Top 10 Geschenk 1 Jahr Junge – Zahradní nářadí pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klein

#ad

Hrábě a pracovními rukavicemi | hračka pro děti od 3 let, Klein Theo 2752 Bosch zahradní sada s kolečkem | s lopatou

#ad
Klein #ad - K robustnímu trakaři patří lopata, hrábě a pracovní rukavice. Odplevelení plevele a naložte lopatou do trakaře, podzimní listí hrábě a přiveďte ke hromadě kompostu. S touto sadou mohou děti na zahradě pomoci, naučit se hodně o přírodě a životním prostředí a hravě trénovat svou motoriku. Vysoce kvalitní zahradní sada v designu Bosch je ideálním vybavením pro malé fanoušky zahrady. Made in germany i rozměry kolečka: 31 cm x 33 cm x 72 cm I Vhodné pro děti od tří let.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška12.99
Délka27.76
Hmotnost0.44
Šířka13.39
Číslo dílu2762
Modelka2762
ZárukaZdravotně

2. REKORD Qualität in Ihrer Hand

#ad

Dřevěná násada 76 cm zahradní hračka, zahradní sada, Rekord dětské zahradní nářadí sada 5dílná lopata žlutá, hrábě zelená, špičatý rýč červený, smeták zelený, dětské zahradní nářadí, smeták na listí fialový- kov

#ad
REKORD Qualität in Ihrer Hand #ad - Rozsah dodávky: 1x sada dětských zahradních přístrojů 5dílná - lopata, hrábě, koště, špičaté rýče, koště na listí vždy s dřevěnou rukojetí 76 cm.

Dětský špičatý rýč – červená, dětská hrábě – zelená, dětská lopata – žlutá, dětský koště – zelená, dětský vějířový koště – fialová. Vysoce kvalitní a robustní hlavy přístroje z kovu a koště z bukového dřeva. Ideální pro děti od 3 let – pro vlastní zahradu, na pískovišti nebo na pláži. Včetně 76 cm dřevěných násadek – při dodání již našroubováno a přišroubované.
ZnačkaREKORD Qualität in Ihrer Hand #ad
VýrobceFT-Ostermann GmbH #ad
Číslo dílu300994

3. Rolly Toys

#ad

Hračka pro děti od 2,5 roku, zahradní nářadí pro děti 271900, nosnost do 25 kg, kovové kolečko, Rolly Toys Dětské kolečko barva žlutá/zelená, zahradní kolečko

#ad
Rolly Toys #ad - Dětské kolečko je skvělá hračka, která dětem dává možnost vlastnit si vlastní mini verzi užitečného zahradního nářadí. Pneumatiky poskytují dobrou trakci a umožňují dětem přepravovat svůj náklad bez problémů. Děti mohou do trakaře naložit svá hračka, rostliny, hračky nebo dokonce malé zahradní nářadí a vzít je všude s sebou.

Můžete vklouznout do role zahradníka, stavebního dělníka nebo malého pomocníka a hrát si úkoly v přírodě. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované a poskytují pohodlné uchopení pro dětské ruce, takže kolečko můžete bez námahy posunout nebo táhnout. Je lehká a přesto dostatečně stabilní pro přepravu malých nákladů. Robustní kola dětského kolečka jsou ideální pro různé typy terénu, na pískovišti nebo na terase.

Toto robustní kolečko vhodné pro děti bylo vyvinuto speciálně pro malé ruce a velká dobrodružství. Dětské kolečko nabízí nejen hodiny zábavy, ale také umožňuje dětem rozvinout jejich fantazii a kreativitu. Vozík má zaoblený tvar a neobsahuje ostré hrany, aby byla zajištěna bezpečnost malých uživatelů. Hra s kolečkem podporuje koordinaci, ať už na zahradě, rovnováhu a motorické schopnosti dětí.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška5.31
Délka19.49
Hmotnost4.41
Šířka15.35
Číslo dílu271900
Modelka271900
ZárukaŽádná záruka výrobce.

