Top 10 Carbon Doppelpaddel Kajak – Kajakářská pádla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aqua Marina

#ad

Kajakové pádlo KP-1 2021 hliníkové černé/bílé 4dílné pádlo pro jízdu na kanoi, člunu, délka 230 cm, Aqua Marina

#ad
Aqua Marina #ad - Tloušťka násady pádel: 1, materiál: hliník; materiál lopatky: 85% pp + 15% sklolaminát; Délka pádla: 230 cm; Hmotnost netto: 1, 2 mm, průměr: 29 mm, 1 kg. Pro přepravu lze pádlo rozdělit na čtyři segmenty a tím úsporně uložit. Lehce vypouklý list pádla zajišťuje snazší ponoření a navíc větší tažnou sílu a lepší pohyb po vodě. Díky své nízké hmotnosti se s pádlem obzvlášť snadno manipuluje. Vysoce kvalitní kajakové pádlo z hliníku s pádlovým listem ve směsi plastových skelných vláken.
ZnačkaAqua Marina #ad
VýrobceAquamarina #ad
Výška82.68
Délka1.18
Hmotnost2.43
Šířka6.69
Číslo dílu05.540.00
Modelka05.540.00
ZárukaZáruka výrobce

2. XUXIAKE

#ad

černá, XUXIAKE Kajak pádla s hliníkovou rukojetí a PP čepelí, 210-230 cm nastavitelná 20 cm, 3dílné

#ad
XUXIAKE #ad - Je tuhý a přesto vybaven určitou flexibilitou, která je potřebná pro udržení lepšího výkonu a ochranu dříku před zlomením při extrémně silném zdvihu. Polypropylové čepele – naše pp čepele mají dobrou trvanlivost a odolnost proti korozi. Why choose xuxiake - we've vyrábí pádla pro 10 let, naše výrobky vám přinesou nejlepší zážitek z paddlingu.

Celková délka může být nastavena od 210 do 230 cm. Nízká hmotnost snižuje únavu vodáků a usnadňuje jejich používání prakticky každému. Díky aerodynamickému designu propůjčuje zdvihu sílu a stabilitu a současně snižuje třepetání pádel. 60° quick pin button lock usnadňuje rychlou montáž a přizpůsobení pádla v libovolné délce vašim potřebám. Nastavitelná dvojitá pádla - 3dílný kombinovaný design činí pádlo přenosnějším.

Můžete jej rozložit na 3 díly, abyste ji mohli pohodlně vzít s sebou. If you're not happy with our products, please contact us and we will provide you with the best solution. Toto pádlo bylo vyvinuto a testováno zkušenými vodáky. Celková hmotnost pádla činí pouze 1, 1 kg. Vhodné pro téměř všechny vodáky – ať už jste začátečník, příležitostný paddler nebo profesionální paddler, xuxiakE Paddle je pro vás dobrou volbou. Hliníkové kajakové pádlo - hliník přispívá k nízké hmotnosti celého pádla.
ZnačkaXUXIAKE #ad
VýrobceXUXIAKE #ad
Číslo díluKayak Paddle001-Black
ModelkaKayak Paddles

3. Abahub

#ad

Abahub 218/230/241 cm, hliníková slitina, dvojité pádlo s pádlovacím vodítkem pro jízdu na kajaku, násadka, kajakové pádlo, čepele,, kanoistika, hliník, plast, veslovací člun

#ad
Abahub #ad - Nízká hmotnost 1075 g je schopná plavat. Je také navržen s 0, ultra lehká a extrémně tvrdá. To vše vede k lepším řezům a prochází vodou. 2 vylepšené odkapávací kroužky na obou kloubech listů jsou přidány pro minimalizaci průtoku vody během pádlování, abyste se tak snadno nenamočili.

Jedná se o praktickou kombinaci. Jedinečný design: toto odnímatelné kajakové pádlo lze rozdělit na 2 segmenty a je vybaveno 3 zajišťovacími polohami, takže můžete pádlo nastavit na 3 různé úhlové polohy, aby se odpovídajícím způsobem snížil odpor větru. List pádla ze sklolaminátu a polypropylenu, 15 mm silné hliníkové slitiny s průměrem 29 mm, 5mm gumovým potahem pro lepší držení pro větší pohodlí při chladné zimě. Toto pádlo bylo vyvinuto a testováno zkušenými vodáky. Lžíce ve tvaru oblouku snižuje odolnost proti průniku vody. Všechna naše pádla na kajak se dodávají s pádlovacím řemenem zdarma, aby bylo možné pádlo připevnit na kajak, zejména pokud si ho chcete odložit na přestávku.

