Top 10 ALPINA Quattroflex Skibrille – Lyžařské brýle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALPINA

#ad

Jedna velikost, kontrastní lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro dospělé, ALPINA PHEOS S Q-LITE – zrcadlové, bílé korály

#ad
ALPINA #ad - Optimální komfort při nošení díky flexibilnímu komfortnímu rámu. 180° view – maximální zorné pole díky sférickému sklu a bezrámovému designu. Vrstva fogstop na vnitřní straně skla zajišťuje výhled bez zamlžení. Zrcadlové sklo odráží infračervené paprsky. Perfektní tvar pro střední obličeje s Fit Index M40 .
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluA7214815
ModelkaA7214
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

2. NAKED Optics

#ad

Vč. skla z nepříznivého počasí, NAKED Optics® Lyžařské brýle a snowboard brýle pro dámy a pány – zrcadlové s magnetickým výměnným systémem – lyžařské brýle pro muže a ženy palms

#ad
NAKED Optics #ad - Sněhové brýle se hodí jednoduše a pohodlně na většinu přileb a byly navrženy tak, aby se nosily celý den. Lyžařské brýle pro všechny povětrnostní a sněhové podmínky – naše lyžařské brýle mají moderní, bezrámový design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ať už při freeridování, snowboardu nebo jízdě na snowboardu.

Magnetická výměnná skla – už nikdy složitě rozebírejte brýle v gondolě, abyste mohli používat sklo z nepříznivého počasí. Během několika sekund. Výměna skla se provádí zcela jednoduše zvednutím magnetické čočky a nasazením nové. Brýle lze kromě toho při jízdě tam a zpátečky chránit před poškrábáním pomocí dodaného ochranného pouzdra na brýle. Od freeride sjezdu na čerstvém prašanovém sněhu až po Après-Ski Bar jsou brýle NAKED Optics perfektním společníkem. Vnější čočka je zrcadlová a zušlechtěna vrstvou proti poškrábání.

3vrstvá pěnová hmota s fleecovou podložkou na obličej zajišťuje komfort a příjemný pocit při nošení. Kompatibilní s přilbou – lyžařské a snowboardové brýle naked optics jsou kompatibilní se všemi běžnými přilbami a díky ohebnému rámu se optimálně přizpůsobí obličeji. Bezpečnost – samozřejmě 100% uv ochrana pro oči, dvojité zasklení z nerozbitného polykarbonátu PC a nylonový pásek se silikonovým páskem, aby se zabránilo sklouznutí pásku na helmě. S nastavitelným řemínkem jsou tyto brýle vhodné i pro většinu věkových kategorií a velikostí hlavy.
ZnačkaNAKED Optics #ad
VýrobceNAKED Optics #ad
Číslo díluGO1086050-LE
ModelkaGO1086050-LE

3. ALPINA

#ad

Jedna velikost, černé, ALPINA NAKISKA Q-LITE – zrcadlové, kontrastní lyžařské brýle OTG se 100% UV ochranou pro dospělé

#ad
ALPINA #ad - Vrstva fogstop na vnitřní straně skla zabraňuje zamlžování. Zrcadlové sklo odráží infračervené paprsky. 100% ochrana proti UV A, B, C. Silné zesílení kontrastu. Dobré větrání vnitřního prostoru.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška1.81
Délka6.18
Hmotnost0.37
Šířka5.51
Číslo díluA7280831
ModelkaA7280
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

4. EXP VISION

#ad

Kdo nosí brýle, brýle proti mlze, brýle na lyže modré, snowboardové brýle OTG 100% UV ochrana lyžařské brýle pro ty, EXP VISION Lyžařské brýle pro dámy a pány

#ad
EXP VISION #ad - Lyžařské brýle plně revo čočky jsou světlé barvy a vypadají skvěle na sněhovém poli. Otg over-the-glasses design brýlí: lyžařské brýle pro mají otg design s širokým panoramatickým sklem, které nabízí dostatek místa pro nošení brýlí pod brýlemi.

Vadné zboží nahradíme bez vrácení originálu. Extra dlouhý, elastický pásek zajišťuje velkou kompatibilitu přilby se všemi přilbami. Pro osvěžení zápachu potu na lyžařských brýlích. Pořiďte si nové lyžařské brýle pro sněhovou sezónu! Vrstva revo skla brýlí zajišťuje lepší výhled při lyžování nebo snowboardingu. Naše lyžařské brýle zaručují 30denní záruku vrácení peněz a celoživotní zákaznický servis pro všechny zákazníky. Nárazuvzdorný tpu rám a vysoce transparentní skla se 100% UV ochranou nabízejí záruku rychlého a vzrušujícího lyžování.

Přeloženo na www. DeepL. Com/translator bezplatná verze. Snadno a rychle vyčistit rám houbičky a nepoškrábat čočku lyžařských brýlí. Tyto sněhové brýle také zlepšují kompatibilitu helmy, aby byly větruodolné. Design plochého rámu a univerzální kompatibilita helmy: tenké velikosti rámu lyžařské brýle poskytují zvýšený výhled na sjezdovky při lyžování a snowboardingu.
ZnačkaEXP VISION #ad
VýrobceToMax Sports #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluTVO-990
ModelkaEX5100
ZárukaEXP VISION garantuje kupujícímu, že výrobky jsou 180 dnů záruky

5. ALPINA

#ad

One Size, Jednotná velikost, Lyžařské brýle Alpina Free Spirit, bílá

#ad
ALPINA #ad - Klenutá hybridní plocha a odvětrávání plochy. Termo blok:maximálním způsobem zamezuje vysrážení vlhkosti. Uvolněná jízda. Vysoce kontrastní systém:Mimořádně vysoký kontrast a zesvětlení.

