Top 10 karneval Schminke Kinder – Barvy na obličej

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eulenspiegel

#ad

21 barev, Eulenspiegel paleta na líčení, 3 třpytky a 3 štětce

#ad
Eulenspiegel #ad - Neobsahují žádné parfémové látky. 3 profesionální štětce. 21 ve vodě rozpustných barev na líčení 21 x 5 g. 3 třpytky 3 x 2 g. Velmi výnosné.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška1.02
Délka8.9
Hmotnost0.99
Šířka3.54
Číslo dílu8215375
Modelka8215375

2. Jsvacva

#ad

Barvy na obličej, profesionální barvy na líčení, 17 barev, Sada dětských líčidel, větší kapacita, Split Cake se šablonami, základní barvy, třpytkami, štětci a houbami pro děti

#ad
Jsvacva #ad - Posuňte svůj halloweenský kostým na další úroveň s halloweenskou sadou líčidel. Naše kosmetická barva na obličej je 100% netoxická, hypoalergenní a neobsahuje parabeny, což je bezpečné pro každé dítě a dospělé osoby s citlivou pokožkou.

Vaše spokojenost je zaručena – jsme přesvědčeni o kvalitě našich barev na obličej. Vše, 32 šablon, 3 štětce, 2 třpytky, co potřebujete a všestranné – obsahuje: 17 barev, 1 arch nálepek s drahokamy, 4 houby, uživatelskou příručku a 3barevný rozdělovací koláč. Je snadné vytvořit dokonce velmi děsivý make-up. Vysoce rozšířená – naši prémiovou barvu na obličej lze nanášet rovnoměrně s vynikající krycí schopností. Perfektní sada líčidel pro dětské párty! Perfektní pro zábavu a barvu na každou party nebo školní akci.

Připojte se k nám a získejte plnou záruku na tuto profesionální sadu líčidel pro děti. Snadné použití a omytí – vysoce kvalitní receptura zajišťuje, že se živé barvy snadno nanášejí a nevyblednou ani se nemažou. Bezpečná a profesionální kvalita – vhodné pro citlivou pokožku. Když zábava skončí, lze omyvatelnou barvu na obličej snadno odstranit jemným mýdlem a vodou nebo vlhčenými ubrousky.
ZnačkaJsvacva #ad
VýrobceJsvacva #ad

3. Snazaroo

#ad

2 houbičky a sešit na líčení v angličtině tříděné, 6 barev a třpytivých gelů, 3 štětce, Snazaroo Kufřík na líčení pro začátečníky

#ad
Snazaroo #ad - Divadelní líčidla – dětské líčidla pro animaci, karneval, Halloween, školy a školky. Lze jednoduše odstranit vodou a mýdlem. Sada kufrů na líčení: 6 barev po 18 ml bílá, zářivě červená, zářivě žlutá, černá, nebeská modrá a trávově zelená. Snazaroo dětské líčidlo odpovídá nařízení eu o hračkách a kosmetice a obsahuje pouze přísady s kosmetickým schválením. Etrné k pokožce, hypoalergenní barvy na vodní bázi, bez parfémů.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška5.75
Délka11.5
Hmotnost0.16
Šířka7.75
Číslo díluSZ1194010
ModelkaSZ1194010

4. Snazaroo

#ad

Paleta barev se 2 štětci, Snazaroo sada barev na líčení na večírek

#ad
Snazaroo #ad - Lze je zcela jednoduše nanést štětcem nebo vlhkou houbičkou, po zaschnutí jsou odolné proti rozmazání a lze je také snadno odstranit z obličeje. Ablony na líčení – v každé sadě jsou podrobné návody s motivy příšer až po pohádkovou princeznu – online najdete vždy nejaktuálnější předlohy pro komiksové superhrdiny a tipy a triky pro masopust, Halloween nebo přestrojení.

Vyrobeno v evropě – snazaroo je dimenzován pro potřeby dětí a vyrábí líčidla podle vysokých kvalitativních standardů ve svých vlastních evropských výrobních závodech. Aqua make-up – barva na líčení šetrná k pokožce je na vodní bázi, prodyšná, příjemně schne na kůži a nelepí se – aby pokožka mohla volně dýchat.

Silná krycí schopnost – barvy na líčení jsou vysoce pigmentované a barevně intenzivní. Bezpečnost a kvalita – barvy na líčení jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku, barvy neobsahují žádné parfémy. Všechny přísady odpovídají kosmetickému schválení a nařízením EU pro hračky a kosmetiku.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška1.34
Délka5.98
Šířka9.61
Číslo dílu1172005
Modelka1172005

5. Eulenspiegel

#ad

Kovová paleta s líčidly, 10barev, 2 druhy třpytek, 2 štětce

#ad
Eulenspiegel #ad - Velmi vydatné. Divadelní šminky. Dva profesionální štětce. Neobsahuje žádné parfémy. Vodou smývatelná líčidla 10x 5 g.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEULENSPIEGEL #ad
Výška0.79
Délka9.06
Hmotnost0.51
Šířka3.94
Číslo dílu212202
Modelka212202
Záruka---

6. Eleanore's Diary

#ad

Karnevalová barva na líčení pro, masopustní barvy obličeje, Eleanore's Diary karneval líčidla barvy těla, omyvatelné dětské líčidla, Sada 14 barev kosmetických tužek pro děti, bezpečné a netoxické

#ad
Eleanore's Diary #ad - Iroké spektrum použití: sada kosmetických tužek se velmi dobře hodí pro cosplay, Halloween, umělecká představení, party, narozeninové oslavy, karneval, prenatální malby na břicho, školní akce, divadelní představení atd. Sada líčidel dobře splní vaše i vaše děti po krásném a zasněném make-upu na večírcích, nebeská modrá, hnědá, bílá, žlutá, oranžová, červená, béžová, světle fialová, světle zelená, tmavě modrá, tmavě zelená, karnevalu a Halloweenu atd.

