Top 10 Elektronische Parkuhr Mit Zulassung – Parkovací hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Park Lite

#ad

2 × elektronické digitální parkovací hodiny Park Lite, ve které se nacházíte, modrý parkovací kotouč s oficiálním schválením platným pro Německo; respektujte prosím právní předpisy země

#ad
Park Lite #ad - Už žádné pokuty kvůli zapomenutému parkovacímu kotouči. Park lite vám tak šetří čas a peníze. 10 r - 057203. Oficiální schválení od spolkového úřadu pro silniční provoz ECE – schválení č. Velké, snadno čitelné digitální číslice ukazují čas parkování. Parkovací kotouč park lite rozpozná, když vozidlo zaparkuje, a nastaví příslušný čas příjezdu. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Šířka0.87
Číslo dílu1411
Záruka2 roky

2. ROBBX

#ad

ROBBX® Parkovací kotouč se škrabkou na led pro auto a motocykl | parkovací hodiny s homologací StVZO vč. 3X nákupních čipů | parkovací disk | parkovací karta | parkovací tabule

#ad
ROBBX #ad - Odolná vůči horku – díky odolnému materiálu abs mají naše parkovací kotouče tepelnou odolnost až +95 °C. Mnohostranné – s naším parkovacím kotoučem mají nejen zobrazení času ve vašem autě, ale multifunkční všestranný talent a reklamu.

Nakupujte bez stresu – žádné vhodné mince? Žádný problém, tři integrované chipsy do nákupního košíku jsou od nynějška vždy k dispozici v přihrádce na rukavice. Nepokládejte parkovací kotouč na přímé slunce! konforma stvzo – v modré barvě a s rozměry 15, 5 x 12 x 0, 7 cm má multifunkční parkovací kotouč schválení STVZO v celé EU. Mnohostranně použitelný – kompletní řešení vše v jednom slouží jako parkovací hodiny a škrabka na led. S gumovou hranou lze dokonale odlepit zamlžené kotouče bez šmouh nebo zbavit sněhu.
ZnačkaROBBX #ad
VýrobceROBBX #ad
Výška4.65
Délka6.02
Šířka0.28
Číslo díluPS2023

3. Park Mini

#ad

2 kusy sada úsporná sada, 2x Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením

#ad
Park Mini #ad - 10 r - 047203. ElektronickÉ parkovÁnÍ se schvÁlenÍm spolkového ministerstva dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č.

Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Sporné balení – 2dílná sada úsporných balení – vybavte hned 2 auta tímto inovativním parkovacím kotoučem – rozsah dodávky: 2 kusy. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně.
ZnačkaPark Mini #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška4.09
Délka3.54
Šířka1.42
Číslo dílu1411
Záruka2 roky.

4. Park Lite

#ad

2 kusy úsporná sada, 2X Park Lite elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny černé s oficiálním schválením Spolkového dopravního úřadu

#ad
Park Lite #ad - Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

10 r - 047203. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Hmotnost0.53
Šířka0.87
Číslo dílu1412
Modelka1412
Záruka2 roky

5. ZenTec

#ad

ZenTec 2 x Park Mini modrý elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením – 2 kusy sada úsporná sada

#ad
ZenTec #ad - 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.

Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík. Jednoduše zůstaňte stát a vystupte. Nemusíte stisknout žádné tlačítko. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

10 r - 047203. Perfektní parkovací asistent. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.
ZnačkaZenTec #ad
VýrobceZenTec #ad
Číslo dílu3014
Modelka3014

6. Needit

#ad

Needit Park Lite SOLAR I elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla I solární provoz I parkovací hodiny auto s automatickou aktivací I digitální parkovací

#ad
Needit #ad - Při slabém denním světle nebo v garážích se používá záložní baterie s dlouhou životností. 10 r-067203. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Pokud je baterie vybitá, bude to včas komunikováno prostřednictvím reproduktoru.

