Top 10 Ergometer mit App – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wenoker

#ad

Posilovač paží a nohou / mini jízdní kolo / pohybový trenažér pro seniory s LCD displejem, Wenoker Pedálový trenažér PRO Set, Mini Bike domácí trenažér s magnetickým brzdovým systémem

#ad
Wenoker #ad - 8 stupňů rychlostiupravte si svůj trénink individuálně a pestře tím, že budete flexibilně měnit mezi 8 úrovněmi, které odpovídají tvaru dne. Efektivní trénink paží a nohou mini kolo wenoker podporuje při hubnutí a prevenci bolesti kloubů.

Lcd displej na displeji se zobrazuje aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, uplynulý čas, RPM nebo spálené kalorie. Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů. Použití mini domácího trenažéru je možné do 160 kg hmotnosti uživatele. Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní. Spolehlivý poprodejní servis: pokud si koupíte výrobky wenoker, užijete si 2 roky zákaznického servisu.

Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby. Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy během 24 hodin. Pohodlný trénink v sedě kompaktní fitness rotoped vám umožňuje trénink na pohovce nebo u kuchyňského stolu – ideální pro seniory nebo při omezení pohybu. Testovaná bezpečnost vyvinuto inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška8.66
Délka20.08
Hmotnost19.84
Šířka12.2
ZárukaZáruka 12 měsíců

2. Wenoker

#ad

Wenoker rotoped jízdní kolo, rotoped s držákem na podložku, nosnost 140 kg fitness kolo doma, Indoor Cycling Bike s LCD monitorem, tichá stacionární jízdní kola do domácnosti

#ad
Wenoker #ad - Stiskněte stejné tlačítko, abyste zvýšili nebo snížili nastavení na různé stupně, abyste rychle a bezpečně zastavili. Držák na tablet drží bez problémů mobilní zařízení, rychlost, spálené kalorie, takže můžete současně sportovat a bavit se. Vylepšený domácí trenažér a spolehlivá značka po letech výzkumu vydala wenoker toto vylepšené rotopedy.

Držák tabletu: můžete sledovat dobu tréninku, vzdálenost atd. Pomozte pochopit váš tréninkový pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán. Brzda a odpor: jednoduše otočte knoflíkem, které vám nejlépe vyhovují. Personalizovaný domácí trenažér: 2násobně nastavitelná, protiskluzová řídítka, 4násobně polstrované sedadlo výška vnitřní nohy 60–88 cm a velký rozsah odporu nabízejí uživatelům pohodlný zážitek z jízdy v interiéru.

Neváhejte nás kontaktovat na stránce s podrobnostmi s vaším číslem objednávky. Držák na tablet drží bez problémů mobilní zařízení, rychlost, spálené kalorie, takže můžete současně sportovat a bavit se.140 kg. Má silnější, která zajišťuje, robustní hliníkovou ocelovou konstrukci a aktualizovanou rukojeť na přední tyči řídítek, že rotoped stojí pevně na zemi, takže se během jízdy nekývá ani se nekývá. Pohodlné ovládání usnadňuje a zefektivňuje pohyb.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška44.88
Délka42.91
Hmotnost65.69
Šířka20.08
Číslo díluLeegosun

3. Wenoker

#ad

Domácí trénink, vnitřní fitness kolo, trénink, jízdní kolo s magnetickým odporem, Wenoker Domácí trenažér, nosnost 160 kg, jízdní kolo, domácí trenažér, fitness kola, kardio

#ad
Wenoker #ad - Díky tomu můžete rychle spalovat tuk, které může přispět ke snížení stresu a strachu, svaly atd. Tlaková nouzová brzda kolo okamžitě zastaví, bezproblémový cyklistický zážitek, což zajišťuje rovnováhu a bezpečnost kola. S těmito funkcemi můžete rozpoznat svůj pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán včas. Můžete si vychutnat klidný, který vytváří silné síly, aniž byste si museli dělat starosti s hlukem nebo rušit ostatní.

