Top 10 De Longhi Magnifica Evo – Kávovary s mlýnkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AIEVE

#ad

Plně automatický mlýnek na kávu, AIEVE Podložka silikonová podložka pro kávovar, kompatibilní s De Longhi Magnifica a Philips LatteGo atd. Příslušenství pro ochranu před rozlitím černý

#ad
AIEVE #ad - Kvalita a zákaznický servis: naše podložky jsou vyrobeny z kvalitního silikonu. Máte nějaké dotazy? kontaktujte nás a Aieve Vám nabídne profesionální zákaznický servis. Snadné posouvání bez starostí: naše speciální silikonová podložka má plstěnou podložku, aniž byste si museli dělat starosti, se kterou můžete s těžkým kávovarem snadno pohybovat, že se váš stůl poškrábe.

Naše silikonové rohože jsou inteligentním řešením. Vaše pracovní deska tak zůstane vždy suchá a čistá. Pokud se vytvoří zápach, nechte ji jednoduše uschnout na větraném místě. Ochrana před rozlitím: zvýšené okraje podložky nejen odvádějí rozlitou a stojatou vodu, ale usnadňují vám také pohyb vašeho kávovaru.

Udržuje vaši pracovní plochu bezchybně: nedělejte si již žádné starosti s skvrnami na kuchyňské pracovní desce, pokud naplníte konvici na kávu nebo vyprázdníte odkapávací misku. Univerzální tvar: naše podložky jsou velké 48 x 30 cm a hodí se pro celou řadu modelů kávovarů, kávovarů na překapávanou kávu, Philips LatteGo 68, de Longhi Magnifica a CafeRomatica 795, včetně kompatibility s Siemens EQ 6, kávovarů, atd.
ZnačkaAIEVE #ad
VýrobceAieveDirect #ad
Výška0.59
Délka13.39
Hmotnost0.7
Šířka6.3
ModelkaSilikonmatte6969

2. Krups

#ad

Funkce filtrační kávy, funkce 2 šálků, EA910810, černý, Krups Plně automatický kávovar Sensation, tryska na mléčnou pěnu, kávovar, 5 nápojů

#ad
Krups #ad - Hygienický certifikát tÜv: nezávislá mezinárodní laboratoř tÜv Rheinland potvrdila mikrobiologickou nezávadnost tohoto plně automatického kávovaru, automatické čištění spařovací jednotky je bezvadné.

Funkce memo: díky praktickému režimu ukládání lze uložit dvě různá nastavení kávy. Intuitivní ovládání: extra velký dotykový ovládací panel se senzorem zajišťuje snadné ovládání plně automatického kávovaru. Nápoje: tento kávovar umí připravit ristretto, překapávanou kávu, Espresso, Long Coffee, mléčný olej a horkou vodu. Vyrobeno ve francii: tento plně automatický kávovar byl vyvinut a vyroben ve Francii.

Plně tiché čištění: díky uzavřenému spařovacímu systému probíhá čištění bez námahy čisticí tyčinkou – zcela bez nebezpečí chybného ovládání. Dná spařovací skupina z plastu: všechny plně automatické kávovary od Krups jsou vybaveny spařovací jednotkou z kovu s dlouhou životností, která zajišťuje nejlepší vedení tepla.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška20.67
Délka15.16
Hmotnost16.53
Šířka11.46
Číslo díluEA9108
ModelkaEA910810

3. Philips Domestic Appliances

#ad

4 uživatelské profily, 12 kávových specialit, intuitivní displej, černý EP5441/50, Plně automatický kávovar Philips Series 5400 – mléčný systém LatteGo

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Intuitivní tft displej: pomocí uživatelsky přívětivého dotykového displeje tohoto kávovaru si můžete bez námahy vybrat svůj nápoj – v nastavení si můžete přizpůsobit intenzitu aroma a množství kávy.

Sametově krémová pěna: připravte si sametově krémovou mléčnou pěnu pomocí systému LatteGo – skládá se pouze ze dvou částí, které lze mýt v myčce, a proto se snadno čistí. 12 kávových specialit jedním dotykem: Vychutnejte si svou oblíbenou kávu, od silného espressa až po jemné cappuccino. Zesílení intenzity: s funkcí extrashot získáte výraznější chuť bez větší hořkosti. Paměťová funkce: až 4 osoby si mohou uložit své zcela osobní preference kávy a přizpůsobit si intenzitu, sílu a množství mléka každé kávy podle svého přání.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.7
Délka4.68
Hmotnost17.64
Šířka7.36
Číslo díluEP5441/50
ModelkaEP5441/50
Záruka24 monate.

