Top 10 Foam Mattress 160×200 – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sweetnight

#ad

Bílá, 160 × 200 cm, Sweetnight Matrace ze studené pěny, paměťová pěna

#ad
Sweetnight #ad - Během 24 hodin obdržíte odpověď u našeho zákaznického servisu. 100% záruka spokojenosti rychlé a včasné dodání od amazonu. Přizpůsobení válečkové matrace pro většinu postelí pro dodání je jednoduchá a zabalená je všechny matrace vakuovým balením a jsou navíjeny.

Prodyšná matrace matrace z gelové pěny 160 x 200 cm se 7 zónami ležení se ideálně hodí pro spaní na břiše a na boku a podporuje záda optimálně v každé poloze ležení a zejména rovnoměrné rozložení hmotnosti. Po rozvinutí počkejte 2–3 dny, než se rozloží v plné velikosti, pak si můžete vychutnat svou oblíbenou matraci. Měkčí strana je vyrobena z 5 cm gelové paměťové pěny objemová hmotnost 50 kg/m³ a pevná strana je z komfortní studené pěny 13 cm objemová hmotnost 30 kg/m³, celková výška jádra cca 18 cm.

Dvojitý potah je odolnější a trvanlivější než jiný materiál. Všechny naše výrobky jsou dodávány přes Amazon. Materiály vhodné pro přirozeně použitelné pro děti. Zdravý potah matrace matrace sweetnight jsou certifikovány podle normy Öko-tex standard 100 a certipur-us. Záruka 10 let. Díky vzduchovému střihu je pěnová matrace prodyšná a zajišťuje dobrý komfort ležení a spaní.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška7.09
Délka78.74
Hmotnost53.79
Šířka62.99
Číslo díluSN-DFM001-18-160L-EU-N
ModelkaSN-DFM001-18-160L-EU-N

2. Novilla

#ad

Matrace ze studené pěny, pěnová hmota, bambusová vlákna, Öko-Tex 20 cm, prodyšná, Novilla 7zónová matrace 180 × 200 cm Gelová paměťová pěna H2

#ad
Novilla #ad - Spánek řízený teplotoulátka matrace novilla je protažena jedinečným bambusovým vláknem, které zvyšuje prodyšnost matrace o 30 %. Jedinečná přizpůsobení teplotě paměťové pěny zajišťuje, že v létě zůstanete chladní a v zimě v teple. Větraná vrstva cirkulace vzduchu a pěnová hmota ve tvaru vejce zajišťují prodyšné a pohodlné spací prostředí.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška7.87
Délka78.74
Hmotnost34.83
Šířka62.99
Číslo dílu00840282730154
ModelkaNV0M801N-20-180L-EU

3. Zinus

#ad

Paměťová pěna, 35 cm, polstrovaná rámová konstrukce, tmavě šedá, montáž, lamelový rošt, přizpůsobivá 7zónová matrace., zelený čaj Luxe, Zinus Shalini

#ad
Zinus #ad - Více lásky – s větším počtem paměťové pěny, měkkým, prodyšným pleteným potahem a přírodním zeleným čajem v každé vrstvě se nám skutečně podařilo vylepšit naši nejoblíbenější matraci pro ještě pohodlnější a podpůrný spánek.

Design s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm dimenzováno pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg. Zažijte s touto luxusní verzí naší oblíbené matrace ze zeleného čaje hluboký a osvěžující spánek jako nikdy předtím. Dobrý vzhled, bezpečný styl – díky své velmi snadné montáži, robustní konstrukci a elegantnímu kosočtvercovému prošívání vydrží Shalini čas a je působivě elegantním doplňkem do vaší ložnice.

Osvěžující spánek – zelený čaj v každé vrstvě zajišťuje svěžest, aktivní uhlí blokuje pachy podmíněné vlhkostí v každý jednotlivý den. Vyvinuto pro kompletní komfort – upgrade v každém ohledu. Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace.
ZnačkaZinus #ad

4. Sun Garden

#ad

Sun Garden dětská matrace

#ad
Sun Garden #ad - Dlouhá životnost a šetrný k životnímu prostředí. Vysoká komfortní pěna. Ukrytí klimatických vláken. Odnímatelný a snadno udržovatelný potah.
ZnačkaSun Garden #ad
Výrobcesun garden #ad
Výška6.3
Délka78.74
Hmotnost6.61
Šířka31.5
Číslo díluP460 ComfortPur

5. Dibapur

#ad

Dvojitý potah, velmi pevná do cca 200 kg, celková výška cca 25 cm 90 x 200 cm, Dibapur® Matrace ze studené pěny R45H6

#ad
Dibapur #ad - Vysoce kvalitní dvojitý potah ze 100% polyesteru, regulující klima a prošitý. Matrace je vakuovaná, srolovaná a po cca 60 minut po vybalení. Velikost balení: průměr cca 40 – 45 cm × Vámi zvolená délka.