Vhodná délka: 218/230/241 cm vhodná pro téměř všechny vodáky, ať už jste začátečník nebo profesionální vodák, naše pádlo je pro vás dobrou volbou. K dostání v 7 barvách. Energeticky úsporný list: s asymetrickými listy je toto pádlo pohodlné a energeticky úsporné, jak pro volný čas, tak i pro pádlování na dlouhé vzdálenosti. Rozsah dodávky: 1 x 230 cm dvojité pádlo a 1 pádlovací popruh.
ZnačkaAbahub #ad
VýrobceAbahub #ad
Výška2
Délka35.4
Hmotnost2.38
Šířka8.3
Číslo díluSKP200301BK

4. Seaflo

#ad

Kanoistické pádlo, kajakové pádlo, černé, kánoe, pádlo na kajak, člun, Seaflo Dvojité pádlo, vesla

#ad
Seaflo #ad - Délka: 220 cm hmotnost: 953 gramů průměr dříku: 28 mm Velikost listu: 52, 3 cm x 17 cm. Pádlo od velkého odborníka na kajak seaflo je pádlo s dlouhou životností se sklolaminátovým polypropylenem zesílenými listy a hliníkovou stopkou. Pádlo má systém se 3 otvory s polohou pružiny 0 stupňů a 90 stupňů vpravo nebo vlevo. Je překvapivě lehké hliníkové pádlo a zajišťuje tak dlouhou zábavu při pádlování bez únavy. Efektivní design listů přináší z každého pádla to nejlepší.
ZnačkaSeaflo #ad
VýrobceDrachenstore #ad
Výška1.97
Délka46.46
Šířka6.69

5. FunWater

#ad

FunWater Kajak Paddel Ruder Aluminium Einstellbare Tragbare Abnehmbare Paddel 2 Teile Ruder für Schlauchboot Kajak Orange

#ad
FunWater #ad - Es ist ein ideales kajak-Paddel mit moderater Länge für Sie und Ihre Familie. Federdesign: die klingen haben eine gute haltbarkeit und korrosionsbeständigkeit, das stromlinienförmige Design verleiht dem Schlag Kraft und Stabilität und reduziert gleichzeitig das Flattern des Paddels.

Die klingen sind mit einem hohlen Rücken für Verstärkung und weniger Gewicht gefiedert. Leave loss kajak-paddel bietet ein einzigartiges ergonomisches schaft-design, Ihre Zeit im Wasser zu verlängern, mehr Schläge und weniger Ermüdung zu machen, mit einem leichteren Paddel ermöglicht es Ihnen, und hohle Aluminiumschaftrohre sorgen dafür, dass das Paddel auf dem Wasser schwimmt. Diese kajakruder sind stoß- und erosionsbeständig und somit für eine lange Haltbarkeit. Die materialkombination sorgt für ein steifes und langlebiges Kajakpaddel in besserer Qualität.

All dies summiert sich zu besseren Schnitten und zieht durch Wasser. Pp blade funwater kajakpaddel besteht aus hochwertigem schaft aus aluminiumlegierung und glasfaserverstärkter PP-Klinge. Es ist auch in 2 abschnitten abnehmbar, so dass Sie es leicht tragen und verstauen können. Universal-kajak-ruder ist 225 cm lang. International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaFunWater #ad
VýrobceFunWater #ad

6. HEIMUNI

#ad

Veslovací člun černý, nafukovací člun, člun, kanoistiku, HEIMUNI Kánoe pádlo hliníkové dvojité pádlo Sup pádlo 222 cm, super lehké na kajak, kanoistiku

#ad
HEIMUNI #ad - Pádlové listy lze nastavit do 3 různých úhlových poloh, takže můžete pádlo podle potřeby přizpůsobit vašim potřebám. Lehká a robustní– pádlovka je z kvalitního leteckého hliníku, super lehká a extrémně tvrdá. Plovoucí pádlo– funkce zastavení potápění zabraňuje pádu pádla při jízdě na kajaku do vody.

Díky nízké hmotnosti pouhých 920 g se s pádlem snadno manipuluje. Délka vhodná pro většinu dospělých a větších dětí/mládež. Vysoce výkonné odkapávací kroužky– gumové odkapávací kroužky účinně zabraňují tomu, aby voda pronikla dolů a do člunu podél šachovnice. Dvojité pádlo má délku 222 cm a lze jej snadno rozdělit na 2 díly, každý díl je dlouhý 115 cm.

Asymetrické lopatky jsou vyrobeny z 60 % polypropylenu a 40 % sklolaminátu, jsou robustní a mají dlouhou životnost. Mají zoubkované zuby na čepelích, což může vést k lepšímu rozptýlení. Speciální design lopatky – lopatky kachní palmy snižují odolnost proti průniku vody a přispívají k silnějšímu čerpání vody. Nastavitelný a nastavitelný– dvoudílný odnímatelný design je ideální pro skladování a přepravu.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Číslo díluG-DE

7. Abahub

#ad

Abahub 2dílné kajakové pádlo Carbon 230 cm s pádlovacím vodítkem pro jízdu na kajaku, veslovací člun na kanoistice, karbonová stopka černá/bílá/červená/modrá/zelená/oranžová/žlutá plastová fólie

#ad
Abahub #ad - 2 vylepšené odkapávací kroužky na obou kloubech listů jsou přidány pro minimalizaci průtoku vody během pádlování, takže můžete pádlo nastavit na 3 různé úhlové polohy, abyste se tak snadno nenamočili. Energeticky účinný design listů: s asymetrickými listy je toto pádlo pohodlné a šetří energii, jak pro volný čas, tak i pro pádlování na dlouhé vzdálenosti.