4. Siemens

#ad

Keramický mlýnek, 15 barLze uložit až 2 osobní nápoje, systém Sensoflow, Automatický kávovar EQ.6 plus s300 TE653501DE Siemens 1500 W, aromaDouble Shot, displej pro výběr kávy, stříbrná

#ad
Siemens #ad - Oblíbené:uložení kávových a mléčných specialit s individuální přípravou a kdykoli pohodlné použití. Systém sensoflow:maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplota spaření.

Automilk clean:plně automatické parní čištění po každém nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem. Displej s výběrem kávy:lehkým dotekem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality. Funkce onetouch:každý nápoj pouhým jedním stisknutím tlačítka – ať už espresso, cappuccino nebo latte macchiato.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost21.16
Šířka11.02
Číslo díluTE653501DE
ModelkaTE653501DE

5. De’Longhi

#ad

Včetně kávové konvice, Plně automatický kávovar De'Longhi Eletta Explore Perfetto ECAM452.57.G se systémem mléka LatteCrema, 3,5palcový TFT dotykový displej, horké a osvěžující nápoje stiskem tlačítka

#ad
De’Longhi #ad - Díky tmavě šedému designu vypadá tento kávovar moderně a hodí se do každé kuchyně. Maximální pohodlí: štíhlý a elegantní design pro kávu v baristické kvalitě u vás doma.

Inovativní dotykové ovládací pole: 3, 5" tft displej s barevnými dotykovými symboly pro jednoduchý výběr nápojů pouhým stisknutím tlačítka. Systém lattecreme hot & cool: vychutnejte si rozmanitost horkých a osvěžujících variant kávy a mléčných nápojů s technologií LatteCrema. Snadné čištění: automatické čištění pomocí odvápňovacích programů, čisticích a mycích programů; odkládací plocha, nádobu, karafu na mléko kromě víka a hadičku na mléko lze mýt v myčce. Automatický systém to-go: připraví vaše oblíbené nápoje jediným stisknutím tlačítka a umožní vám vzít si je s sebou; vhodné pro hrnky do 16 cm.
ZnačkaDe’Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška17.72
Délka10.24
Hmotnost34.88
Šířka15.16
Číslo díluECAM452.57.G
ModelkaECAM452.57.G

6. De'Longhi

#ad

Cappuccino, Plně automatický kávovar De'Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 656.85.MS se systémem pěnění mléka LatteCrema, ovládání pomocí aplikace český jazyk nelze zaručit, barevný displej 4,3", stříbrná barva, funkce horké čokolády, přední strana z ušlechtilé oceli

#ad
De'Longhi #ad - Maximální velikost šálku mm: 142. Vysoce kvalitní mlýnek: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 200 g kávových zrn – plně automatický kávovar je vhodný také pro použití s mletou kávou.

Snadné čištění: kompaktní spařovací jednotka je nenáročná na údržbu, lze ji zcela vyjmout z kávovaru a umožňuje tak jednoduché čištění vnitřku přístroje. Snadné ovládání: velký barevný displej TFT a všechny kávové speciality pouhým stisknutím tlačítka. Funkce horké čokolády: stisknutím tlačítka vykouzlíte chutné, horké kakao z mléka a čokolády. Systém lattecrema: patentovaný systém napěnění mléka pro obzvlášť krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro ideální cappuccino – čištění se provádí automaticky pomocí otočného ovládání.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška14.17
Délka10.24
Hmotnost26.46
Šířka18.5
Číslo díluECAM 656.85.MS
ModelkaECAM 656.85.MS
Záruka2 roky.

7. De'Longhi

#ad

1,8 litrová nádrž na vodu, Plně automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B s pěnou na mléko pro cappuccino, černá / stříbrná, s tlačítky pro přímý výběr espressa a otočným ovládáním, funkce 2 šálků

#ad
De'Longhi #ad - Velmi tiché mletí: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 250 g kávových zrn – plně automatický kávovar je také vhodný pro použití s mletou kávou nebo např.

Obsah balení: 1 × plně automatický kávovar magnifica s ecam 22. 110 B v černé barvě s parní tryskou pro napěňování mléka od De'Longhi. Snadné ovládání: automat na kávu má tlačítko přímé volby, kterými lze připravit jeden nebo dva šálky, a také otočný regulátor, pomocí kterého můžete ručně nastavit sílu a množství kávy.