Nastavitelná řídítka a pohodlné sezení nastavitelné sedadlo a řídítka dělají stacionární kola všestrannější a mohou nabídnout efektivní trénink mnoha různým osobám. Silný magnetický odpor a extrémně tichý nejnovější ergometr rotoped kolo s magnetickým odporem od wenoker má magnetický odporový systém, aniž by se dotýkal setrvačníku. Lcd displej a držák ipad lcd monitor na rotopedu může v reálném čase sledovat dobu tréninku, vzdálenost, rychlost, počítadlo kilometrů a spálené kalorie. Naše magnetické kolo je vhodné pro uživatele s tělesnou výškou 1, 43 – 1, 92 m a hmotností do 160 kg.

Jízda na kole je cvičení s nízkým zatížením, posílit srdce, plíce, zlepšení nálady a posílení sebevědomí. Sedák je pohodlný, lze jej pohybovat nahoru/dolů nebo dopředu/dozadu. Vytvořte si svůj tréninkový plán použití tohoto fitness kola pro včasné zaznamenávání vašeho tréninkového plánu může nabídnout několik výhod. Efektivní rotoped jízdní kolodíky integrovaným přepravním kolům lze kolo velmi pohodlně pohybovat, aby vyhovovala uživatelům různého tělesného těla a vyhovovala jak začátečníkům, ve fitness studiu nebo v kanceláři.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška7.48
Délka41.34
Šířka29.92

4. Maxxus

#ad

Fitness kolo, 160 kg, setrvačnost 9 kg, ovládání pomocí aplikace Bluetooth – domácí trenažér, LCD displej, 12 traningových programů, 16 stupňů, MAXXUS Ergometer 4.2 – magnetický brzdový systém

#ad
Maxxus #ad - Nosnost až 160 kg. Dodatečný komfort zajišťuje pohodlné sedlo, které lze nastavit horizontálně i vertikálně. Má bluetooth připojení k ovládání aplikací. Kolo pro domácnost má konstrukci ocelového rámu, která uživatelům s tělesnou hmotností až 160 kg umožňuje příjemný trénink.

K tiššímu chodu přispívají kvalitní kuličková ložiska. Díky přepravním kolečkům a jeho stabilitě se dá snadno posunovat. 12 programů a 16 stupňů odporu pro úspěšný trénink: ergometr maxxus s 12 tréninkovými programy a 16 stupni odporu nabízí obzvlášť efektivní a pestrý trénink – zcela nezávisle na úrovni fitness, tréninkových cílů nebo věku. Lcd displej a bluetooth: domácí trenažér má extra velký lcd displej. Všechny tréninkové hodnoty vzdálenost, celková vzdálenost, spotřeba kalorií, rychlost, watty atd.

Se zobrazují na displeji. Je vybaven magnetickým brzdovým systémem a setrvačníkem s 9 kg setrvačníku. Tichý, bez vibrací a zvuků: s elektronicky vyváženým setrvačníkem domácího trenéra si užijete běh bez vibrací a hlasitý hluk při běhu. Ergonomický design pro bezpečné držení: ergonomická rukojeť a nastavitelné pedály fitness kola zajišťují bezpečnost při tréninku.
ZnačkaMaxxus #ad
VýrobceMAXXUS #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost110.23
Šířka0
Číslo díluBX4.2
ModelkaBX 4.2

5. Sunny Health & Fitness

#ad

Ergometer, verszellbarer Sitz, Pulsfrequenz, Handpulssensoren, Sunny Health & Fitness SF-RB4616 Heimtrainer mit Lehne mit Magnetwiderstand, 136 kg max. Gewicht, Monitor, geräuschloser Riemenantrieb

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Digitaler monitor mit pulsanzeige: verfolgen sie Ihren Trainingsfortschritt auf dem Fitnesscomputer, Trainingszeit, Kilometerzähler, Distanz, der folgende Kategorien anzeigt: Durchlaufanzeige Scan, Kalorienverbrauch, Geschwindigkeit, Herzfrequenz.