Malování na tělo je vhodné pro děti, hraní rolí, kostýmové party, masopust, dospělé a těhotné ženy.114 svítících a zasněných barev: naše dětská sada líčidel obsahuje 14 živých a různých barev. Bezpečné a zdravé: sada dětských líčidel se skládá z bezpečných, děti a těhotné ženy. Upozornění: jako u všech kosmetických přípravků doporučujeme před nanášením provést malý kožní test, vhodný také pro citlivou pokožku, ale také jemný a nedráždivý pro pokožku, hypoalergenních látek šetrných k pokožce.

Je nejen netoxický a bezpečný, protože každý člověk má jinou pokožku. Sada dětských líčidel je perfektní jako dárek ke dni dětí, posílit sociální povědomí a povědomí o kráse a hrát si s rodiči, narozeninový dárek, dárek na Halloween, vánoční dárek pro děti. Včetně: černá, růžová, růžově červená. Make-up hra umožňuje dětem hrát si s přáteli a komunikovat, aby podpořily vztah rodičů a dětí.
ZnačkaEleanore's Diary #ad
VýrobceEleanore's Diary #ad
Výška1.38
Délka6.18
Šířka5.87
Číslo díluE-008
ModelkaE-008

7. Eulenspiegel

#ad

Schmink-Koffer Einsteiger, 1 Bart-Stoppel-Schwamm, 6 x Glitzer, 10 Schwämme, 24 Profi-Aqua Farben, 3 Pinsel, Eulenspiegel 299548

#ad
Eulenspiegel #ad - Kufr s líčením pro začátečníky s vkládací přihrádkou. Třpytky v barvách: perleťová, zlatá, nebeská modř, stříbrná, smaragdově zelená a královsky červená.24 barev, kovová paleta se 3 profesionálními štětci. Dětské šminky. 10 jemně porézních houbiček a 1 hrubá houba.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.19
Šířka0
Číslo dílu8240085
Modelka8240085
Záruka0

8. ZOPALY

#ad

19 profesionálních barev na obličej, dárek na Halloween a masopust, třpytky, ZOPALY Sada dětských líčidel, šablony, hřebenová křída, omyvatelná, větší kapacita černo-bílá

#ad
ZOPALY #ad - Protože je stav pokožky každé osoby jiný, 100% v souladu s FDA, doporučuje se před použitím provést test na alergii na malém místě. Pro aktivaci a přizpůsobení požadované konzistence jednoduše přidejte vodu. Pečlivé čištění nezanechává žádné zbytky make-upu.

Paleta barev je pěkná, dobrá konzistence pro malování. Knihy o líčení a šablony s nálepkamisnadno se učí učebnice malování. Pro kreslení můžete postupovat podle kroků uvedených v návodu. Pokud máte dotazy k našim produktům, make-up party, sportovní hry, Velikonoce, kontaktujte nás prosím. Jsou testovány v laboratoři, bezpečné a šetrné, netoxické a hypoalergenní. Dlouhotrvající a snadné čištění naše dětská sada líčidel je na vodní bázi. Existují krásné návody a nekonečně mnoho možností být kreativní.

Skvělá krycí schopnost a bez rozmazání vydrží několik hodin. Kniha líčidel nabízí 5 různých stylů líčení, které byste měli používat, a 3 kroky. Profesionální sada pro dětské líčidlozopaly sada barev na obličej obsahuje 19 barev větší kapacita pro černou a bílou, 3 štětce, 2 třpytky, 4 duhové barvy, 2 houby, krycí a výrazná, 2 hřebeny na vlasy, barvy vydrží dlouho, 1 knížky o líčení a 30 šablon. Pak je namalujte štětcem nebo houbičkou.
ZnačkaZOPALY #ad
VýrobceZOPALY #ad
Výška1.18
Délka8.86
Šířka5.91
Číslo díluZO-FP-01
ModelkaZO-FP-01

9. Snazaroo

#ad

Hautfreundliche hypoallergene Gesichtschminke auf Wasserbasis, Snazaroo 1118481 Kinderschminke, parabenfrei, 18ml Topf, Türkis schillernd, wasservermalbar

#ad
Snazaroo #ad - Překvapte své hosty novým vzhledem. Upozornění: barvy se mohou u jiných vhodných výrobků stejné barvy lišit. Množství: 18 ml/plechovka. Snazaroo černá barva na obličej – prodej jednotlivě. Fantastická pro všechny večírky s převleky.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška0.59
Délka2.95
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo dílu1118481
Modelka1118481

10. CARIOCA

#ad

CARIOCA Mask Up princezna, tužky na líčení, ideální na Vánoce, Halloween, sada na líčení pro dívky, karneval a party – 3 barvy a 2 návody – dermatologicky testováno

#ad
CARIOCA #ad - Balení obsahuje 2 kreativní návody, jak vytvořit krásné masky. Produkt: 3dílná sada make up tyčinek na vodní bázi, se zářivými barvami pro pokožku s princizovým vzorem. Barvy lze snadno vzájemně míchat. Obsah: všechny barvy na líčení lze omývat vodou a vzájemně míchat. Případně použijte štětec pro vytvoření jemnějších detailů. Extra: dermatologicky testované produkty. Tipy: vhodné pro děti a dospělé, použitelné jak ve škole, tak i ve volném čase. Bez lepších. Použití: otočte základnu tyčinky a naneste barvy přímo na kůži.
ZnačkaCARIOCA #ad
VýrobceCarioca #ad
Výška0.98
Délka6.3
Hmotnost0.18
Šířka6.81
Číslo dílu43049
Modelka43049