Top 10 Kettenbürste Fahrrad – Čisticí prostředky pro cyklistiku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Muc-Off

#ad

Muc-off 295-CT čistič pohonu jízdního kola, 500 ml

#ad
Muc-Off #ad - Rychlé a efektivní složení pro rozpouštědlo tuků. Ideální pro použití s čističem řetězu x3 praktická láhev s rozprašovačem pro snadné použití Čistí všechny oblasti pohonu a řetězu během několika sekund. Bezpečně odstraňuje nečistoty na pohonu a řetězu. Odstraňuje všechny zbytky oleje z řetězu, tuku a vosku. Biologicky odbouratelný.
ZnačkaMuc-Off #ad
VýrobceMuc-Off Ltd. #ad
Výška10.43
Délka17.91
Hmotnost1
Šířka13.39
Číslo dílu295US
Modelka295US
ZárukaOne Year Manufacturer

2. DR. WACK

#ad

300 ml, Čistič řetězů F100 2850

#ad
DR. WACK #ad - Optimální schopnost tečení při aplikaci, perfektní přilnavost během působení „tixotropie“. Předchází opotřebení a proti korozi řetězů. Automatické čištění díky gelovému složení, bez obsahu kyselin, nenapadá žádné povrchy. Zlepšuje jízdní vlastnosti řetězu díky uvolnění nečistot.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. Wack #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost0.66
Šířka3.94
Číslo dílu2850
Modelka2850
ZárukaZáruka vrácení peněz při nespokojenosti (dodržujte podmínky)

3. DR. WACK

#ad

Dr. Wack, F100 čistič jízdních kol – nová formule 750 ml I prémiové čištění pro kompletní kolo I vysoce kvalitní péče o kolo – vyrobeno v Německu

#ad
DR. WACK #ad - Ideální čištění celého kola. Rozlučte se s odolným blátem, olejem a prachem! aktivní tuková formule čistí samostatně, rychle se vstřebává, nekape a nezanechává žádné zbytky. S čištěním f100 uvedete své kompletní kolo zpět do vysokého lesku! Wack prémiová péče: již více než 45 let vyrábíme vysoce účinné a inovativní čisticí prostředky a čisticí prostředky pro auto, motocykl a jízdní kola ve vynikající kvalitě.

Dr. F100 Čistič jízdních kol: pro vaše kolo jen to nejlepší! s novým gelovým složením našeho osvědčeného čističe kol F100 dosáhnete ještě lepšího čištění při nejvyšší snášenlivosti materiálu.

Etrný k materiálu: náš čistič na kolo neobsahuje žádné kyseliny a je vhodný i pro citlivé povrchy, elektrokola, jako je karbon a/nebo matný lak – zaručeně! Pro všechna jízdní kola: Čistič f100 se hodí jak pro vaše horské kolo fully, závodní kola, atd. Trails, uhlíkové kolo, tak i pro vaše klasické kolo.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceF100 #ad
Číslo dílu2818
Modelka2818
ZárukaŽádné

4. Muc-Off

#ad

Muc-off Čisticí houba na mytí omítek, vícebarevná, 300

#ad
Muc-Off #ad - Jednoduché vyždímání. Po otevření se roztahuje do správné velikosti. Ergonomicky tvarovaný design. Velikost vhodná pro jízdní kola a motocykly. Velmi dobrá absorpce vody a čističe.
ZnačkaMuc-Off #ad
VýrobceMuc-Off Ltd. #ad
Výška3.63
Délka0.19
Hmotnost0.06
Šířka1.83
Číslo dílu300
Modelka300
ZárukaOne Year manufacturer.

5. P4B

#ad

P4B | Čistič řetězu pro vaše kolo | 500ml náhradní láhev | čistič řetězu jízdního kola | ideální péče o řetěz

#ad
P4B #ad - Tekutý čistič řetězu p4b pro řetězy jízdních kol, pastorek a všechny komponenty obvodu a hnacího ústrojí. Láhev 500 ml pro doplňování. Uvolní se zbytky maziva, oleje, tuky, pryskyřice a vázané nečistoty. Istič řetězu p4b čistí řetěz a odstraňuje usazeniny podporující opotřebení v jednom pracovním kroku. Speciální čistič minimalizuje opotřebení a prodlužuje životnost řetězu.
ZnačkaP4B #ad
VýrobceP4B #ad
Výška8.27
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu85 2 50 500
Modelka85 2 50 500
Zárukazákonem

6. WD-40 Specialist

#ad

WD-40 sada pro péči o jízdní kolo 1x sprej na řetězy pro každé počasí 250 ml + 1x čistič 500 ml + 1x čistič řetězu 500 ml