4. Land-Haus-Shop

#ad

Dvojitá motyka, kultivátor, kov s dřevěnou rukojetí lopata červená, rýč, hrábě, koště, dětské zahradní nářadí lopata, Nářadí do školky 1 z 8, hrábě

#ad
Land-Haus-Shop #ad - Není vhodné pro děti do 3 let / barvy veselé přístroje, barevný odstín příslušných přístrojů se může lišit podle skladových zásob. Ka v závislosti na výrobku až 21 cm / dřevěná násada je 2, 5 cm silná průměr. Všechny přístroje jsou z kovu s dřevěnou násadou, v závislosti na výrobku s celkovou délkou 70 cm až 98 cm. Barevné přístroje na pláž a zahradu / pro malé zahradníky přesně to správné nářadí. Zahradní nářadí pro děti bez dekorace, různé varianty si můžete vybrat nahoře.
ZnačkaLand-Haus-Shop #ad
Výrobceunbekannt #ad
Číslo dílu21650
Modelka21650

5. Rolly Toys

#ad

Lopata na písek pro děti, Rolly Toys dětská lopata rollyShovel červená/žlutá plastová lopata, lopata na sníh 379675

#ad
Rolly Toys #ad - Veselý design: dvoubarevné provedení v živé červené barvě pro lopatu a zářivě žluté pro násadu propůjčuje lopatě veselý a atraktivní vzhled. Zábava ze hry nezávislá na ročním období: díky robustní konstrukci a designu vhodnému pro každé počasí si mohou děti s touto lopatou hrát po celý rok a rozvíjet svou kreativitu.

Kvalita a bezpečnost: rolly toys klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost. Lehká a praktická: s hmotností pouhých cca 350 g je tato lopata obzvláště lehká a umožňuje malým objevitelům snadnou manipulaci. Mnohostranné použití: vysoce stabilní plastová lopata od rolly Toys se perfektně hodí pro pískoviště v létě i pro vzrušující zimní sněhová dobrodružství. Tato lopata prochází přísnými kontrolami během výroby, aby byla zaručena nejvyšší standardy.
ZnačkaRolly Toys #ad
Výrobcerolly toys #ad
Výška28.74
Délka11.02
Hmotnost4.2
Šířka20.08
Číslo dílu37 950 7
Modelka37950
ZárukaNení uvedeno

6. Land-Haus-Shop

#ad

Koště hrábě hrábě zahradní nářadí hračka, Land-Haus-Shop Dětská zahradní nářadí sada 4 ks

#ad
Land-Haus-Shop #ad - Pro ty malé, kteří chtějí být jako velcí :. Materiál: kov, 5 cm vysoká / bouda celková délka 73, 0 cm široký x 6, 0 cm x 26, 5 cm široká x 15, 0 cm x 20, 0 cm šířka x 26, 0 cm šířka x 7, 0 cm x 11, 0 cm výška / rozměry: hrábě celková délka 82, 5 cm vysoký / hrábě celková délka 63, dřevo a plast / lopata / koště celková délka 63, 0 cm, 0 cm x x 15, 0 cm hluboká.

Není vhodné pro děti do 3 let / barvy veselé sady, barvy příslušných přístrojů se mohou lišit podle skladových zásob. Sada se skládá z: 1 x dětský hrábě / lopata / 1 x dětský koště 1 x dětská kůlna / 1 x dětský hrábě. Sada zahradního nářadí pro děti bez dekorace / masivní provedení / s dřevěnou násadou.
ZnačkaLand-Haus-Shop #ad
VýrobceLand-Haus-Shop #ad
Číslo dílu20386
Modelka20386

7. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Sunny Patch Giddy Buggy Toy Gardening Tote Set With Tools

#ad
Melissa & Doug #ad - Geeignet für kinder ab 3 jahren; die Tragetasche ist ca. Gartengeräte – schaufel, Rechen und Sprühflasche – aus leicht zu reinigendem Kunststoff. Tragetasche aus strapazierfähigem Stoff. Fördert fantasievolles Spielen, Outdoor-Erkundung und entwickelt Grob- und Feinmotorik. 22, 86 cm lang. Bunt gemusterte Tragetasche, komplett mit Kinder-Gartenwerkzeugen.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška9.45
Délka6.7
Hmotnost0.55
Šířka7.1
Číslo dílu6741
Modelka6741

