Top 10 Kimchi Behälter – Dózy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. delicret the delicate secrets of the world

#ad

DELICRET – 2 × box na těsto a 1 × víčko| boxy na pizzu | vnější rozměry krabičky na těsto: 40 × 30 × 10 | nejvhodnější jako vana na těsto s víkem na těsto | nádoba na těsto na pizzu | nádoba na pizzu

#ad
delicret the delicate secrets of the world #ad - Krabičky na pizzu s víkem umožňují cirkulaci vzduchu jen tolik vzduchu, aby těsto na pizzu zachovalo vlhký povrch a přesto unikaly přebytečné plyny.

Vynikající chutě těsta potřebují čas na dozrání. Pro každého pekaře na pizzu jsou nádoby na těsto na pizzu nutností. Naše nádoba na těsto na pizzu ze speciálního plastu vhodného pro potraviny. Vnější rozměry boxu: 40x30x10cm. Pro kvašení a skladování velkého množství těsta. Nádoby na těsto na pizzu lze skladně stohovat. Pro větší potěšení z pečení pizzy má náš box na pizzu velmi hladký povrch, který zajišťuje nepřilnavý a snadno se čistí během několika sekund. Pro použití jako nádoba na pizzu nebo jako úložný box pro všechny potraviny.
Značkadelicret the delicate secrets of the world #ad
Výrobcedelicret the delicate secrets of the world #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluDEHM-300-328

2. LocknLock

#ad

Objem 9 l, Lock & Lock HPL838, multifunkční box

#ad
LocknLock #ad - S praktickou mřížkou. Díky tomu zůstanou uložené potraviny déle čerstvé a vůně nemůže vyprchat. Lze je mýt v myčce. Dózy lock & lock neobsahují bpa, a proto jsou nezávadné pro uložení potravin včetně dětské výživy. Dózy lze bez problémů postavit obráceně, nic neprosákne, vše zůstává v krabici, protože víko Lock & Lock je naprosto těsné.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLOCK & LOCK #ad
Výška7.28
Délka11.61
Hmotnost1.39
Šířka9.06
Číslo díluHPL838
ModelkaHPL838
ZárukaHerstellergarantie.

3. LocknLock

#ad

LOCK & LOCK HPL933BT Pickle kontejner

#ad
LocknLock #ad - Ať už k uložení zbytků nebo k zabalení oběda, stohovatelných designů vám umožňuje ušetřit místo ve vašich skříních, ledničkách a mrazničkách. Podpořte zdravý životní styl a ušetřete místo, díky kterým jsou trvanlivé, že investujete do některých nádob Lock & Lock.

Ada jedinečných, mrazničce a v myčce pouze v horním koši nádobí. Byl proveden přísné hygienické a bezpečnostní testy amerického fadu a německého SGS. Dlouhá životnost – naše nádoby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jídlo a peníze tím, pevné a trvanlivé. Bez bpa a schváleno fad: vyrobeno z materiálu bez boa, který zajišťuje, že nádoby jsou bezpečné. Pohodlná obsluha: lze použít v mikrovlnné troubě, lock & lock jsou pohodlné v kuchyni nebo pro jiné domácí potřeby.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLOCK & LOCK USA, INC. #ad
Výška5.2
Délka4.7
Hmotnost0.4
Šířka4.7
Číslo díluHPL933BT
ModelkaHPL933BT

4. LocknLock

#ad

Výhodné balení, Lock & Lock HPL823O3 – Potravinové dózy

#ad
LocknLock #ad - Plast. Dózy lock & lock jsou vzduchotěsné a vodotěsné. Dózy lock & lock jsou ideální pro skladování potravin, bez BPA. Víčka dóz lock & lock jsou vybavena patentovanými bezpečnostními zámky.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLockundLock #ad
Výška6.1
Délka6.1
Hmotnost0.75
Šířka7.09
Číslo díluHPL823O3
ModelkaHPL823O3
ZárukaŽádná záruka výrobce.