Nutzen sie die pulssensoren, um Ihre Herzfrequenz während Ihrer Trainingseinheit zu messen. Widerstand: passen sie die intensität Ihres Trainings Ihrem Fitnessniveau an, indem Sie den 8-stufigen magnetischen Widerstand nutzen. Doppelte griffe: genießen sie flexibilität während Ihrer Trainingseinheit mit an beiden Seiten sowie vorne montierten Griffen.

Einfaches anpassen des sitzes: stellen sie ihren sattel mit der leicht verstellbaren Vorrichtung vor oder zurück, während Sie bequem auf Ihrem Hometrainer sitzen bleiben können. Passen sie die fußschlaufen für einen sicheren Halt Ihrer Füße an. StÜtzen: stabilisieren sie das Gerät mit den integrierten Ausgleichssockeln, damit der Hometrainer stabil steht.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška42.9
Délka56.3
Hmotnost58.7
Šířka26.3
Číslo díluSF-RB4616S
ModelkaSF-RB4616S

6. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Vhodná délka kroku: max. Bezplatné náhradní díly jsou pro vaše joroto speedbike garantovány po dobu 1 roku! servisní tým vám odpoví v případě dotazů nebo problémů do 24 hodin! Usilujeme o 100% spokojenost zákazníků, neváhejte se kontaktovat v případě dotazů nebo problémů! Etězový pohon nebo vyměnit plstěnou podložku.

Otáčením brzdového knoflíku lze odpor plynule nastavit, takže je optimální pro váš individuální trénink. 70 cm. 92 cm – min. Multifunkční držák na přání upevní váš tablet, láhev na vodu atd. Super tichý trénink – naše domácí kolo pracuje s magnetickým brzdovým systémem, který se skládá ze 7 magnetických kusů. Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla. Náš slib – nástroje pro stavbu tohoto fitness kola jsou součástí balení.

Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, nemusí se mazat jako např. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink. U všech produktů joroto jsou rozměry, hmotnost zásilky je 49 kg, hmotnost a kapacita přesně relevantní. Bezpečné a praktické – tlačítko nouzového brzdění a trubky nastavitelné na řidítka zajišťují vaši bezpečnost.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

7. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Aplikace Kinomap, Domácí trenažér Christopeit Sport Ergometer Eco 1000 vč. měřicího pásu na měření tepu, hmotnost až 150 kg, generátoru, USB, magnetického brzdového systému

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Inovativní – 12 pevných a 5 individuálních tréninkových programů, kompatibilita s aplikacemi KinoMap a zobrazení vzdálenosti, spotřeby kalorií, rychlosti, výkon, času, puls zlepšuje každý trénink. Christopeit sport – od roku 1976 děláme fitness domácí hrou.

Flexibilní – s 24stupňovým odporem je cyklistický gometr perfektní pro stavbu kondice pro všechny úrovně fitness. Nízká hlučnost – neslyšný pohon s plochým řemenem a brzdový systém odolný proti opotřebení zajišťují tichý trénink, abyste mohli v klidu číst na držáku tabletu/smartphonu zařízení není součástí dodávky. Je jedno, zda vytrvalostní nebo silový tréning: s krosovými trenažéry, ergometry, běžeckými pásy a mnoha dalšími vám nabízíme vše pro váš homegym.

Ekologické – díky technologii generátoru bez síťového zdroje se proud pro provoz zařízení generuje samostatně a navíc vydává uložený proud přes USB port integrovaný v počítači. Jednoduchá výměna místa v bytě a domě díky integrovaným přepravním kolečkům.
ZnačkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
VýrobceTop-Sports Gilles GmbH #ad
Výška55.12
Délka41.34
Hmotnost79.37
Šířka21.65
Číslo dílu80-5049

8. CAPITAL SPORTS

#ad

Tichý, Capital Sports Mini fitness jízdní kolo, mini bike, rotoped v sedě pro seniory a sportovce, posilovač nohou, Deskbike s magnetickým odporem, ergometr minibike pro fitness, sportovní vybavení

#ad
CAPITAL SPORTS #ad - Díky robustnímu ocelovému rámu a 8 stupňům odporu můžete s naším rotopedem absolvovat trénink nohou v sedě. Jeho kompaktní vlastnosti vám umožňují trénovat kdykoli a kdekoliv. Etrný a tichý: náš domácí trenažér minibike má profesionální řemenový pohon.