Výsledkem je dokonalá mléčná pěna: speciální tryska na napěnění mléka umožňuje chutné kávové speciality od krémového cappuccina přes caffè latte až po sametové latte macchiato. Snadné čištění: bezúdržbovou spařovací jednotku lze z kávovaru zcela vyjmout a snadno se čistí. Bezkofeinovou kávou.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDeLonghi #ad
Výška13.38
Délka16.92
Hmotnost19.84
Šířka9.05
Číslo díluECAM22.110.B
ModelkaECAM22.110.B
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

8. Siemens

#ad

Ušlechtilá ocel, keramický mlýnek, pro mnoho kávových specialit, odvápňování, 1500 W, napěňovací trysky na mléko, funkce dvou šálků, automatické čištění párou, Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus S700 TE657503DE

#ad
Siemens #ad - Nejvyšší komfort s osvětleným podstavcem na šálky a až 4 vašimi oblíbenými nápoji pohodlně stiskem tlačítka. Onetouch doublecup: každá kávová nebo mléčná specialita jen jedním stisknutím tlačítka – i pro dva šálky současně.

Automilk clean: plně automatické parní čištění po každém připraveném nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem. Kávová zrna nelze doplňovat. Systém sensoflow maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplotě spaření, odměrka na kávový prášek, silikonová spojovací hadička k mléčné trysce, další dodávané příslušenství 1 × patrona vodního filtru BRITA INTENZA, testovací proužky pro zjištění tvrdosti vody.

Přilijte neperlivou vodu nebo vyměňte filtr. Displej s výběrem kávy: lehkým dotykem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost22.71
Šířka11.02
Číslo díluTE657503DE
ModelkaTE657503DE

9. De'Longhi

#ad

Kávovar De Longhi Dinamica ECAM

#ad
De'Longhi #ad - Snadné čištění: spařovací jednotku nenáročnou na údržbu lze kompletně vyjmout z kávovaru a snadno se čistí. Systém lattecrema: díky našemu patentovanému systému napěnění mléka připravíte perfektní cappuccino nebo latte macchiato v optimální konzistenci s obzvláště krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnou – čištění probíhá automaticky pomocí otočného regulátoru.

Moje káva: kromě čtyř předinstalovaných klasik kávy, které si můžete vychutnat stisknutím tlačítka, můžete jednoduše naprogramovat své osobní preference aroma, množství kávy a mléka pro všechny nápoje a uložit je pro příště. Rozsah dodávky: 1 x dinamica ecam 35055.

B, plně automatický kávovar v černé barvě s integrovaným systémem na mléko vč. Tichý mlýnek: 13stupňový, extra tichý kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 300 g zrn – plně automatický kávovar se navíc hodí pro mletou kávu, jako například kávu bez kofeinu. Startovací sady odvápňovač, vodní filtr a čisticí kartáč od De'Longhi.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška13.7
Délka16.89
Hmotnost20.94
Šířka9.29
Číslo dílu700039278
Modelka700039278
Záruka24 měsíců.

10. De'Longhi

#ad

Plně automatický kávovar De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T s mléčným systémem LatteCrema, funkce konvice na kávu, cappuccino a espresso stiskem jediného tlačítka, titanová barva, dotykový barevný displej a ovládání pomocí aplikace

#ad
De'Longhi #ad - Vysoce kvalitní mlýnek: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 200 g kávových zrn – plně automatický kávovar je vhodný také pro použití s mletou kávou.

Max. Výška šálku: 13, 5 cm. Jednoduché použití: velký barevný displej TFT a všechny kávové speciality máte pouhým stisknutím tlačítka. Zvláštní highlight: pokud očekáváte návštěvu, nemusíte přecházet na filtrovanou kávu – funkce konvice na kávu zajistí bezproblémovou přípravu až 6 šálků kávy pouhým stisknutím tlačítka. Systém lattecrema: patentovaný systém napěnění mléka pro obzvlášť krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro ideální cappuccino – čištění se provádí automaticky pomocí otočného ovládání.

Snadné čištění: kompaktní spařovací jednotka je nenáročná na údržbu, lze ji zcela vyjmout z kávovaru a umožňuje tak jednoduché čištění vnitřku přístroje.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška16.89
Délka13.7
Hmotnost20.94
Šířka9.29
Číslo díluECAM37095T
ModelkaECAM37095T
Záruka24 měsíců.