#ad
WD-40 Specialist #ad - Vhodné pro všechny typy jízdních kol. Jedna plechovka čističe řetězu jízdního kola wD-40 pro rychlé a beze zbytku čištění řetězu jízdního kola. Láhev s pumpičkou wd-40 čistič pro čištění celého kola. Jedna dóza wd-40 sprej na řetěz jízdního kola pro rychlé a dlouhotrvající mazání řetězu jízdního kola. Třídílná sada pro péči o kolo pro celoroční péči o vaše kolo.
ZnačkaWD-40 Specialist #ad
Výška9.37
Délka2.8
Šířka8.15
Číslo dílu49806
Modelka49806

7. Muc-Off

#ad

Standard, Muc-Off MUC936 sada na kolo Essentials Kit, vícebarevná

#ad
Muc-Off #ad - Sada essential kit od muc-off obsahuje nejdůležitější prostředky pro péči o jízdní kolo. Klasika: bike spray pro ideální péči po umytí. Vždy osvědčený kartáč na kolečka a komponenty pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot. Praktický síťový vak, aby vše zůstalo pohromadě a bylo uklizeno.
ZnačkaMuc-Off #ad
VýrobceMuc-Off Ltd. #ad
Výška10.43
Délka17.91
Hmotnost0.22
Šířka13.39
Číslo dílu936US
Modelka936US
Záruka1 rok výrobce

8. Wheeloo

#ad

WHEELOO Čistič pohonu na jízdní kolo 400 ml I Made in Germany Čistič řetězů I E čistič jízdních kol I čistič řetězů a pohonů I Drivetrain Cleaner čištění řetězu sprej

#ad
Wheeloo #ad - Ruce zůstanou čisté a čištění probíhá rychle díky odnímatelnému kartáči na stříkací hlavici. Prodloužená životnost pohonu // lehčí šlapání a klidnější chod zajišťují příjemnější jízdu.

Vhodné pro všechna jízdní kola, e-ikea a komponenty. Silný proti nečistotám, ale šetrný k materiálu: čisticí prostředek se hodí i na citlivé povrchy bez omezení. Vyrobeno v německu // osvědčená receptura pro odstraňování nečistot německého inženýrského umění zajišťuje perfektní výsledky čištění a krátké přepravní cesty šetří životní prostředí.

Zbytkové odstraňování tuku, nečistot a usazenin // aktivní tuková receptura intenzivně a důkladně čistí také všechny mezery na řetězu, oleje, pohonu, pastorku a zapojení. Pohodlné použití díky dávkovací štětce. To také zabraňuje opotřebení řetězu a korozi řetězu jízdního kola.
ZnačkaWheeloo #ad
VýrobceWheeloo GmbH #ad
Výška9.06
Délka2.32
Hmotnost0.66
Šířka4.33
Číslo díluAR-400
ModelkaAR-400

9. GADLANE

#ad

GADLANE 8 ks čisticí sada na jízdní kolo sada pro péči o jízdní kolo včetně středového měkkého dvojího prong/pin, detail/dráp/řetěz/velká hlava/kartáč na kolo z lehkého kovu sada kartáčů na jízdní

#ad
GADLANE #ad - Ergonomický design těchto kartáčů na kolo zajišťuje pohodlnou obsluhu. Lehké a kompaktní – praktické pro uložení a uložení v tašce. Kvalitní – nabízí vám důvěru při čištění jízdních kol.

Univerzální – vhodné pro všechna jízdní kola, BMX, včetně: horských kol, závodních kol atd. 8dílná sada – obsahuje: čisticí rukavice, kartáček na řetěz, kartáč na drápy, měkký dvoupólový kartáč, jehlový kartáč, kartáč s velkou hlavou a kartáč na kolo z lehkého kovu. Náš čisticí kartáč na řetězy jízdních kol se vyrábí se třemi čisticími kartáčky, které řetěz při čištění kompletně zakrývají. Jednoduché použití – tato sada na čištění jízdních kol gadlane byla vyvinuta pro snadné ovládání.
ZnačkaGADLANE #ad
VýrobceGADLANE #ad

10. DR. WACK

#ad

F100 Bio čistič jízdních kol 2 litry I Premium čištění pro kompletní jízdní kolo & řetěz jízdních kol I vysoce kvalitní péče o jízdní kolo – Made in Germany, Dr. Wack

#ad
DR. WACK #ad - Dr. Wack f100 bio čistič jízdních kol proti znečištění na kole. Z >97 % přírodních a obnovitelných surovin aktivní receptura na rozpouštědlo tuků čistí automaticky a beze zbytků i nejsilnější nečistoty. Odstraňuje veškeré nečistoty např. Bláto. 2l kanystr. Prach.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. Wack #ad
Číslo díluF100
ModelkaF100
ZárukaŽádné