5. LocknLock

#ad

Chytrý uzavírací systém, 100% vzduchotěsný a vodotěsný úložný box, úložný box s víkem, LocknLock PP Classic úložný box s rukojetí a mřížkou, 10 l, 295 x 230 x 203 mm

#ad
LocknLock #ad - Pro každé použití existuje vhodný formát. Neobsahuje zdraví škodlivé bPA a všechny boxy jsou vhodné pro dětskou výživu. Lze mýt v myčce! pp classic: praktické multifunkční boxy řady pp classic jsou stohovatelné.

S rukojetí a mřížkou: použijte box jako svačinový box, box na uzeniny nebo jako dózu na uchovávání čerstvých potravin. Ideální úložný box na potraviny, kuchyňské doplňky nebo malé domácí spotřebiče. Neobsahuje bpa: všechny nádoby řady pp classic jsou vyrobeny z polypropylenu. UdrŽujÍ tĚsnĚ: 100% vzduchotěsné a vodotěsné! i kapaliny lze bezpečně přepravovat.

Dvoukomorové těsnění bezpečně uzavře dózy pro uchovávání potravin. Vhodné pro lednici a jako mrazicí boxy. Vytvořte si tak až o 40 % více místa v domácnosti. Praktické dózy přinášejí pořádek již více než 30 let. Originál: víko locknlock je zajištěno bezpečnostními uzávěry a nemůže se samo otevřít.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceEisenfischer #ad
Výška8
Délka11.6
Hmotnost0.44
Šířka9.1
Číslo díluHPL886
ModelkaHPL886
ZárukaŽádná záruka výrobce.

6. Crazy Korean Cooking

#ad

Contenitore con interno vuoto e coperchio, contenitore per la fermentazione di Kimchi e crauti di alta qualità, Crazy Korean Cooking, 45L 11.8 Gal Round

#ad
Crazy Korean Cooking #ad - Perfektní nádoba na kvašení a skladování, která spojuje starý korejský princip onggi s moderní technologií. Nastavitelné vnitřní vakuové víko minimalizuje vzduch uvnitř, udržuje potraviny čerstvé a zpomaluje proces rozkladu. Vysoce kvalitní polypropylenový plast smíchaný se 7 – 10% přírodního jílu pro optimální pórovitost. Chrání povrch potravin a maximalizuje křupavou texturu a živou barvu. Originální pískově hnědá nádoba na potraviny se silnou barvou.
ZnačkaCrazy Korean Cooking #ad
VýrobceCrazy Korean Cooking #ad
Výška18
Délka18
Hmotnost7.4
Šířka18
Číslo díluCOMINHKPR71061
ModelkaCOMINHKPR71061

7. GEFU

#ad

K vložení, 0,5 l, vč. zatěžovací hmotnosti, GEFU Fermentační sklenice Nativo, fermentační sklenice s víkem, fermentaci, transparentní

#ad
GEFU #ad - Hodí se jak pro fermentační proces, tak i s uzavřeným ventilem pro skladování v chladničce bez zápachu. Stohovatelné pro úspo. Istá manipulace – není nutné přeplňovat. Objem náplně 0, 5 l. Nádoba včetně víka se systémem fermentového ventilu a zatěžovací závaží z masivního skla.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost1.61
Šířka4.72
Číslo dílu15809
Modelka15809

8. Rotho

#ad

Plast PP bez BPA, 3 l 23,9 x 16,0 x 13,6 cm, transparentní/zelená, Rotho Clic & Lock dóza na uchovávání potravin 3l s víkem a těsněním

#ad
Rotho #ad - Skladování a zmrazování polévek, potravin. 9 x 16 x 13. Uzávěr: vzduchotěsné uzavření jednotlivých plastových nádob izolované od zápachu, delší trvanlivost potravin, bezpečnostní uzávěr se silikonovým těsněním, uchování aromat.