Od sebe. Etrné k životnímu prostředí a šetří náklady. Parkování bez stresu – automatický parkovací kotouč od needit se nastaví při každém klidu >20 sekund. Pokud parkovací zóna začíná teprve příští ráno, přičemž lze zvolit mezi 3 režimy: Přesný čas příjezdu, lze parkovací hodiny představit ručně. Funguje spolehlivě za každého počasí a denní doby. Jednoduché ovládání – elektronický parkovací kotouč s homologací je vhodný pro všechna vozidla a sám se přepne na léto, resp.

Jednoduše připevněte na stranu spolujezdce dole na čelní sklo a zapomeňte na obavy z obtěžujících uzlíků. Solární provoz – elektronický parkovací kotouč funguje se solární energií, což zabraňuje časté výměně baterií a snižuje odpad. Oficiální schválení spolkovým ministerstvem dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č. Zimní čas. V dánsku.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8019
Modelka8019
Záruka2 roky

7. Needit

#ad

Modrá, Needit PARK LITE 1411 plně automatický parkovací disk, včetně knoflíkové buňky CR 2450

#ad
Needit #ad - Funkce noČnÍho parkovÁnÍ - pokud parkovací zóna začíná až následující ráno, může být parkovací automat pro auto prezentován ručně. Rozvoj měst s odkazem na předpis č. 219 a schválení federálním úřadem pro motorovou dopravu ECE schválení č.

EdnÍ schvÁlenÍ federálního ministerstva dopravy, stavebnictví a podobně. ElektronickÁ parkovacÍ hodinka s schvÁlenÍm je napájena z baterie, je připevněna ke straně spolujezdce ve spodní části čelního skla a je vhodná pro všechna vozidla včetně hybridních a. AutomatickÉ pŘÍsluŠenstvÍ - parkovací automat přichází s veškerým potřebným náčiním pro rychlou instalaci - 1 x parkovací disk elektronicky + návod k použití + 1x baterie CR2450 + 3M lepicí podložky u.

10 r - 047203. SnÍmaČ pohybu - parkovací automat se nastavuje při každém klidovém stavu > 20 sekund - čas příjezdu zaokrouhlený na další půl hodiny zůstává viditelný, dokud se vůz znovu nepohne. Hodinky se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Elektrická auta. Isticí utěrka.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška3.94
Délka3.03
Hmotnost0.14
Šířka0.71
Číslo dílu1411
Modelka1411
Zárukažádné

8. Needit

#ad

Needit Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením Spolkového úřadu pro motorová vozidla I baterie a montážní příslušenství

#ad
Needit #ad - Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.

Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. 10 r - 047203. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška2.05
Délka3.54
Hmotnost0.15
Šířka1.42
Číslo dílu3011
Modelka3011
Zárukažádné.

9. HP Autozubehör

#ad

HP-autopříslušenství 19941 parkovací kotouč umělá kůže

#ad
HP Autozubehör #ad - Materiál umělá kůže. As příjezdu" ve 4 jazycích němčina, francouzština, angličtina a španělština. Rozměry 11 x 15 cm. S 24hodinovým zobrazením podle evropské normy.
ZnačkaHP Autozubehör #ad
VýrobceHP Autozubehör #ad
Výška5.91
Délka4.33
Hmotnost0.07
Šířka0.01
Číslo dílu19941
Modelka19941

10. RNK - Verlag

#ad

Parkovací kotouč dle StVO z kartonu, 11 x 15 cm, 3 kusy, RNK 3118-3

#ad
RNK - Verlag #ad - S parkovacím kotoučem můžete parkovat nepřetržitě bez obav o pokutu. Na zadní straně se nachází benzínová kalkulačka, pomocí které můžete vypočítat spotřebu paliva a udržet ji přehled. Pomocí otočného kotouče je lze snadno posouvat. Sada obsahuje 3 parkovací kotouče podle silničního provozu. Sla jsou rozdělena do 24hodinového rozdělení a jsou dobře čitelná. Parkovací kotouč má rozměry 11 x 15 cm a vejde se tak bez problémů do přihrádky na rukavice nebo do bočních přihrádek vozu.
ZnačkaRNK - Verlag #ad
VýrobceRNK #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka4.33
Číslo dílu3118-3
Modelka3118-3