Povrchová úprava fogstop:ochrana před zamlžením skel. Tepelné povrstvení:větší bezpečnost díky lepšímu vidění a lepším izolačním vlastnostem. 100% ochrana před uv a,  b a c – ochrana před poškozením sítnice. Turbo“ větrací systém:Ochrana před zamlžením skel. Vysoce kontrastní systém:mimořádně vysoký kontrast a zesvětlení. Míra ochrany před infračerveným zářením:Maximální absorpce infračerveného záření. Odraz rozptýleného světla a přebytečného světla.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPJK|#ALPINA #ad
Hmotnost0.42
Číslo dílu7008111
ModelkaA7008111
ZárukaBez záruky

6. Trusiel

#ad

Trusiel Lyžařské brýle, kdo nosí brýle, lyžařské brýle pro ty, dámské pánské lyžařské brýle OTG, 400 UV ochrana sněhové brýle kompatibilní helma stříbrná VLT 10%

#ad
Trusiel #ad - Humanizovaný otg design byl vyvinut speciálně pro ty, kteří musí při lyžování nosit krátkozraké brýle, aby zajistili jasný výhled. Současně výrazně zlepšuje ochranu, který maximálně chrání oči před deformací v případě nehody a při pádu nebo nárazu poskytuje dodatečnou bezpečnost.

Při lyžování se nikdy nebudete cítit dusno nebo příliš horko. Trusiel chce, abyste měli perfektní zážitek z lyžování. 5 barev na výběr. Nastavitelný a otg designvysoce elastický pásek je nastavitelný a kompatibilní s většinou přileb. Vnitřní sklo, permanentní sklo proti zamlžování, je vyrobeno z italského prémiového materiálu a opatřeno vrstvou proti zamlžování, abyste při lyžování neviděli žádné rušivé mlhy a měli jasný výhled. Vnější čočka se super tvrdící technologií může zlepšit odolnost proti poškrábání. Pokud s tím budete mít nějaké problémy, outdoorové sporty atd.

Systém teplého a větrání otvory na horní a spodní straně lyžařských brýlí mohou efektivně zlepšit proudění vzduchu a zvýšit výkon proti zamlžování. Promyšlené dárky a vynikající služby nenechte si ujít tyto perfektní zimní lyžařské brýle. Tři vrstvy z prodyšné houby, vysoce flexibilní tpu rám, aby byl váš obličej chráněn před zraněním v případě nárazu. 3vrstvá paměťová pěna se perfektně přizpůsobí vašemu obličeji, aby se zabránilo vstupu studeného vzduchu, může absorbovat pot.
ZnačkaTrusiel #ad
VýrobceTrusiel #ad
Hmotnost0.42
Záruka2 roky

7. ALPINA

#ad

Extrémně robustní a nerozbitné lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro děti, ALPINA Piney – bezzamlžovací, jedna velikost, černo-růžové

#ad
ALPINA #ad - Aktivní řízení klimatu díky větracím otvorům v rámu. Vynikající poměr cena/výkon. S přiléhavým rámem. Zesílení kontrastu díky technologii Q-Lite. Vyvinuto speciálně pro děti.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.29
Číslo díluA7268
ModelkaA7268
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. ALPINA

#ad

Extrémně robustní a nerozbitné OTG lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro dospělé, ALPINA SCARABEO S – bez zamlžování, bílé, jedna velikost

#ad
ALPINA #ad - Zorné pole více než 180 stupňů díky extra velkému panoramatickému sklu. Díky technologii doubleflex vzniká termoblok, který zabraňuje zamrznutí skla. Výhled bez zamlžení díky inteligentnímu větracímu systému v rámu brýlí a povrchové úpravě Fogstop. Lyžařské brýle lze nosit přes normální vizuální pomůcku díky výřezům v rámu brýlí. Vysoký komfort nošení bez otlaků díky flexibilnímu rámu brýlí s přizpůsobitelnou nosní konstrukcí.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluA7262111
ModelkaA7262
ZárukaBez záruky

9. ALPINA

#ad

Kontrastně zesilující, jedna velikost, šedé, nezamlžující a nerozbitné OTG lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro dospělé, ALPINA CHALLENGE 2.0

#ad
ALPINA #ad - Vrstva fogstop na vnitřní straně skla zajišťuje výhled bez zamlžení. Silný poměr cena/výkon. Klasika s osvědčeným tvarem. Q-lite zajišťuje perfektní výhled za rozptýlených světelných podmínek. Perfektní tvar pro střední velikosti obličeje s Fit Index M40 .
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.49
Číslo dílu121
ModelkaA7094

10. ALPINA

#ad

ALPINA SCARABEO JR. – extrémně robustní a nerozbitné OTG lyžařské brýle se 100% UV ochranou pro děti, jedna velikost, bílé

#ad
ALPINA #ad - Díky technologii doubleflex vzniká termoblok, který zabraňuje zamrznutí skla. Optimální větrání a viditelnost bez zamlžení díky větracím otvorům v okně. Vysoký komfort při nošení bez otlaků díky pohyblivému rámu brýlí s flexibilní nosní konstrukcí. Vrstva fogstop na vnitřní straně skla zabraňuje zamlžování. Lyžařské brýle lze nosit přes normální vizuální pomůcku díky výřezům v rámu brýlí.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška3.15
Délka6.89
Hmotnost0.31
Šířka3.15
Číslo díluA7258111
ModelkaA7258
ZárukaBez záruky