6 cm dxŠxv, obsah dózy 3 l, průhledná dóza a silikonové těsnění zelené, vyrobeno ve Švýcarsku. Komfort: dózy na uchovávání potravin pro skladování potravin, vhodné do mrazničky a vhodné do mikrovlnné trouby, lze mýt plastové boxy v myčce, průhledné úložné boxy. Materiál: plast pp, bez bpa, barva: průhledné mrazničky, zelené silikonové těsnění, vhodný do mikrovlnné trouby, vhodný do hloubky -20°, plastová nádoba s bezpečnostním uzávěrem.

Rozměry: plastový box cca 23. Použití: prostorný plastový box, žádné deformace/poškrábání úložných boxů po vyčištění v myčce nádobí, jídel, např.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška5.51
Délka9.45
Hmotnost0.68
Šířka6.3
Číslo díluROTHO_1162905518
Modelka1162905518

9. Emsa

#ad

Emsa N10128 Clip & Close Color Edition dóza na uchovávání čerstvých potravin | 2,2 litru | 100% zabezpečená proti vytečení/hygienická | bez BPA | vhodná do myčky, mikrovlnné trouby a mrazničky | Aqua

#ad
Emsa #ad - Praktické: vhodné do myčky, vhodné do mikrovlnné trouby s nejlepšími výsledky, pokud je víko umístěno diagonálně nad nádobu, vhodné do mrazu; nádoba v prémiové kvalitě: Made in Germany.

Barevná edice: průhledné víko vytváří čistý vzhled a podtrhuje moderní, trendy barvy nádob; jednoduché skladování: Praktický, prostorově úsporný a stohovatelný design. Dlouhotrvající svěžest: clip & close color edition dóza pro uchovávání potravin udrží potraviny doma déle čerstvé a lze ji použít také jako svačinový box pro práci.

Neprotékající design: 100% těsný, inovativní technologie víka, bez bakterií; bezpečný: 100% nezávadný, ideální pro přepravu tekutých potravin a absolutně bez zápachu; hygienický: 100% hygienická, bez BPA. Rozsah dodávky: emsa n1012800 clip & close color Edition dóza na uchovávání potravin 2, 2 litru, aqua modrá.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška3.9
Délka8.86
Hmotnost0.65
Šířka6.42
Číslo díluN1012800
ModelkaN1012800

10. LG Luxury & Grace

#ad

LG Luxury & Grace Balení 5 polypropylenových kbelíků 5 l 21 x 19 cm s víkem. Vzduchotěsný plast nádoba na skladování potravin. Průmyslové využití, stohovatelné, recyklovatelné, bez BPA.

#ad
LG Luxury & Grace #ad - Rádi vám pomůžeme! Optimalizuje potřebu místa. Jsou vhodné jak pro potraviny, absolutně vodotěsné a vzduchotěsné, tak i pro průmyslové použití. Přispíváme ke zdravější a udržitelnější planetě. Plastový kbelík z potravinářského polypropylenu nejvyšší kvality.

Zaručeně neobsahují bisfenol a, chemikálie škodlivé pro zdraví a životní prostředí. Mají sklopnou rukojeť pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Naše plastové kbelíky se dodávají s uzavíratelným víkem. Pokud byste měli problémy s naším výrobkem, informujte nás prosím prostřednictvím interní služby zasílání zpráv Amazon nebo na e-mailovou adresu, kterou najdete na etiketě produktu.

Objem a rozměry: objem: 5 l – výška: 21 cm – délka stran: 19 cm. Tyto nádoby určené pro snadné skladování jsou stohovatelné a lehčí než jiné plastové materiály. Nepřenášejí na potraviny ani chuť ani zápach. Péče o zákazníky. Nejvyšší kvalita. Jsou mimořádně odolné, aby se zabránilo vlhkosti a udržovaly obsah čerstvý. Bezpečné a recyklovatelné. Vzduchotěsný a bezpečný uzávěr.
ZnačkaLG Luxury & Grace #ad
VýrobceNortem Biotechnology #ad
Výška8.27
Délka7.48
Hmotnost0.24
Šířka7.48
Číslo dílu2525
Modelka2525