To vše zajišťuje lepší řezy a tažnou sílu ve vodě. Délka: je 230 cm dlouhá a váží 935 g, vhodná pro téměř všechny vodáky, ať už jste začátečník nebo profesionální vodák, naše pádlo je pro vás dobrou volbou a bylo vyvinuto a testováno zkušenými vodáky. Rozsah dodávky: 1 x 230 cm carbon dvojité pádlo a 1 pádlovací řemen. Materiál s dlouhou životností: tyč je vyrobena z kvalitního 1, je odolná proti nárazu a korozi, 25 mm tlustého kompozitního dříku z uhlíkových vláken s průměrem 29 mm + polypropylenové desky zesílené skleněnými vlákny, a tím zajišťuje dlouhou životnost.

Nízká hmotnost je schopná plavat. Všechna naše pádla na kajak se dodávají s pádlovacím řemenem zdarma, aby bylo možné pádlo připevnit na kajak, zejména pokud si ho chcete odložit na přestávku. Listy jsou zpeřené a mají dutou páteř pro zesílení a snížení hmotnosti. Jedinečný design: toto odnímatelné kajakové pádlo lze rozdělit na 2 segmenty a je vybaveno 3 zajišťovacími polohami, aby se odpovídajícím způsobem snížil odpor větru. Jedná se o praktickou kombinaci.
ZnačkaAbahub #ad
VýrobceAbahub #ad
Výška2
Délka35.43
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluSKP201201BL

8. Aqua Marina

#ad

Aqua Marina , Sports III 2021 3dílné SUP pádlo hliník černá/bílá lehká Stand Up pádla 175 – 220 cm

#ad
Aqua Marina #ad - Vysoce kvalitní hliníkové pádlo v novém designu a se zesíleným pádlovacím listem; pro přepravu lze pádlo rozdělit na tři segmenty a tím úsporně uložit.

Díky nízké hmotnosti je pádlo obzvlášť lehké; ergonomicky tvarovaná T rukojeť s protiskluzovým povrchem zajišťuje nejvyšší komfort a optimální podporu při pádlování. Tloušťka násady pádla: 1, materiál: hliník; rozměr lopatky: 40 x 20 cm, materiál: zesílený plast; délka pádla: 175 – 220 cm; čistá hmotnost: 1, 2 mm, průměr: 29 mm, 1 kg. Díky funkci telesheadu lze pádlo individuálně přizpůsobit různým velikostem těla díky integrované stupnici délky v horní části 175 až 220 cm. Lehce vypouklý list pádla zajišťuje snazší ponoření a navíc větší tažnou sílu a lepší pohyb po vodě.
ZnačkaAqua Marina #ad
VýrobceAquamarina #ad
Výška20.08
Délka35.83
Hmotnost2.43
Šířka7.09
Číslo dílu05.522.00
Modelka05.522.00
ZárukaZáruka výrobce

9. Sevylor

#ad

černá/šedá/žlutá 230 x 18 cm, Sevylor Hliníkové dvojité pádlo K-compact

#ad
Sevylor #ad - Vpravo/vlevo nastavitelná na 60 stupňů; dřík ze speciálního hliníku; rukojeť pro studené počasí. Rozsah dodávky: sevylor hliníkové dvojité pádlo K-compact černá/šedá/žlutá. Rozměry: 230 x 18 cm; hmotnost: 1, 2 kg. 2 odkapávací kroužky. Tyřdílné dvojité pádlo; ve tvaru lžíce, asymetrické lopatky pádel ze sklolaminátu a polypropylenu zesíleného vlákny.
ZnačkaSevylor #ad
VýrobceSevylor #ad
Výška0.79
Délka90.55
Hmotnost2.65
Šířka7.09
Číslo dílu2000009563
Modelka2000009563
ZárukaŽádné

10. Aqua Marina

#ad

Aqua Marina Unisex – pádlo Carbon Guide pro dospělé, univerzální, multicolor

#ad
Aqua Marina #ad - Tyč z uhlíku 70% a skelných vláken 30 %, 7 mm, průměr 28, délka od 180 do 220 cm. Polypropylen pala 60% a sklolaminát 40%. 40x22 cm. Gumová rukojeť t s ergonomickým a protiskluzovým designem. Hmotnost 950 g. Pádlo až 3 teleskopické úseky, lehké.
ZnačkaAqua Marina #ad
VýrobceAquamarina #ad
Výška12.2
Délka39.37
Hmotnost2.09
Šířka10.63
Číslo díluB0303014
Modelka05.524.00
ZárukaZáruka výrobce