Kombinujte sport a práci: náš mini ergometr na kolo zajišťuje, že si můžete naplánovat trénink v nabitém kalendáři. Tento domácí trenažér lze snadno umístit pod psací stůl, takže můžete trénovat a pracovat. Ten zajišťuje, že naše domácí sportovní vybavení nabízí jemný pohyb šlapání, který šetří klouby a minimalizuje hlukové zatížení. Maximalizujte svůj fitness výkon: naše fitness kolo vám nabízí lehký, vysoce intenzivní kardio trénink.

Objevte svůj skutečný potenciál: tento mini rotoped pro sportovce a seniory je vybaven Bluetooth, který se připojuje k aplikaci Kinomaps a umožňuje vám jezdit na mnoho videí, která vás baví a inspirují. Kompaktní, přenosný nůž: díky přenosnému designu lze náš domácí trenažér během sekundy uložit. Navíc jsou pedály protiskluzové.
ZnačkaCAPITAL SPORTS #ad
VýrobceCapital Sports #ad
Výška14.17
Délka17.32
Hmotnost20.06
Šířka28.35
Číslo díluCSP5-UnderDeskBikeBL

9. Schwinn Fitness

#ad

Setrvačník, max. hmotnost uživatele 136 kg, Fitness kolo Speedbike IC7 od Schwinn, bezdrátové měření srdeční frekvence, stabilní rámová konstrukce, 18 kg PWD, držák na tablet

#ad
Schwinn Fitness #ad - Spd clickpedály s fixací řemene pro intenzivní Cardio Workout. Lcd displej: Čas/rychlost, vzdálenost/kalorie/RPM/srdeční frekvence odpočinkový popruh. Multipolohovatelná řídítka / Smartphone a držák na tablet / držák láhve. Emenový pohon pro optimální přenos síly. Perimetrický setrvačník 18 kg hlavní hmotnost leží na vnějšku - tím více klidného chodu.
ZnačkaSchwinn Fitness #ad
VýrobceNautilus Inc #ad
Výška49.8
Délka21.18
Hmotnost101.41
Šířka48.7
Číslo dílu700IC
Modelka700IC

10. BODYCOACH

#ad

Domácí trenažér, cca 15 kg, setrvačná hmotnost 24 programů, Bluetooth nosnost až 150 kg, magnetický odpor, Sedací a ležící ergometr

#ad
BODYCOACH #ad - Vysoce kvalitní profesionální ergometr pro fitness a kardio trénink, resp. Programovatelný počítač s 24 programy, měření tepu, spotřeby kalorií, rukojeti s XXL měřicími senzory, jednoduchá manipulace, velký přehledný displej, wattů pro kardio trénink nezávislý na otáčkách.

Delightech fitness app – pro váš zcela osobní tréninkový plán, přehled všech relevantních tréninkových údajů – využití map a vlastních tras s náhledem Streetview. Nejmodernější technologie – bluetooth pro použití tréninkových aplikací, MP3, držák pro chytré telefony a tablety, reproduktor, USB, integrovaný přijímač hrudního pásu popruh volitelně k dispozici.

Stabilní provedení do 150 kg tělesné hmotnosti, velkorysé a pohodlné sezení s opěradlem, sedadlo horizontálně nastavitelné, vhodné pro dámy i pány, pedály se závažnými vložkami a poutky na nohy pro bezpečné držení. Sezení, ležící ergometr pro jízdu na kole šetrnou k zádům, tichý magnetický odporový systém s cca Setrvačná hmotnost 15 kg.
ZnačkaBODYCOACH #ad
VýrobceBODBC|#body coach #ad
Výška20.08
Délka66.73
Hmotnost112.88
Šířka37.8
Číslo dílu28153
Modelka28153
ZárukaDva roky od data nákupu