8. Hortem

#ad

Zahradní taška, dětská zástěra, dětské zahradní rukavice, zahradní dárky pro děti, 7dílná kovová dětská zahradní sada s ručním nářadím, Hortem Sada dětského zahradního náčiní

#ad
Hortem #ad - Doporučeno od 5 let. Jsme vám kdykoli k dispozici. Roztomilá nákupní taška může dětem pomoci od mladého věku rozvíjet zvyk organizovat se. Perfektní jako dárek pro první práci vašeho dítěte. Pokud máte nějaký problém, důvěřujte nám a kontaktujte nás.

Nákupní taška je vyrobena z látky oxford a tato zelená konev je vyrobena z robustního kovu s ekologickým antikorozním práškovým nástřikem. Nejlepší zahradní dárky pro děti: 7dílná sada do školky obsahuje 3 ruční nářadí, 1 rukavici do školky, 1 zahradní tašku, 1 dětskou zástěru a 1 konev. Bavte se s flamingos: všechny dětské nástroje používají téma plameňáků v naději, že se děti přiblíží přírodě, milují zvířata a jsou ochotnější pracovat.

Lze je použít uvnitř, venku nebo dokonce u moře. Zahradní nářadí pro děti s dlouhou životností: růžové zahradní nářadí pro děti z lehkého kovu a pohodlné dřevěné rukojeti. Teplé tipy: vyzvěte tedy fantazii svých dětí a udržujte je aktivní. Sdružení pro zábavu dětí: děti si mohou zasadit své první květiny, hrát si v písku na pláži, zástěra a rukavice chrání také ruce a oblečení před znečištěním, zatímco si hrají.
ZnačkaHortem #ad
VýrobceHortem #ad
Číslo dílu1
Modelka1

9. moses

#ad

3dílná zahradní sada pro děti, skládající se z: zahradní lopaty, barevné, moses. 16142 Moje první zahradní nářadí, ručních rýčů a hraběnky

#ad
moses #ad - Originální vybavení pro malé zahradníky s touto sadou zahradnické lopaty, ručních rýčů a hrábě jsou mladí zahradníci ideálně vybaveni na první výlety do vlastní zahrady.

Vhodné pro děti kromě roztomilých motivů pro děti je zahradní nářadí speciálně přizpůsobeno velikosti a potřebám dětí a zaručuje zábavu při zahradnictví. Vysoká kvalita nářadí sady zahradního příslušenství je vyrobeno z robustního kovu a odolného dřeva, takže mini zahradní pomocníci bezstarostně stráví den. Zábava na zahradě ať už hrabat, vykopávat nebo sklízet – se sadou zahradního nářadí jsou malé děti perfektně připraveny na nejdůležitější zahradní práce a mohou již aktivně podporovat velké.

Mnohostranně použitelný dětské nástroje jsou nejen velkou pomůckou v přírodě, ale lze je také bez problémů používat na pískovišti nebo na dovolené na pláži.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška1.97
Délka2.68
Šířka8.07
Číslo dílu16142
Modelka16142
Zárukabez záruky

10. Small Foot

#ad

Od 3 let, 6 hracích nástrojů pro zahradu s taškou, 1710, small foot Zahradní taška pro děti

#ad
Small Foot #ad - Vyrobeno z robustního dřeva, kovu a látky. Včetně hrábě, lopatek a konev na zalévání. Stabilní hrací nástroj na zahradu, pískoviště nebo pláž. Zahradní taška se všemi druhy hracích nástrojů pro děti. Rozměry: 19 x 12 x 22 cm.
ZnačkaSmall Foot #ad
VýrobceLegler OHG small foot company #ad
Výška8.66
Délka7.48
Hmotnost1.37
Šířka4.72
Číslo dílu1710
Modelka1710
Záruka0