Velikost matrace je uvedena na samostatné etiketě. Matrace se dodává srolovaná a vakuovaná. Obdržíte číslo zásilky pro online sledování zásilky. Výška jádra matrace cca 24 cm, včetně potahu cca 24, 5/25 cm / studená pěna – stupeň tvrdosti: H6 / velmi pevný. Důvěra v textil – textilie testované na škodlivé látky podle normy Öko-Tex Standard 100, zkušební č. Potah lze snadno sejmout pomocí 4stranného zipu. Matrace ze studené pěny bez zón s objemovou hmotností 45 rg 45. 100% vyrobeno v německu, vyrobeno ekologicky a vhodné i pro alergiky. 0110048.
ZnačkaDibapur #ad
VýrobceD #ad
Výška9.84
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka35.43
Číslo díluHU-XI-201

6. AM Qualitätsmatratzen

#ad

AM Qualitätsmatratzen, Matrace z gelové pěny 160 × 200 cm V 2 – matrace s pružinovým jádrem z kapsové pěny 160 × 200 – matrace s integrovanou 6 cm vrstvou z gelové pěny – výška 24 cm – vyrobeno v Německu

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčeni a chceme přesvědčit i vás! proto: 30 dní prospat na zkoušku – pokud nebudete spokojeni, vyzvedneme matraci zdarma u vás. Oddělená jádra navíc zabraňují přenosu pohybu partnera a umožňují dobrý spánek. Díky tomu vám umožňujeme snadnou manipulaci s vysoce kvalitní, masivní matrací.

Potah z tencel lyocell lze pro svěží pocit spánku navíc prát a sušit při 60 stupních. Všechny zpracované materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou vhodné pro alergiky. Samozřejmě při vrácení plné kupní ceny. Důležité upozornění: velké matrace o šířce 160 cm dodáváme na základě zpětné vazby od zákazníků se dvěma samostatnými jádry po 80 cm. Díky prodyšným mezerám mezi taštičkovými pružinami a potahu z prodyšného Lyocell Tencel s prošitými klimatickými vlákny 400 g/m² má matrace velmi dobrou regulaci vlhkosti a teploty a zajišťuje vynikající klima pro spaní.

Matrace s jádrem z taštičkových pružin z gelové pěny 160 × 200 cm h2 – 24 cm od am qualitätsmatratzen se vyznačuje zejména svou jedinečnou konstrukcí. S potahem dosahuje matrace z gelové pěny od am qualitätsmatratzen prémiové výšky 24 cm. Zde vložte obě jádra matrace do potahu 160 cm žádná mezera mezi jádry. Po dodání tak můžete matraci jednoduše přenést na postel. 6 cm vysoká vrstva z gelové pěny rg50 dodává naší matraci příjemně měkký pocit při ležení.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost72.75
Šířka62.99
Číslo dílu4251292761315

7. Inofia

#ad

Výška 26 cm, Inofia Matrace Ace Hybrid 160 × 200 cm, středně tvrdá, stupeň tvrdosti H3, zkušební spánek – ortopedická, 7zónová matrace s pružinovým jádrem z taštičkových pružinových jader, 100 nocí

#ad
Inofia #ad - Optimální spánkový komfort matrace inofia se 7zónovým jádrem a ergonomickým přizpůsobením – se 7zónovým jádrem z několika jednotlivých pružin nabízí matrace Inofia dodatečný komfort, nejvyšší komfort spaní a maximální bodovou elasticitu a přizpůsobivost.

Spánkové spaní a výhody balení 100 nocí bezrizikové zkušební doby zajistí, že si ji budete chtít ponechat, že vaše matrace je pro vás to pravé. Vhodné pro alergiky díky své látkové struktuře zajišťuje matrace dostatečné větrání a správné proudění vzduchu. Nofia ace hybridní matrace perfektní společník na spaní pro nejvyšší komfort a individuální přizpůsobení. 100 nocí bezrizikového zkušebního spánku a praktické balení pro bezproblémové dodání. Matrace se ergonomicky přizpůsobí tělu a podporuje tak ortopedicky zdravé držení těla, které zajišťuje zotavující a příjemný spánek.

