát si s čistými dřevěnými figurkami a domem ze stabilní lepenky. Malé děti vytvoří svou vhodnou zoologickou zahradu se zvířaty, rostlinami a herní krajinou s mnoha detaily. S mnoha herními nápady: napínavé úkoly na pohled a příběhy z poslechu podporují pozornost těch nejmenších. Velká hrací sada v zoo od haba obsahuje kompletní mini zvířecí zahradu pro děti od 18 měsíců.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška4.17
Délka9.25
Hmotnost0
Šířka12.56
Číslo díluHA-1102
Modelka7633
Záruka2 roky