Matrace je vakuově uzavřená a řádně srolovaná v kartonu, takže je malá a snadno přepravitelná. Pěnová matrace H3 pro osoby do 130 kg. Přizpůsobení individuálním potřebám pro ortopedicky správnou polohu při spánku. Matrace je antialergenní, antibakteriální, odolná, je ideální také pro alergiky. Nehlučné a absorbující otřesy kvalitní jednotlivé kapesní pružiny a pěnová hmota snižují hluk a otřesy.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka78.74
Hmotnost48.5
Šířka62.99
Číslo dílups-1
ModelkaAce Hybrid

8. Inofia

#ad

Doppelbett 135x190x26x26 cm cm, Memory-Schaum-Matratze, Inofia 135x190x26 Doppelbett-Matratze, The Goalkeeperw-Kollektion, Memory-Schaumstoff-Matratze, Taschenfederkern für Doppelbett

#ad
Inofia #ad - Die neue kollektion von multifunktionalen hybrid-matratzen von inofia hat den strengen "rollator"-test von astm f1566 bestanden, hautfreundlich, der beinhaltet, Wärmeaufnahme, dass ein Gewicht von 100.000 kg über unsere Matratzen 100000 mal gerollt wird. Warum nicht versuchen? Matratzen mit mittlerer Festigkeit werden von 80 % der Kunden bevorzugt.

Das milchähnliche, weiche und kühle Gefühl bringt einen nackten Schlafgefühl wie das eines Babys und bietet ein Nulldruck-Schlaferlebnis. Wenn nicht, kontaktieren Sie uns bitte. Es dauert vier wochen, bis der Körper neue Erinnerungen bildet und sich anpasst. Druckentlastender memory-schaum, bieten Ihnen diese Elemente eine nahezu "perfekte" maßgeschneiderte Matratze, sanfte Umhüllung. Die matratze kombiniert komfort und atmungsaktivität durch die einbindung von high-tech-kühlmolekülen in das coole strickgewebe.

Die hybrid-matratze wurde speziell entwickelt, ohne durch die Bewegungen Ihres Partners gestört zu werden. Wenn sie mit der matratze nicht zufrieden sind, bis sich Ihr Körper an eine neue Matratze gewöhnt hat, helfen wir Ihnen bei der Rücksendung und spenden sie an Bedürftige. Auf dieser grundlage haben sie möglicherweise Ihre Vorlieben und Standards der Matratzenfestigkeit, aber dies ist nicht der internationale Standard. Eine neue matratze kann sich in ihrer Festigkeit anders anfühlen. Die griffe dienen nur zu dekorativen zwecken und haben keinen praktischen gebrauch.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka74.8
Hmotnost56.72
Šířka53.15
Číslo dílu1
Modelkamattress

9. PAARA

#ad

Nastavení hlavy, PAARA Pružinová postel s úložným prostorem, protiskluzové podložky z kapsových pružinových jader, kompletní sada – každá postel je unikátní – vyrobeno, topper ze studené pěny, matrace

#ad
PAARA #ad - Po nákupu nám napište požadovanou barvu, potah, druh a požadovaný stupeň tvrdosti. Vyrobeno pro vás přímo výrobcem v německu. Proto pro vás můžeme po dohodě vyrobit i speciální rozměry do 240 x 240 cm.

Naše pěnové látky jsou certifikovány podle normy Öko-Tex Standard 100 Dodáváme celostátně. Každá postel je unikát a ručně vyrobená podle vašeho přání. Rychlejší dodání pouze po domluvě. S našimi službami oslovujeme zákazníky, kteří dbají na kvalitu, protože vaši postel vyrábíme ručně podle vašich představ v německu a osobně ji přivedeme k vám domů a na přání ji postavíme.

Na přání se za malý příplatek vnese dovnitř a sestaví. Tím je zajištěno, že škody při přepravě způsobené externími poskytovateli služeb nebudou poškozeny a že Vám může proběhnout bezproblémové předání. Dodací lhůta cca 4 týdny.
ZnačkaPAARA #ad
VýrobcePAARA #ad
Číslo díluAM_Box_Enjoy_130GB-07

10. MSS e.K.

#ad

MSS® Easy Active – Matrace volitelně se 7 zónami

#ad
MSS e.K. #ad - Vysoká pružnost, trvale elastická. Jádro z komfortní pěny o výšce 11 cm. Prodyšná, regulující vlhkost, tvarově stálá. Povlak ze 100% polyesteru, lze prát na 60 °C.
ZnačkaMSS e.K. #ad
VýrobceMSS e.K. #ad
Výška4.33
Délka23.62
Hmotnost6.88
Šířka47.24
Číslo dílu100700-120.60.11
Modelka100700-120.60.11